تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - ۰۸ آبان ۱۳۹۸ - 2019 October 30
کد خبر: ۱۱۲۶۶
زوج معتاد و سابقه‌داری که اقدام به ۱۰۵ فقره سرقت از معابر عمومی در استان‌های سمنان و خراسان رضوی کرده بودند،دستگیر شدند.

به گزارش تلنگر؛ سرهنگ عبدالله حسنی فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت اموال عمومی و خصوصی در معابر شهرستان دامغان استان سمنان پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به تحقیق‌های ماموران پلیس آگاهی دامغان، بیان کرد: در پی این تحقیقات مشخص شد، دو متهم سابقه‌دار با بهره‌گیری از یک دستگاه وانت پیکان مرتکب این جرایم شدند.

فرمانده انتظامی استان سمنان، به هماهنگی‌های لازم قانونی و توقیف خودرو مذکور در یکی از راه‌های دامغان اشاره و بیان کرد: راننده ۴۵ ساله خودرو دستگیر و برای بازجویی به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی ادامه داد: متهم در بازجویی‌ها به ۱۰۵ فقره سرقت اموال در معابر عمومی شهرستان‌های استان سمنان و خراسان رضوی با همکاری همسرش اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان سمنان به دستگیری متهم ردیف دوم این پرونده اشاره و اظهار کرد: این زوج که اعتیاد به موادمخدر دارند، برای تامین هزینه‌های اعتیادشان اموال سرقتی را در شهرهای مختلف به مالخرها می‌فروختند.

بیش از ۶۵ درصد از سرقت‌های خرد توسط معتادان انجام می‌شود

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی