تاریخ انتشار: ۱۵:۳۴ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 15
کد خبر: ۱۰۰۱۳
سرسنگی گفت: دانشگاه تهران همواره فضای آرامی داشته و روز دوشنبه هیچ جنجنالی در دانشگاه نداشتیم.

به گزارش تلنگر؛ مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه تهران با اشاره به اتفاقات روز دوشنبه و با بیان اینکه محیط دانشگاه تهران همیشه آرام بوده است،‌ تصریح کرد: روز دوشنبه فضای دانشگاه تهران آرام بود اما به دلیل اینکه برخی افراد با محیط دانشگاهی آشنا نیستند، فکر می‌کنند اعتراض دانشجویان به منزله ناآرامی فضای دانشگاه است.

وی افزود: ذات دانشگاه بر پایه تبادل نظر و صحبت بنا شده است پس اگر تعدادی از دانشجویان شروع به صحبت و ارائه درخواست‌های خود کنند این موضوع به معنای ناآرامی فضا نیست.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران بیان کرد: در جریان اتفاقات روز دوشنبه، طرفین با یکدیگر صحبت و درخواست‌هایشان را مطرح کردند،‌ بنده هم در آمفی تئاتر دانشگاه با آنان صحبت کردم و درخواست ‌ها را شنیدم، بازهم تاکید می‌کنم که فضای دانشگاه تهران مانند همیشه عادی بود.

هیچ دانشجویی به کمیته انضباطی نرفته است

سرسنگی با اشاره به وضعیت دانشجویان پس از اتفاقات روز دوشنبه دانشگاه تهران اظهار کرد: در جریان اتفاقات روز دوشنبه در دانشگاه تهران هیچ دانشجویی بازداشت نشده است؛ همچنین هیچ یک از دانشجویان به کمیته انضباطی نرفت و این کمیته وارد عمل نشده است.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران با بیان اینکه عده‌ای حاشیه سازی و شایعه پراکنی کرده‌اند، گفت: عده‌ای با سواستفاده از موقعیت به دست آمده اقدام به شایعه پراکنی مبنی بر دستگیری تعدادی از دانشجویان کرده‌اند که با بررسی‌های موضوع و سوال از مسئولان کمیته انضباطی، متوجه شدیم اخبار شایعات منتشر شده، کذب هستند.

به گزارش تلنگر؛ این صحبت‌ها در حالی است که عکس‌هایی که در فضای مجازی منتشر شده است نشان از درگیری در این اعتراضات بین گروه‌های دانشجویی داشته است.

هیچ دانشجویی به کمیته انضباطی نرفته است

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی