تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ - ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 07
کد خبر: ۱۱۳۷۵
رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران گفت: خدمت رسانی به بانوان در حوزه آسیب‌های اجتماعی پایین است و باید در این زمینه تغییرات اساسی روی دهد و به همین منظور افزایش ظرفیت گرمخانه‌های تهران ویژه بانوان در دستور کار قرار دارد.
به گزارش تلنگر؛ فخاری با اشاره به افتتاح دومین گرمخانه ویژه بانوان تهرانی در منطقه 12 اظهار کرد: به منظور افزایش ظرفیت گرمخانه‌های ویژه بانوان و پوشش خدمات اجتماعی، کمیته اجتماعی شورای شهر تخصیص ردیف اعتباری خاصی را در این زمینه پیگیری می‌کند.

وی تصریح کرد: کمیته اجتماعی شورای شهر تخصیص ردیف اعتباری توسعه و تجهیز  مددسرای بانوان را با اعتبار 4 میلیارد تومانی پیگیری می‌کند.

فخاری با اشاره به اینکه  این ردیف اعتباری در برنامه بودجه سال 99 شهرداری تهران گنجانده خواهد شد؛ افزود: مدیریت شهری توجه ویژه‌‌‌ای را به موضوعات اجتماعی دارد و برای آن‌ها برنامه ریزی کرده است که در واقع ارائه خدمات به زنان در گرمخانه‌ها از این برنامه‌ها محسوب می‌شود.

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران تاکید کرد: برای دستیابی به این اهداف تصویب ماده 69 برنامه پنج ساله سوم شهر تهران با موضوع ایجاد توسعه و تجهیز گرمخانه‌ها را پیگیری خواهیم کرد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی