تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰ - ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 04
کد خبر: ۱۱۳۴۹
آیا شما نیز از آن جمله کسانی هستید که نسبت به خال‌های روی بدن خود وسواس داشته و کنجکاو بوده‌اید خب شما تنها نیستید، زیرا همه روی بدن خود خال داشته و در مورد آن‌ها کنجکاوی کرده‌اند، هر چند در اغلب موارد پاسخی برای سوالات خود در این زمینه نمی‌یابیم.

به گزارش تلنگر؛ اگر روی سینه خال داشتید خود را خوش‌شانس بدانید:بر اساس سنت باستانی چینی، داشتن خال روی سینه یا پستان می‌تواند معانی متفاوتی داشته باشد. در دنیای فنگ شوی، خال روی سینه یا پستان نشان دهنده جاه‎‌طلب بودن، بخشندگی یا داشتن فرزندان فوق‌العاده است. بررسی خال‌های روی سینه برخلاف خال‌های پشت بسیار ساده بوده و می‌توان نوع آن را مشخص کرد. اگر چه داشتن خال روی سینه نیز بسیار شایع است، اما در صورت مشاهده شکل غیرطبیعی، رشد ناهنجار یا تغییر در ظاهر و رنگ خال بهتر است به پزشک مراجعه کنید.


داشتن خال روی پیشانی می‌تواند به معنای باهوش بودن اگر می‌خواهید بدانید که داشتن خال روی پیشانی به چه معنایی است، طالع‌بینی چینی بر این باور است که چنین چیزی نشان دهنده کامیابی است. به طور ویژه، داشتن خال در مرکز پیشانی به معنای داشتن هوش و حکمت است در حالی که داشتن خال در سمت راست پیشانی می‌تواند به معنای خوب بودن فرد برای شراکت یا ازدواج باشد. با این وجود داشتن خال در سمت چپ پیشانی به معنای بدشانسی است.

بر اساس طالع‌بینی مدرن نیز داشتن خال در پیشانی نشانه فعال بودن و سرگرم کننده بودن شخص است. از آنجا که پیشانی و صورت در معرض نور آفتاب زیادی قرار دارند، جای تعجب ندارد که این دو قسمت مستعد شکل‌گیری خال باشند. پیشانی مکانی شایع برای شکل‌گیری خال‌های سبوره‌ای است.بسیاری از افراد وقتی که به داشتن خال روی لب بالا فکر می‌کنند به یاد زنان زیبایی مانند مرلین مونرو می‌افتند. همگان داشتن خال روی لب را نشانه زیبایی می‌دانند، اما بر اساس طالع‌بینی چینی این موضوع بدین معناست که فرد بلندپرواز و جاه‌طلب بوده و به احتمال زیاد از دیگران پیشی گرفته و به خواسته‌هایش خواهد رسید.

داشتن خال در گوشه لب نیز بدین معناست که دوست دارید از چیز‌های زیبا مانند هنر در زندگی‌تان استفاده کرده و لذت ببرید. با این وجود از آنجایی که لب نیز بسیار در معرض نور آفتاب قرار دارد می‌تواند محلی مستعد شکل‌گیری خال‌های توموری و سرطانی باشد هر چند در صورت سرطانی بودن نیز براحتی درمان می‌شوند

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی