تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ - ۰۵ دی ۱۳۹۸ - 2019 December 26
کد خبر: ۱۲۱۶۸
وظیفه شناسی پیک کالابری که در حال رساندن یک کالا به دست مشتری بود به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.
به گزارش تلنگر؛ فردی که سفارشی را انجام می دهد یا منتظر دریافت کالای خریداری شده است انتظار دارد که سفارش او بدون عیب و نقص و مطابق آنچه او سفارش داده به دست او برسد. از این رو امانت داری و امانت دار بودن یکی از ویژگی های مهم و اصلی یک پیک غذارسان یا پیک کالابر است.

ویژگی مهمی که یک پیک کالارسان آمریکایی بدلیل برخورداری آن به سوژه داغ رسانه‌ها تبدیل شد. این مرد تلاش کرد سفارش فرستنده یک هدیه ویژه کریسمس را که خواسته بود بصورت غافلگیرانه به دست یک کودک برسد بطور دقیق اجرا کند.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است وظیفه شناسی این پیک کالارسان را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو او ابتدا جعبه حاوی هدیه کریسمس را در مقابل درب خانه دریافت کننده کالا گذاشته و سپس با قرار دادن دو سطل آشغال در مقابل این جعبه تلاش می‌کند آن را مخفی کند. این ویدئو نشان می‌دهد این مرد سپس یک کارتن مقوایی را نیز بالای سطل آشغال برای مخفی کردن کامل این هدیه ویژه کریسمس  از دید دریافت کننده آن قرار می‌دهد. 

این ویدئو ابتدا در توئیتر منتشر و توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد. این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۵.۱ میلیون بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری از آن‌ها وظیفه شناسی این پیک کالارسان را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این مرد فوق العاده است. من بار‌ها شاهد این صحنه بودم که سفارشاتم در مقابل درب خانه یا پیاده رو پرت شده بود.» یک کاربر دیگر نیز به شرکت کالارسان آمریکایی پیشنهاد داد تا به این کارمند خود جایزه بدهد. او در کامنتی نوشت: «این مرد سزاوار دریافت یک جایزه است.»


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی