تاریخ انتشار: ۲۱:۰۰ - ۰۸ آبان ۱۳۹۸ - 2019 October 30
کد خبر: ۱۱۲۸۰
ابراهیم اصغرزاده، دبیر کل انجمن اسلامی مهندسان ایران، گفت: راز پیروزی اصلاح طلبان این است که خود را متفاوت از وضع موجود نشان دهند و بگویند وضع موجود در اثر عملکرد اصول گرایان است.
به گزارش تلنگر؛ ابراهیم اصغرزاده، دبیر کل انجمن اسلامی مهندسان ایران، درباره احتمال موفقیت اصلاح طلبان در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات بر جدی بودن رقابت متکی است و اگر مردم این رقابت را حس نکنند اعتمادشان به صندوق رای کم می‌شود. در دوران امام خمینی، ایشان با انشعاب جامعه روحانیت موافقت کرد تا دو گروه از روحانیون بتوانند رقابت کرده و در عرصه سیاسی فعالیت کنند؛ بنابراین رقابت جدی در انتخابات اهمیت زیادی دارد.

وی ادامه داد: اصلاح طلبان اگر انتخابات آینده را معنابخشی نکرده و نگویند به چه دلیلی با اصول گرایان تفاوت و تمایز دارند، شکست خواهند خورد. راز پیروزی اصلاح طلبان این است که  خود را متفاوت از وضع موجود نشان داده و بگویند وضع موجود در اثر عملکرد اصول گرایان است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به اینکه اصول گرایان اکنون اصلاح طلبان را مقصر وضع موجود می‌دانند گفت: همه می‌دانند دولت منتسب به اصلاح طلبان که 24 میلیون رای هم آورده است فقط 30 تا 40 درصد قدرت را در اختیار دارد این دولت حتی نمی‌تواند اثبات کند چه مسائلی باید در اولویت کشور باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی