تاریخ انتشار: ۱۵:۳۴ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - 2020 May 17
کد خبر: ۱۵۰۳۸
معاون آموزشی وزارت بهداشت در خصوص حذف فرم کاغذی پایان نامه‌های دانشجویی و تبدیل وضعیت آنها به نمونه‌های الکترونیکی توضیحاتی داد.
به گزارش تلنگر؛علی اکبر حق دوست، معاون آموزشی وزارت بهداشت، با اشاره به ابلاغ مصوبه الکترونیکی شدن پایان نامه های دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور اظهار کرد:  قبل از مصوبه الزام الکترونیکی شدن پایان نامه‌های دانشجویان در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، برخی از مراکز آموزشی، اقدام به الکترونیکی کردن پایان نامه های دانشجویی کرده‌اند.

او  ادامه داد: به طور معمول یک نسخه از پایان نامه دانشجویان جهت نگهداری در کتابخانه به صورت کاغذی بایگانی می شود تا در سوابق  علمی آنها باقی بماند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت تاکید کرد: بر اساس دستور العمل ابلاغی وزارت بهداشت  پایان نامه های الکترونیکی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی باید در دو جا نگهداری شود و این کار  با راه اندازی سامانه ای در اکثر مراکز آموزشی محقق شده و فرم کاغذی پایان نامه های دانشجویی در این دانشگاه ها  حذف شده است.

حق دوست بیان کرد: تا آمادگی کامل و راه اندازی سامانه‌های کتابخانه‌ها در دانشگاه های  علوم پزشکی، تعداد محدودی از مراکز آموزشی اقدام به گرفتن پایان نامه به صورت کاغذی کرده اند که البته به این دانشگاه ها یک فرصت جهت تکمیل سامانه شان به منظور دریافت پایان نامه های دانشجویان  به صورت الکترونیکی  داده شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی