تاریخ انتشار: ۱۷:۳۵ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - 2020 May 19
کد خبر: ۱۵۰۷۱
یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از مساله فلسطین گفت که رهبری ایران در حمایت از قدس ثابت قدم است.
به گزارش تلنگر؛به نقل از پایگاه خبری العهد ، احمد المدلل یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: روز جهانی قدس بر عربی و اسلامی بودن قدس تاکید دارد ؛ روزی که امام خمینی (ره) آن را برگزید و برای آزادسازی قدس تلاش فراوانی کرد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام خامنه ای با حمایت از فلسطین و مقاومت همچنان در مسیر امام خمینی (ره) حرکت می کند و با حمایت های جنگی و نظامی ایران ، محور مقاومت امروز به خطری وجودی و امنیتی برای دشمن صهیونیستی تبدیل شده است.


شاد برایتان جذاب باشد:

المدلل در ادامه به حمایت های شهید سپهبد سلیمانی نیز پرداخت؛ شخصیتی که حمایت های بی حد و حصری از مساله فلسطین و محور مقاومت کرد.

وی همچنین گفت: ملت فلسطین امسال نیز روز جهانی قدس را برگزار خواهد کرد و به دلیل انتشار ویروس کرونا از فعالیت های جدید خود متعاقبا رونمایی خواهد کرد.

این فرمانده فلسطینی در ادامه به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در روز قدس نیز اشاره کرد و گفت: رهبری ایران در حمایت از قدس و فلسطین ثابت قدم است و سیاست های ایران در حمایت از ملت فلسطین را یادآور شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی