تاریخ انتشار: ۱۳:۳۰ - ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - 2019 November 30
کد خبر: ۱۱۶۱۵
سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد دیدارهای پرسپولیس - نساجی و پیکان - تراکتور امروز (شنبه) برگزار خواهند شد.
به گزارش تلنگر؛ سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره آخرین وضعیت برگزاری دیدارهای پرسپولیس - نساجی و پیکان - تراکتور در شهر تهران اظهار داشت: با توجه به ضوابطی که برای برگزاری مسابقات حرفه‌ای حاکم است،  شاخص PSI و میزان آلودگی باید 170 باشد که خوشبختانه میانگین تمام شهر تهران 146 است.

وی در ادامه افزود: با توجه به دستورالعمل‌ها باید میزان آلودگی محل استادیوم را مورد ارزیابی قرار دهیم و خوشبختانه محل استادیوم آزادی و ورزشگاه شهدای شهر قدس در منطقه سبز رنگ قرار دارند و صد درصد بازی‌های امروز شهر تهران برگزار خواهند شد.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره برگزاری دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال در شهر اصفهان نیز خاطر نشان کرد: در مورد وضعیت نهایی اصفهان هم با توجه به شرایط، اخبار خوب و امیدوارکننده‌ای شنیده‌ایم. همان‌طور که گفتم بازی‌های تهران صد درصد برگزار می‌شوند و در مورد دیدار سپاهان - استقلال هم ما مطمئنیم این بازی انجام خواهد شد و منتظر استعلام نهایی هستیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی