تاریخ انتشار: ۲۱:۰۰ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 March 14
کد خبر: ۱۳۹۹۵
اکتیویژن به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد تعداد گیمر‌های هر دست از بازی Warzone را به ۲۰۰ نفر افزایش دهد.

به گزارش تلنگر؛ روز گذشته شرکت اکتیویژن به طور ناگهانی یک بازی آنلاین و کاملا رایگان در سبک بتل رویال را وارد بازار کرد که ا اینجای کار استقبال بسیار خوبی از آن شده است. کمتر از یک ماه پیش بود که بسیاری از کاربران خبر از اضافه شدن یک بخش جدید به بازی Call of Duty: Modern Warfare را می‌دادند، اما شرکت اکتیویژن تصمیم گرفت این بخش را به دلیل وسعت آن، در قالب یک بازی کاملا جدید وارد بازار کند و بازی بتل رویال خود را با نام Call of Duty: Warzone وارد بازار کرد.

این بازی اولین ورود اکتیویژن به سبک بتل رویال نیست، چرا که شرکت اکتیویژن در بازی Call of Duty: Blackout Ops 4 از حالت Blackout استفاده کرده بود که همان حالت بتل رویال، اما با نامی دیگر بود؛ طبق اعلام اکتیویژن، عنوان جددی این شرکت قرار است از جایگاه ویژه‌ای در بین بازی‌های اکتیویژن برخوردار باشد و اکتیویژن نیز برنامه‌های بسیار خاصی برای بازی Call of Duty: Warzone خواهد داشت.

اکتیویژن تعداد بازیکنان هر دست از بازی Warzone را افزایش می‌دهد

در حال حاضر در هر دست از این بازی ۱۵۰ گیمر به مقابله با یکدیگر می‌پردازند، اما به تازگی اکتیویژن اعلام کرده است که قصد دارد تعداد گیمر‌های حاضر در هر دست از بازی را به ۲۰۰ نفر ارتقا دهد که به این ترتیب گیمر‌ها در قالب دو تیم ۱۰۰ نفره به مبارزه با یکدیگر خواهند پرداخت.

طبق اعلام یکی از مدیران Infinity Ward، اجرا بازی در حالت ۲۰۰ نفره، در حال حاضر امکان پذیر شده است و این قابلی جدید توسط شرکت سازنده مراحل آزمایشی خود را طی می‌کند. با افزایش تعداد بازیکنان موجود در این بازی، هیجان هر دست از بازی به شدت افزایش خواهد یافت و به این ترتیب گیمر‌های بیشتر در این بازی عضو خواهند شد.

بازی Call of Duty: Warzone در حال حاضر به صورت رایگان برای کنسول‌های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر در دسترس گیمر‌ها قرار دارد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی