تاریخ انتشار: ۰۱:۳۰ - ۲۶ دی ۱۳۹۸ - 2020 January 16
کد خبر: ۱۲۶۷۳
خیلی آشنا به نظر می‌رسید و در نگاه اول او را نشناختم. اما وقتی برگشتم و دوباره به چشمانش خیره شدم با دیدن لبخندش، حافظه‌ام به کار افتاد
به گزارش تلنگر؛ زن جوان در دایره اجتماعی کلانتری افزود: آن روز پس از گفت وگویی کوتاه و مرور سریع خاطرات شیرین دوران دبیرستان با اشتیاق شماره تلفن خانه و همراهم را به دوستم دادم و قرار شد سر فرصت به خانه ام بیاید و بنشینیم و یک دل سیر همدیگر را ببینیم.
به این ترتیب بود که رابطه من و دوست قدیمی ام برقرار شد. ولی افسوس که نمی دانستم این نیلوفر، همان دختر ساده و بی ریای قبلی نیست و چهره شیطانی پشت این ظاهر پنهان شده است. میترا اشک هایش را پاک کرد و گفت: من ساده لوح همکلاسی قدیمی ام و یکی از دوستانش را به حریم خانه ام راه دادم و نمی دانستم که آن ها از اعضای یک لانه فساد هستند.
متاسفانه نیلوفر و آن دختر جوان با رفت و آمدهایی که به خانه ام داشتند و سوءاستفاده از اعتمادم و عشوه گری و نیرنگ های شیطانی شان نه تنها شوهرم را از راه درآوردند بلکه شوهر خواهرم را نیز فریب دادند. الان همسر من و شوهرخواهرم هر دو از طریق دوست نیلوفر به دام مواد مخدر افتاده اند و همچنین او زمینه آشنایی شان را با دختر دیگری نیز فراهم کرده است.
هیچ وقت فکر نمی کردم با اعتماد بی جا به یک دوست قدیمی چنین مشکل بزرگی در زندگی مان به وجود بیاید و... .
«علی خانی زاده» کارشناس رسمی دادگستری در حقوق خانواده می گوید: این مسئله مهم را باید از دو منظر مورد توجه قرار دهیم. نکته اول انتخاب دوست و شرایط یک دوست خوب است. خوب است بدانیم دوست صمیمی که بعد از ۱۵ سال او را دیده ایم مانند دوستی است که تازه می خواهیم با او ارتباط برقرار کنیم و نیازمند شناخت و احتیاط بیشتر در برقراری روابط با چنین فردی هستیم. کارشناس ارشد حقوقی مخابرات خراسان رضوی افزود: نکته مهم دیگر رعایت حرمت و حریم زندگی زناشویی و خانوادگی است. این که بدانیم چه کسی را و تا چه حد به حریم خصوصی زندگی خود راه دهیم و حد و مرزهای مشخصی برای ارتباط با دیگران داشته باشیم یک مهارت مهم و اساسی است. رعایت نکردن همین نکات ساده برای بسیاری از زوج های جوان مشکلات پیچیده ای را درست کرده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی