تاریخ انتشار: ۲۱:۳۰ - ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 03
کد خبر: ۱۱۳۳۳
جهاد دانشگاهی به مناسبت فرارسیدن سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، بیانیه‌ای صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

سیزده آبان ۱۳۵۸ روزی افتخار آمیز برای ملت ایران و نشانه‌ای پر نور در راه عزت طلبی و استقلال خواهی پیروان خط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (قدس سره) است.

با وجود گذشت سال‌ها از حماسه‌ی تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست جوانان پر شور دانشجو، ابعاد این اقدام جسورانه‌ی مبتنی بر بصیرت و متکی به آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی، همچنان نماد، نشانه و سرمشقی ارزشمند برای دوران کنونی است که در آن دیپلماسی، نفوذ و میدان داری فرهنگ آمریکایی سعی در اخفای متقلبانه‌ی خوی استکباری ایالات متحده‌ی آمریکا دارد. پیشتازی دانشجویان پیرو خط امام در موضوع دشمن شناسی و دارا بودن نگاهی فراتر از قدرت سخت و تجهیزات نظامی به دشمن، یعنی آن چه که امروز از آن به عنوان جنگ نرم یاد می‌شود، تحسین برانگیز و شایسته بررسی و مطالعه‌ی عمیق توسط نسل جوان و به ویژه دانشجویان است.

شناخت مکر و حیله‌های امروز نظام سلطه که با بودجه‌های سرسام آور در حوزه‌های غیر نظامی، ملت‌های دنیا را تهدید می‌کند، همچنین عدم اعتماد به دشمن برای پایان دادن به خباثت‌هایش با وجود اقدامات آشکار و پنهان در مجامع بین المللی و حملات گسترده رسانه ای، اطللاعاتی و تبلیغاتی از وظایف آحاد ملت‌هایی است که دل در گرو عزت، آرمان‌ها و استقلال خود دارند.

ملت رشید ایران بار‌ها و بار‌ها در عرصه‌های مختلف سیاست داخلی و خارجی، علم و فناوری، فرهنگ و اقتصاد کارآمدی دین را به مدد تعالیم قرآن کریم و عترت طاهرین(ع) تجربه کرده‌اند که استکبار ستیزی نیز از جمله آنهاست. مبارزه‌ای همیشگی با دشمنانی که به گواه تاریخ از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از هیچ مخالفت و عناد و سنگ‌اندازی در مسیر ملت کوتاهی نکرده اند.

اینک در آستانه فرارسیدن سیزدهم آبان ماه، ضمن مرور و بزرگداشت حماسه‌ی افتخار آمیز تحقیر دشمن زبون، جهادگران نهاد انقلابی جهاد دانشگاهی اعلام می‌دارند همگام با سایر آحاد مردم در راهپیمایی ضد استکباری ۱۳ آبان شرکت نموده و با تبعیت از ولایت فقیه و سرلوحه قرار دادن رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) امکانات فناورانه و دستاورد‌های فرهنگی خود به ویژه برکات فرهنگ جهادی را برای یاری رسانی به دستگاه‌های اجرایی کشور در مسیر حفظ استقلال، عزت ملی و تعالی اجتماعی به کار گیرند. اعضای این نهاد از عموم ملت شهید پرور ایران اسلامی دعوت می‌کنند تا با حضور پرشکوه خود در آیین‌های بزرگداشت سیزده آبان، آرمان‌های ضداستکباری و ظلم ستیزانه انقلاب اسلامی را همچون گذشته، زنده نگه دارنئد

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی