تاریخ انتشار: ۰۶:۰۰ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 February 14
کد خبر: ۱۳۲۹۵
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: داوطلبان انتخابات باید مُر قانون و بدون تخریب یکدیگر، فعالیت‌های انتخاباتی خود را انجام دهند.
احمد ترحمی رئیس ستاد انتخابات استان یزد   ، گفت: فعالیت تبلیغاتی داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۲۴ دیشب آغاز شده است و داوطلبان تا ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه اول اسفندماه فرصت دارند تا بر اساس مواد قانونی به تبلیغات بپردازند.

ترحمی به ضرورت رعایت خطوط قرمز در فعالیت انتخاباتی داوطلبان اشاره کرد و افزود: داوطلبان انتخابات باید مُر قانون و بدون تخریب یکدیگر و تا زمان مقرر فعالیت‌های انتخاباتی خود را انجام دهند.

او اضافه کرد: داوطلبان می‌توانند در هر شهرستان تنها یک ستاد انتخاباتی و در مرکز استان نیز در هر منطقۀ شهرداری یک محل، به‌عنوان ستاد انتخاباتی دایر کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد  با بیان اینکه شهرداری‌ها نیز موظفند محل‌هایی را برای نصب بنر‌های تبلیغاتی و پوستر‌های تدارک ببنند، ادامه داد: نصب آثار تبلیغاتی بر روی اماکن عمومی تابلو‌های راهنمایی و رانندگی، تابلو‌های ادارات دولتی و محل‌هایی که به صورت عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرند، ممنوع است.

او با اشاره به ممنوعیت تخریب آثار تبلیغاتی داوطلبان از سوی هواداران داوطلبان دیگر، اظهارداشت: همچنین بر اساس قانون دیوارنویسی، راه اندازی کاروان‌های تبلیغاتی و بلند گوی سیار به جز در ستاد‌های انتخاباتی ممنوع است.

ترحمی با بیان اینکه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۴۸ نفر در چهار مرکز حوزه انتخابیه استان یزد به رقابت می‌پردازند، گفت: در مجموع ۷۷۲ شعبه اخذ رای نیز برای جمع آوری آرای مردمی تداک دیده شده است. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی