تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 09
کد خبر: ۱۰۸۴۷
کاخ سفید با ارسال نامه‌ای به رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد در فرایند استیضاح رئیس جمهوری آمریکا مشارکت نخواهد کرد.

به گزارش  تلنگر؛به نقل از ایرنا، به در بیانیه ای که شامگاه سه شنبه از سوی دفتر سخنگویی کاخ سفید منتشر شد، آمده است: رئیس جمهوری کار اشتباهی نکرده است و دموکرات ها آن را می دانند. به دلایل صرفاً سیاسی، دموکرات ها برای دگرگون ساختن نتیجه انتخابات ۲۰۱۶ تحقیقات استیضاح را به راه انداخته اند تا حقوق اساسی تضمین شده برای هر آمریکایی نادیده بگیرند.

این بیانیه می افزاید: این فرایندهای حزبی تلاشی برای مقابله با قانون اساسی است به گونه ای که در پشت درهای بسته جلسات را برگزار می کنند و اجازه نمی دهند رئیس جمهوری از حق فراخواندن شاهدان، بازرسی از شاهدان و دسترسی به مدارک و بسیاری دیگر از حقوق بنیادین برخوردار شود.سخنگویی کاخ سفید ادامه داده است: امروز پت کلیپتون به نیابت از رئیس جمهوری دونالد ترامپ نامه ای به رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و الیوت انگل، آدام شیف و الیجاه کامینگز روسای سه کمیته این مجلس فرستاد.کاخ سفید در این بیانیه مدعی شده است: رئیس جمهوری ترامپ و همه دولت او به هرحال برای مردم آمریکا، رشد اقتصادی، ساخت رفاه و حفاظت از منافع آمریکا در داخل کشور و خارج از آن مبارزه خواهد کرد.Image result for ‫عکس ترامپ‬‎

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی