تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ - ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 03
کد خبر: ۱۱۳۲۰
امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به ضرورت مقاومت دولت عراق در برابر خواسته‌های غیرمعقول، گفت: ضمن اصلاح برخی ساختارها و رفع انتظارات به حق مردم استعفای دولت عقب‌نشینی در برابر دشمن است.

به گزارش تجارت امروز؛ حجت‌الاسلام محمود ترابی با اشاره به رخدادهای منطقه غرب آسیا به ویژه همسایگان کشورمان، اظهار کرد: تردیدی نداشته باشید که تمامی این اتفاقات بر اساس یک خط فکری و برنامه عملیاتی از پیش تعیین شده در حال اجراست و به نوعی سواری گرفتن از موج ایجاد شده توسط اعتراضات مردم است.

وی با بیان اینکه امروز و پس از شکست نقشه‌های متعدد دشمنان اسلام و انقلاب به ویژه آمریکا آنها به دنبال طرح‌های جدیدی در راستای ضربه زدن به انقلاب و محور مقاومت هستند، افزود: ایجاد آشوب و ناامنی در کشورهای منطقه در فاز جدید نیز طرح جدیدی از سوی همین دشمنان نظام و انقلاب است.امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اینکه دشمنان محور مقاومت سعی دارند در کشورهایی که کمربند مقاومت را در منطقه مستحکم کرده اند آشوب ایجاد کنند، خاطرنشان کرد: تمام تلاش دشمن در عراق و لبنان ایجاد خلا قدرت و استعفای دولت است که متاسفانه در لبنان استعفا توسط دست‌پرورده آنها یعنی «سعد حریری» شکل گرفت و در عراق تلاش‌ها برای رخ دادن این اتفاق است.

ترابی با تاکید بر اینکه هدف از پدید آوردن خلا قدرت در این کشورها ایجاد ناامنی و متعاقب آن استقرار دیکتاتوری در این کشورهاست، ادامه داد: نقشه دشمن کاملا معلوم است و این شلوغی‌ها سر در آخوری سعودی، عبری و آمریکایی دارد.

وی شعارهای مطرح شده در کشورهای آشوب‌زده این روزها کاملا تکراری و کپی شده دانست و گفت: همین موضوع نشان دهنده آن است که این نوع از آشوب‌ها و با این حجم از خرابکاری خواستگاهی غیرمردمی و برخاسته از اتاق فکرهای رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار دارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی