تاریخ انتشار: ۰۸:۲۹ - ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 September 08
کد خبر: ۱۰۶۸۱
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: شهدا بهترین و مناسب‌ترین الگو برای نسل جوان است تا زندگی آنان را سرلوحه زندگی خود قرار دهند و با ایثارگری و از خودگذشتگی شهدا در برابر دشمنان آشنا شوند.

به گزارش تلنگر؛ عبدالفتاح اهوازیان در یادواره دو شهید محله مندرجان شهرستان چادگان که در مسجد جامع این محله برگزار شد اظهار داشت: دستاوردهای امروز جمهوری اسلامی را مدیون خون شهدا و رشادت‌های آنان هستیم که با فدا کردن جا خود آرامش را در کشور حاکم کردند.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران، افرود: شهدا بهترین و مناسب‌ترین الگو برای نسل جوان است تا زندگی آنان را سرلوحه زندگی خود قرار دهند و با ایثارگری و از خودگذشتگی شهدا در برابر دشمنان آشنا شوند.

وی تصریح کرد: آنچه در شرایط کنونی وظیفه آحاد مردم را دوچندان می‌کند زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای عزیز است که به برکت خون مطهر آنان در امنیت و آسایش زندگی می‌کنیم.

 اهوازیان تأکید کرد: رزمندگان اسلام در ابتدای جنگ با امکانات اولیه جلوی عراقی‌ها ایستادند و به دشمنان اسلام و در رأس آن امریکا نشان دادند که با تکیه ‌بر فرامین ولایت‌فقیه از وجب‌به‌وجب کشورشان دفاع خواهند کرد.

 فرمانده قرارگاه نصرت، عنوان کرد: یادواره شهدا فرصتی برای بازخوانی رشادت‌ها و شایستگی‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس است تا با برگزاری یادواره یادی از دلاوری و ایثارگری رزمندگان داشته باشیم.

محمدمهدی ملیانی، فرمانده ناحیه مقاومت چادگان نیز در این مراسم بیان داشت:گردهمایی در یادواره شهدا موجب خواهد شد که دل‌های خود را در مجلس شهدا جلا دهیم و از شهدا یاد کنیم.

وی تصریح کرد:انقلاب اسلامی ثمره خون جوانانی است که با نثار خون خود در دفاع از انقلاب نهال این انقلاب را آبیاری کردند و وظیفه ما حفاظت از دستاوردهای این نظام است.

به گزارش فارس یادواره دو شهید محله مندرجان با حضور خانواده شهدا، مسؤولان ادارات، جانبازان، ایثارگران بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع مندرجان برگزار شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی