تاریخ انتشار: ۲۲:۰۰ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 March 14
کد خبر: ۱۳۹۹۶
دادستان اسدآباد گفت: ادمین‌های متخلف فضای مجازی که اقدام به انتشار مطالب کذب و ترس آور درباره کرونا می‌کنندرا بازداشت و زندانی می کنیم.
سلطانی متهور، دادستان اسدآباد گفت: هیچ تعارفی با ادمین‌ها و فعالین فضای مجازی که اقدام به انتشار آمارغیرواقعی، مطالب کذب، رعب آور و اشاعه خبر کذب کنند نداریم و در صورت مشاهده بطور قطع برای افراد متخلف پرونده قضایی تشکیل خواهد شد

او ادامه داد: با توجه به شرایط خاص جامعه در صورت ارتکاب تخلف فعالین فضای مجازی در مورد ویروس کرونا فقط به بستن یا مسدودسازی کانال و گروه بسنده نمی کنیم و «قرار بازداشت» و «حکم حبس» طبق قانون مجازات اسلامی در انتظار افراد متخلف است.

دادستان اسدآباد  با بیان اینکه  ادمین‌های فضای مجازی با فرهنگ سازی و آموزش درباره نکات بهداشتی می‌توانند تاثیر خوبی در پیشگیری از شیوع کرونا داشته باشند افزود: اعلام آمار کرونا فقط بنقل از ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان میسر است.

سلطانی متهور بیان کرد: عرضه کنندگان اقلام مرتبط با پیشگیری از کرونا همچون «داروخانه‌ها و فروشندگان لوزام بهداشتی» نیز در جریان باشند در صورت احراز احتکار با احکام سنگینی مواجه خواهند شد.

او  با اشاره به اینکه متاسفانه بسیاری از تردد‌های شهروندان در داخل شهر غیرضروری است ادامه داد: با توجه به شیوع لحظه‌ای و سریع کرونا «ماندن در خانه» بهترین راهی است که مردم می‌توانند با انجام آن از ابتلا به کرونا ایمن باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی