تاریخ انتشار: ۰۰:۰۰ - ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 10
کد خبر: ۱۰۸۶۶
رئیس پلیس راه کشور گفت: از روز گذشته ۱۲۰۰ گشت خودرویی با استقرار در جاده‌های استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان تردد خودروی زائران را کنترل و در صورت نیاز به یاری آن‌ها خواهند رفت.
به گزارش تلنگر؛ غالبا در محور‌های مواصلاتی استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان شاهد تردد پرحجم در عین حال روان هستیم، ضمن اینکه این افزایش تردد در استان‌هایی مانند همدان، مرکزی، قزوین، لرستان، فارس و بخشی از اصفهان نیز مشاهده می‌شود.
رئیس پلیس راه نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: در میان مرز‌های ۴ گانه بیشترین مراجعه به مرز مهران صورت می‌گیرد، اما تردد اصلی را در محور‌های استان کرمانشاه شاهد هستیم چرا که زائرانی که ار مهران عازم مراسم معنوی اربعین می‌شوند نیز عموما از محور‌های کرمانشاه عبور می‌کنند.
وی در ادامه از اعمال برخی محدودیت‌های ترافیکی ۴۸ ساعت قبل از اربعین تا ۴۸ ساعت پس از این روز در محور‌های مواصلاتی استان‌های کرمانشاه، خوزستان و ایلام خبر داد و گفت: این محدودیت شامل کامیون‌ها به استثنای آن‌هایی که حامل موادسوختی و فاسد شدنی هستند، می‌شود.
سردار حسینی همچنین با دعوت رانندگان به رعایت قانون و پرهیز از انجام اعمال خطرناک مانند سرعت و سبقت‌های غیرمجاز، گفت: روز گذشته یک مورد حادثه واژگونی کامیون حامل مواد سوختی در محور ایلام - مهران رخ داد که بیش از ۲ ساعت این محور را درگیر بار ترافیکی سنگین کرد.
رئیس پلیس راه کشور در پایان با تاکید بر اینکه پلیس از همه توان خود به منظور روان سازی بار ترافیکی استفاده می‌کند، گفت: سایر مسئولان و همچنین خود مردم هم باید نهایت همکاری را با پلیس داشته باشند.۱۲۰۰ گشت جاده‌ای تردد خودروی زائران را کنترل می‌کند

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی