تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 02
کد خبر: ۱۱۲۹۷
دادستان کل کشور با تأکید بر برخورد با مدیران فاسد گفت: با صدای بلند اعلام می‌کنیم که با قاضی فاسد برخورد می‌کنیم؛ در همین یکی دو هفته اخیر پرونده پنج یا شش قاضی فاسد را در محکمه عالی رسیدگی و آن‌ها را از دستگاه قضایی منفصل کردیم.
به گزارش تلنگر؛ حجت‌الاسلام منتظری دادستان کل کشور در جریان سفر آیت‌الله رئیسی به استان آذربایجان شرقی به عنوان نماینده رئیس قوه‌قضائیه در جمع قضات و کارکنان دادگستری شهرستان مراغه حاضر شد و سیاست قوه‌قضائیه در این سفر‌ها را شنیدن نقطه نظرات مسئولان دانست. وی اقدامات قضات و کارکنان دادگستری را یکی از جلوه‌های بروز و ظهور تحول در دستگاه قضایی عنوان کرد و بیان داشت: اگر تحول در بدنه قوه قضائیه صورت نگیرد، طبیعتاً تحول واقعی در قوه قضائیه را شاهد نخواهیم بود.

حجت‌الاسلام منتظری افزود: مردم انتظار دارند فرآیند دادرسی و رسیدگی به حکم خیلی طولانی نباشد و مهم‌تر اینکه احکامی که صادر می‌شود، اجرا شود. وی در ادامه با اشاره به برخورد قاطع با فساد ادامه داد: طبیعتاً وظیفه دستگاه قضاست که با هرنوع فسادی برخورد کند و از سوی دیگر دستگاه قضایی مصمم است نسبت به سلامت خود اقدامات لازم را مورد توجه قرار دهد.

دادستان کل کشور با بیان اینکه اراده و تصمیم دستگاه قضایی برخورد جدی با مفاسد درون دستگاه قضاست، گفت: در همین یکی دو هفته اخیر پرونده پنج یا شش قاضی فاسد را در محکمه عالی رسیدگی و آن‌ها را از دستگاه قضایی منفصل کردیم و حدود هفت الی ۱۰ پرونده دیگر در همین زمینه آماده رسیدگی در دادگاه عالی است. وی تأکید کرد: افتخار می‌کنیم که با صدای بلند اعلام کنیم با قاضی فاسد برخورد خواهیم کرد و برخورد می‌کنیم. حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری از دستگاه‌های دولتی و اجرایی خواست که با مدیران فاسد برخورد کنند و گفت: وظیفه داریم که خودمان را از هر نوع آلودگی تطهیر کنیم تا بتوانیم با فساد در جامعه مبارزه کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی