تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰ - ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 12
کد خبر: ۱۰۸۹۹
بازی اندروید و آیفون Tribes Age: Rise of Caveman می‌تواند تجربه‌ای جدید و هیجان‌انگیز در زمینه بازی‌های استراتژی باشد که تجربه‌ی آن خالی از لطف نیست.

به گزارش تلنگر؛ بازی Tribes Age: Rise of Caveman یک سیستم ماموریت دارد که در آن به بازیکن فرمان ساخت می دهد و وی باید رفته رفته سرزمین خود را بسازد و بنوعی یک بازی استراتژی ساخت و ساز محسوب می شود. بازیکن با شروع بازی Tribes Age: Rise of Caveman، وارد بخش تمرینی می‌شود؛ درست در جایی که نحوه بازی و ساخت و ساز‌ها به شما آموزش داده می‌شود. شما بعنوان بازیکن در ابتدا پایگاه اصلی خود را مشاهده می‌کنید و رفته رفته باید سایر ساختمان‌ها و بخش‌های سرزمین خود را بنا کنید.

اگر از بازیکنان و هواداران بازی‌های استراژی و ساخت و ساز باشید، حتما با نحوه ساخت و ساز و ترتیب آن‌ها و همچنین ارتقای ساختمان‌ها آشنایی دارید اما با این حال اگر برای اولین بار است که به سراغ بازی‌های این سبک می‌روید، جایی برای نگرانی وجود ندارد، زیرا سیستم آموزش بازی Tribes Age: Rise of Caveman به بهترین شکل ممکن به شما آموزش می‌دهد. همچنین بازی Tribes Age: Rise of Caveman دارای یک سیستم ماموریت است که در هر ماموریت به شما می‌گوید چه چیزی را بسازید. از این رو به راحتی و با تکیه به این سیستم می‌توانید روند بازی را پیش ببرید. بخش دیگر گیم‌پلی بازی اندروید و آیفون Tribes Age: Rise of Caveman به مبارزات بازی مربوط می‌شود که باید با سایر قبیله‌های بازی مبارزه کنید. برای گسترش سرزمین‌تان، قبایل دیگری در نزدیکیه قبیله شما قرار دارند که هر کدام از نظر قدرت و اهمیت، در جایگاه مختلفی قرار دارند. حال با توجه به سطح توانایی‌های سربازهای‌تان باید با آن‌ها مبارزه کنید و رهبرشان را شکست دهید.

معرفی بازی موبایل Tribes Age: Rise of Caveman

داستان بازی Tribes Age: Rise of Caveman

به عبارتی در بازی Tribes Age: Rise of Caveman رهبران، همان قهرمان‌های هر قبلیه به حساب می‌آیند و در ابتدا شما یک قهرمان بیشتر ندارید؛ اما رفته رفته و با پیش روی در بازی و شکست دادن سایر قبایل، می‌توانید قهرمان‌های بیشتری را از آن خود کنید. هر قهرمان قدرت و ویژگی‌های مخصوص به خودش را دارد که بازیکنان با توجه به شیوه بازی کردن خودشان می‌توانند قهرمان محبوب‌شان را انتخاب و در مبارزات شرکت کنند. همچنین اگر منابع در نظر گرفته شده از هر ساخت و ساز برای شما کافی نبود، می‌توانید به سراغ کشتن و شکار حیوانات بازی بروید که آذوقه‌های بیشتری را در دسترس شما قرار می‌دهند.

جدا از گیم‌پلی، بازی اندروید و آیفون Tribes Age: Rise of Caveman در بخش طراحی نیز به خوبی عمل کرده است. حال و هوای بازی، قرون وسطی در نظر گرفته شده است و از این رو، مبارزات بازی از طریق نیزه انجام می‌شود که شکل و شمایل جالبی به بازی بخشیده است.

از طرفی گرافیک بازی حالتی فانتزی و نقاشی شکل دارد که شما را به خود جذب خواهد کرد. با تمام این تفاسیر بازی اندروید و آیفون Tribes Age: Rise of Caveman می‌تواند تجربه‌ای جدید و هیجان‌انگیز در زمینه بازی‌های استراتژی باشد که تجربه‌ی آن خالی از لطف نیست.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی