تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - ۲۲ دی ۱۳۹۸ - 2020 January 12
کد خبر: ۱۲۵۶۱
امیدوارم این اتفاق اشتباه باشد نه اینکه کار عوامل نفوذی برای از بین بردن شکوه خیزش مردم در تشییع سردار سلیمانی
به گزارش تلنگر؛ سيد حسين مرعشی در صفحه شخصی خود با طرح موضوع احتمال نفوذ دشمن در هوافضا و ایجاد شرایط ناامن سازی برای ابهت و اقتدار موشکی ایران نوشت:

آیا نمی‌شد به سازمان هواپیمایی اعلام می‌کردند که در ساعات انجام عملیات علیه آمریکا، پروازی در تهران انجام نشود؟

اینکه گفته شود خطای انسانی موجب شلیک به این هواپیما شده است، کفایت نمی‌کند. امنیت مسافران این پرواز باید تامین می‌شد. به هر حال جان انسان‌های بی گناه در این اتفاق گرفته شده است.این اتفاق آثار درازمدت منفی بر امنیت صنعت هوانوردی و صنعت گردشگری کشور خواهد داشت.

اشتباه بزرگ دیگر تاخیر سه روزه در بیان علت سقوط این هواپیما بوده است.باید مقامات دولتی از جمله رئیس‌جمهور و وزیر راه را در جریان شلیک به هواپیمای اوکراینی قرار می دادند، زیرا آنها در گفت وگو با مقامات خارجی و سازمان‌های بین‌المللی مساله شلیک را رد کرده بودند. آنها اگر اطلاع داشتند این مساله را رد نمی‌کردند و اطلاعیه مقدماتی داده می شد تا بررسی های کامل انجام شود. اطلاعیه‌ای که امروز صبح داده شود، پر از اشکال بود.

پرده پوشی و پنهان‌کاری کار بسیار اشتباهى بود.نیروهای مسلح چهار ساعت پیش از انجام عملیات علیه نیروهای آمریکایی در عراق، دولت عراق را در جریان گذاشته بودند .آیا نمی‌شد به سازمان هواپیمایی اعلام می‌کردند که در این ساعات پروازی در تهران انجام نشود؟ 

امیدوارم این اتفاق اشتباه باشد نه اینکه کار عوامل نفوذی برای از بین بردن شکوه خيزش مردم در تشییع سردار سلیمانی.

مسببین این اتفاق ناگوار باید حتما استعفا دهند و اگر استعفا ندهند، برکنار شوند و با آنها حتما برخورد شود تا مردم احساس نکنند کشور حساب و کتاب ندارد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی