تاریخ انتشار: ۱۷:۰۰ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 March 14
کد خبر: ۱۳۹۹۱
چهل و نه نفر نیز تاکنون به علت ابتلا به بیماری کووید-۱۹ جانشان را از دست داده اند.
به گزارش تلنگر؛ شبکه تلویزیونی سی ان ان: براساس آمار جدید دولت آمریکا از شمار مبتلایان به کرونا تاکنون دست کم دو هزار و ۲۰۴ نفر به ویروس کرونا آلوده شده اند.
چهل و نه نفر نیز تاکنون به علت ابتلا به بیماری کووید-۱۹ جانشان را از دست داده اند.
کرونا 1

در ادامه دروغ هاي ترامپ؛
تعداد مبتلایان به کرونا در آمریکا از مرز ۲۲۰۰ نفر گذشتشبکه تلویزیونی سی ان ان: شرکت گوکل اعلام کرد بر خلاف ادعای دونالد ترامپ هیچ وبسایتی را برای کمک به تشخیص اصالت کیت کرونا و کمک به تسهیل آزمایش ابتلا به آن ایجاد نمی‌کند.
  
ترامپ از احتمال دادن آزمایش کرونا خبر داد
به گزارش شبکه تلویزیونی سی ان ان، در نشست خبری کاخ سفید یکی از خبرنگاران به شدت از رویکرد شخصی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره کرونا انتقاد کرد. وی ترامپ را به علت خودداری از دادن آزمایش کرونا، به خودخواهی متهم کرد.
ترامپ در پاسخ گفت: بنده نگفته ام که نمی‌خواهم روی من آزمایش (کرونا) انجام شود.
خبرنگار بار دیگر پرسید: آیا شما می‌خواهید تست کرونا را انجام دهید؟
ترامپ در پاسخ گفت: به احتمال زیاد. به احتمال زیاد این کار را انجام خواهم داد در حال بررسی این مسئله و برنامه زمانی آن هستیم.
کرونا 2
 
شبکه تلویزیونی الجزیره: وزارت دفاع آمریکا پرواز‌های داخلی برای نیرو‌های نظامی، کارکنان این وزارتخانه و خانواده هایشان را به علت شیوع ویروس کرونا، ممنوع کرد.
اروپا
 
جمهوري چک
به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره، جمهوری چک از تعطیلی ۱۰ روزه همه رستوران‌ها و مراکز تجاری به استثنای مراکز پخش مواد غذایی و داروخانه ها، برای مقابله با شیوع کرونا خبر داد.
آسيا
 
عربستان
به گزارش شبکه تلویزیونی العربیه، عربستان سعودی پرواز‌های بین المللی از مقصد این کشور را از بیم شیوع ویروس کرونا به مدت دو هفته از فردا یکشنبه به حال تعلیق در می‌آورد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی