تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰ - ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 March 26
کد خبر: ۱۴۰۸۲
مدیر مرکز بهداشت بندرعباس اقدامات این مرکز در شهرستان بندرعباس برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد.
به گزارش تلنگر؛ یحیی میرزاده اظهار داشت: از چهارم اسفند ماه تاکنون در راستای کنترل بیماری کرونا، تعداد موارد بازدید شده از مراکز تهیه و توزیع و عرضه مواد غذایی و آشامیدنی بیش از 4 هزار و 900 مورد بوده است.

وی افزود: تعداد موارد پلمب مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی و اماکن بین راهی 56 مورد بوده است.

اطمینان می‌دهیم کسی با اهدای خون به کرونا مبتلا نشود / به تمام گروه های خونی در هرمزگان نیاز داریم

رئیس شبکه بهداشت بندرعباس بیان کرد: در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا از ابتدای شیوع این ویروس در کشور 38 نانوایی در شهرستان بندرعباس به دلیل عدم رعایت موارد و نکات بهداشتی پلمب شده است.

میرزاده تصریح کرد: در این مدت بیش از 10 تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و فاقد مشخصات در بازرسی ها کشف شده است که بعد از توقیف نسبت به معدوم سازی آن ها اقدام شده است.

وی عنوان کرد: تعداد بازدید های مشترک با سایر ارگانهای مسئول امر در جهت کنترل ویروس کرونا 260 مورد بوده است و در راستای آموزش به شهروندان نیز بیش از 34 برنامه آموزشی با همکاری صدا و سیمای مرکز خلیج فارس تهیه و پخش شده است. 

مدیر شبکه بهداشت بندرعباس خاطرنشان کرد: نظارت بر جمع آوری و دفع بهداشتی پسماند و جمع آوری نزدیک به 2000 چشمه قلیان از سواحل، کافی شاپ ها، رستوران‌ها و هتل‌ها با همکاری شهرداری و نیروی انتظامی از دیگر اقدامات در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا می باشد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی