پایگاه خبری، تحلیلی تلنگر

یاس مایوس شد!

یاس مایوس شد!

بعد از هیچکس، تهی، تتلو و پیشرو، خروج یاس از ایران یعنی قطع امید کامل از مجاز شدن رپ فارسی و این حسرت مُدام که بالاخره آخرین بازمانده هم از ماندن و تلاش ناامید شد
۲ روز پیش

"رحمان 1400" به خواست یک روزنامه توقیف شد؟

«رحمان ۱۴۰۰» یک شوک عجیب به سینمای ایران بود. این فیلم با رکیک‌ترین شوخی‌های جنسی که طی ۴۰ سال گذشته در سینمای ایران بی‌سابقه بودند، سعی در خنداندن تماشاگرانش داشت
۴ روز پیش
صفحه ویژه

حکومت امام زمان (عج) چگونه است؟

امام زمان (عج) همان قرآنی که امام علی (ع) جمع‌آوری کرد به همراه دارد، مهم‌ترین ویژگی تمدن اسلامی مدنظر امام زمان (عج) محوریت بر مبنای قرآن است.
۱۰:۲۶ ۱۹ فروردين ۱۳۹۸
ببینید، بشنوید
سالی که برای ناشران خوب نبود

سالی که برای ناشران خوب نبود

در سالی که گذشت، روزگار کتاب، دستخوش نوسان بسیاری شد، خلاصه‌ای از این قصه پر آب چشم، در این یادداشت کوچک، به تحریر درآمده است.
لاکچری بودن تئاتر؛ خوب یا بد؟

لاکچری بودن تئاتر؛ خوب یا بد؟

سالن‌های خصوصی از آنجا که هیچ حمایتی از آنها نمی‌شود با قیمت بالایی اجاره داده می‌شوند که برای گروه‌های تئاتر بسیار بالا است و در این شرایط گروه‌های خصوصی با حمایت دولت از مخاطبان و تماشاگران می‌توانند به فروش بلیت فکر کنند تا متضرر نشوند.
فرجی از

فرجی از "نون. خ" می‌گوید

قریباً عموم بازیگران ما در سریال و لوکیشن‌های موجود به سطح زندگی مردم بسیار نزدیک و شبیه هستند. فکر می‌کنیم مردم می‌توانند خیلی خوب این سریال را ببینند
موزه‌ای با طعم عشق!

موزه‌ای با طعم عشق!

امروز هر آنچه این دو برادر گردآوری کردند، در خانه‌ای قدیمی که در خیابان راست کوچه شهر تبریز و در همسایگی «خانه مشروطیت» قرار گرفته، به نمایش درآمده است.
امسال فرهنگ را عیدی بدهیم

امسال فرهنگ را عیدی بدهیم

نوروز 98 به لحظه زایش نزدیک می شود و دوستداران کتاب در فضای مجازی بر آن شده‌اند تا به مردم بگویند اگرچه ورق‌های ریالی برق چشمان نسل نو را دو چندان می کنند، اما ورق هایی چون کتاب، شادی عیدی را ماناتر می سازند.
ناظران می گویند
ششمین جشنواره تئاتر کلاسی خلاق از24تا30 فروردین برگزار می‌شود

ششمین جشنواره تئاتر کلاسی خلاق از24تا30 فروردین برگزار می‌شود

ششمین جشنواره تئاتر کلاسی خلاق از24تا30 فروردین 1398 از سوی نهاد انجمن صنفی هنرمندان تئاتر شهر تهران با همکاری بنیاد رودکی، مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی، موسسه فرهنگی هنری خانه‌ی هنر باروک، کانون تئاتر دانشگاهی، اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی برگزار می‌شود.
۱ ماه پیش
نگاهی به نگاه پروین اعتصامی

نگاهی به نگاه پروین اعتصامی

پروین اعتصامی از شاعران برجسته ایران معاصر به شمار می رود که با سرودن شعرهایی خلاقانه، تعلیمی و با بکارگیری زبان فصاحت و بلاغت توانست فصل نوینی را در عرصه ادبیات این مرزوبوم بگشاید و قابلیت ها و توانمندی های یک بانوی شاعر را به تصویر بکشد و بدین گونه ستاره پرفروغ چرخه ادب و شعر فارسی لقب بگیرد.
۱ ماه پیش
از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
شبکه های اجتماعی
عکس
حمام نقت در آذربایجان

حمام نقت در آذربایجان

گفته شده که این اقدام خاصیت درمانی دارد. این در حالی است که پزشکان نسبت به احتمال سرطان‌زا بودن این کار هشدار داده اند.