تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - 2020 May 17
کد خبر: ۱۵۰۳۱
معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری کل استان خراسان شمالی از راه‌اندازی سامانه نوبت‌دهی اینترنتی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی خبر داد.
به گزارش تلنگر؛ ام‌کلثوم گریوانی  با اعلام خبر راه‌اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در استان خراسان شمالی گفت: هدف از این سامانه، کاهش ازدحام مراجعین در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و شیوه نامه‌های اجرایی موردنظر وزارت بهداشت جهت پیشگیری از بیماری کرونا است.

شاید برایتان جذاب باشد:

معاون آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری کل استان خراسان شمالی افزود: با توجه به راه اندازی سیستم نوبت‌دهی ثبت نام در دفاتر خدمات الکتونیکی استان از طریق نشانی اینترنتی http://nobat.cdke. ir امکان پذیر است.

وی خاطرنشان کرد: مراجعین قبل از حضور در دفاتر خدمات الکتونیک می‌توانند با رجوع به سایت مذکور و تعیین استان، شهر و دفتر مورد نظر خود نسبت به اخذ نوبت اقدام و در زمان تعیین شده در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی حضور یابند.

گریوانی ادامه داد: دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مکلفند با تعیین کاربر ویژه و اطلاع رسانی در محل دفتر به صورت خارج از نوبت به مراجعین، خدمات ارائه نمایند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی