پایگاه خبری، تحلیلی تلنگر

کاش کمی به فکر سرمایه‌گذاران داخلی باشیم

کاش کمی به فکر سرمایه‌گذاران داخلی باشیم

کسانی هستند در همین مملکت که سرمایه دارند و جرات سرمایه‌گذاری ندارند؛ کسانی هستند که سرمایه‌گذاری کردند و به دلایل مختلف از جمله قانون کار و موارد دیگر نظیر نحوه دریافت مالیات و دادن مجوزات و دیگر مسائل درگیر هستند.
۷ ساعت پیش
بنزین دو نرخی می شود

بنزین دو نرخی می شود

برنامه دونرخی‌شدن بنزین دوباره قوت گرفته است. هرچند در برنامه ششم توسعه، به دولت اجازه داده شده قیمت حامل‌های انرژی را افزایش دهد اما دولت تاکنون در استفاده از این مجوز دست‌به‌عصا حرکت کرده و حالا برخی اعضای کمیسیون انرژی مجلس از احتمال دونرخی‌شدن بنزین تا دو هفته آینده خبر داده‌اند.
۲۱ ساعت پیش
صفحه ویژه

بورس تهران برنامه‌های جدیدش را اعلام می‌کند

مدیرعامل جدید بورس تهران گفت: ‌بهبود فرایند پذیرش، توسعه فضای آی-تی، ‌رویکرد بین‌المللی، ‌بازنگری در دستورالعمل‌ها، تقویت زیرساخت‌های فنی و اجرایی، نظارت سیستمی و نظارت هوشمند بر حسن انجام معاملات بازار از مهمترین برنامه‌های آتی است.
۱۲:۰۲ ۲۹ مهر ۱۳۹۷
ببینید، بشنوید
۱ ماه پیش
سامسونگ با ظاهری جدید می آید

سامسونگ با ظاهری جدید می آید

موبایل های آینده سامسونگ با دوربین سلفی داخل صفحه نمایش رقبای خود را به مبارزه دعوت می کند. به نظر می رسد سامسونگ هیچ گاه سمت بریدگی صفحه نمایش یا همان قابلیت ناچ گوشی های آیفون که پس از عرضه میان تمام برند های موبایل مورد استفاده قرار گرفت نرود. این موضوع شاید در ابتدا برای کاربران گوشی های موبایل و طرفداران این برند ناراحت کننده بود اما به نظر می رسد به مرور شرایط قصد تغییر دارد.
نمایشگاه ایران اکسپرو به تعویق افتاد

نمایشگاه ایران اکسپرو به تعویق افتاد

از‌این‌رو پیرو درخواست های متعدد اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی، اتاق اصناف استان تهران و صادرکنندگان استان های مختلف به منظور ایجاد فرصت کافی برای آمادگی حضور و ثبت نام، زمان برگزاری نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران به تعویق افتاد.
ناظران می گویند
ثبات در بازار گوشت

ثبات در بازار گوشت

رئیس شورای صادرکنندگان دام زنده گفت:با توجه به توزیع مناسب گوشت گرم و منجمد گوسفندی، بازار از ثبات نسبی برخوردار است.
۳ روز پیش
بحران‌های اقتصادی امروز؛ نتیجه رای دیروز است

بحران‌های اقتصادی امروز؛ نتیجه رای دیروز است

در کنار این مجوزات رئیس بانک مرکزی دولت احمدی‌نژاد جناب آقای مظاهری؛ در خصوص موسسات اعتباری و البته نشان دادن سود اظهاری به جای سود تحقق یافته، یکی دیگر از دلایل خلق این حجم نقدینگی‌ است.
۳ روز پیش
خرید بی سابقه نفت ایران توسط چین

خرید بی سابقه نفت ایران توسط چین

چین حجم بی‌سابقه‌ای از نفت ایران را خریداری کرده است تا این ماه و اوایل نوامبر، قبل از اجرای تحریم‌های آمریکا، در بندر دالیان تحویل بگیرد.
۳ روز پیش
از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها
شبکه های اجتماعی
عکس