تاریخ انتشار: ۰۵:۰۰ - ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 10
کد خبر: ۱۱۳۹۴
دمای زیر صفر در آذربایجان‌شرقی

به گزارس تلنگر؛ آخرین وضعیت جوی در مناطق زلزله‌زده گفت: آسمان استان آذربایجان‌شرقی در دو روز آینده صاف و غبارآلود با حداقل دمای ۱ و حداکثر ۱۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه غالب روستاهای مناطق زلزله‌زده روزهای پایانی این هفته آسمانی صاف تا قسمتی ابری خواهند داشت، تصریح کرد: دمای هوا در مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی غالبا سرد و زیر صفر پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: از روز شنبه نیز در جنوب و شرق استان‌ فارس، جنوب و غرب یزد، بوشهر، هرمزگان، کرمان و جزایر مرکزی و شرقی خلیج فارس این وضعیت جوی  ادامه خواهد داشت و روز یکشنبه (۱۹آبان) به جزایر مرکزی و شرقی، جنوب کرمان، فارس، بوشهر و هرمزگان خواهد رسید.

ضیاییان با اشاره به شدت بارش از اوایل امشب (۱۷آبان) تا اواخر وقت روز شنبه در استان‌های هرمزگان، جنوب کرمان و فارس پیش‌بینی می‌شود، تصریح کرد: در روز شنبه و یکشنبه (۱۸ و ۱۹ آبان) شرق خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود.

وی ادامه داد: در دیگر مناطق کشور با توجه به پایداری هوا در طول هفته آینده برای شهرهای صنعتی و پر جمعیت واقع در نیمه شمالی کشور، افزایش غلظت آلاینده‌ها، غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره آخرین وضعیت جوی در تهران تصریح کرد: آسمان تهران طی این دو روز صاف همراه با غبار محلی و در بعضی ساعات با افزایش آلودگی هوا پیش‌بینی می‌شود. کمترین دما در این دو روز ۹ درجه سانتیگراد و بیشترین دما ۱۹ درجه سانتیگراد خواهد بود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی