تاریخ انتشار: ۱۷:۳۳ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 08
کد خبر: ۱۴۳۰۹
مامانم میگه آقا که بیاد همه جا خوب میشه مریضا شفا میگیرن و ما سربازش میشیم. میشه ما سربازت بشیم؟ راست میگه بیای آبجی را هم خوب میکنی؟
به گزارش تلنگر؛ هر سال در این ایام خیابان‌ها چراغانی می‌شد و مردم در حال تبریک گفتن و پذیرایی از هم در خیابان‌ها و هیئات بودند. اما امسال جشنی متفاوت از گذشته داریم. جشنی که خانواده‌ها بدون جمع شدن در کنار هم آن را برگزار می‌کنند تا عرض ارادت کنند به امام مهربانی‌ها و پاکی‌ها که سلام عالم امکان بر ایشان باد.

در گشت و گذارمان در فضای مجازی به نامه‌ای برخوردیم که پسری برای امام زمانش نوشته بود. برآن شدیم که آن را به شما خوانندگان گرامی ارائه دهیم تا شما هم از پاکی و لطافت نامه بهره‌ای ببرید:

"سلام بر آقای مهربان.

خدا کنه خوب باشی هرجا هستی .من اسمم امیررضاس .کلاس سومم. شما کجایی و چکارمی‌کنی؟ شمام توی خونه‌ای؟ من خیلی دوستت 
دارم. من به شما میگم بابا .باباجون خونت کجاست شما؟  

والا ما تو خونه خسته شدیم. این کرونا از درس و زندگی ما را انداخته. بابا جون شما چکار کردی چندسال همش قایم شدی؟  به خدا بگو من خسته شدم می‌خام بیام بیرون دیگه. 

من خیلی دوست دارم ببینمت تو رو خد ا بگو کجایی؟ چی میشه به من بگی؟  

راستی یادم رفت بگم تولدت مبارک.

تولد من میشه همه میگن الهی چندساله بشی اما شما دیگه خیلی ساله تولد میگیرن برات و خودت پنهانی. خوب از خدا اجازه بگیر بیا پیش ما.
 
مامانم میگه آقا که بیاد همه جا خوب میشه مریضا شفا میگیرن و ما سربازش میشیم. میشه ما سربازت بشیم؟ راست میگه بیای آبجی را هم خوب میکنی؟ نمیشه الان دستتو بکشی روش صورتش یه شب خوبش کنی؟ مریم عمو حسن  و فاطمه عمه همسال آبجیمن؛ الان شوهرکردن بچه دارن. کاش منم بچه آبجی داشتم . محمدجواد عمه به من پز میده بچه آبجیشو. من دلم میسوزه کاش تو ظهور می‌کردی من سربازت می‌شدم و بهش پز میدادم.

خیلی دوستت دارم. بابای خوبیها تو هم گریه میکنی مردم دلتو بسوزونن؟ بهضیا خیلی بدن دل آدمو میسوزونن. میگن اصلا امام زمان نیست. من دلم برات میسوزه. با آبجیم گریه می‌کنیم برات.

دیگه مواظب خودت باش هرجا هستی. بیا زود منتظرتیم. اومدی بیا خونه ما ببینیمت آقاجون. میای؟ 

این نامه میرسه به دستت حتما. می‌بوسمت خیلی با بابام و مامانم و داداشم و آبجیم .

برسد به دست حضرت مهدی عزیز و مهربان"

شما خوانندگان عزیز نیز می‌توانید دلنوشته‌های خود برای امام زمان (عج) را برای این پایگاه خبری از اینجا ارسال نمایید تا آن را منتشر کنیم. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی