تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - 2020 May 20
کد خبر: ۱۵۰۷۴
در برخورد با مجرمان و هنجارشکنان نیروی انتظامی با اقتدار و در کمال عقلانیت اقدام می کند.
به گزارش تلنگر؛ فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه ناجا یک بار دیگر ثابت کرد که در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع از ولایت، هیچ تردیدی را به دل راه نمی دهد، گفت: در برخورد با مجرمان و هنجارشکنان نیروی انتظامی با اقتدار و در کمال عقلانیت اقدام می کند.

سردار علیرضا مظاهری ، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و شهدای عرصه نظم و امنیت اظهارکرد: نیروهای مسلح و به ویژه نیروی انتظامی همیشه مطیع امر ولایت است، در این راستا همواره در مقابل کسانی که زورگویی و گردن کشی می کنند با شدت و قدرت در کمال عقلانیت برخورد می کند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به اینکه باید آمادگی و هوشیاری خود را در مقابل فتنه ها و دسیسه های دشمنان حفظ کنیم، افزود: نیروی انتظامی با اعتقاد به ولایت فقیه و نظام اسلامی، هیچ تردیدی را به دل راه نمی دهد و همواره ثابت کرده که در دفاع از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تا پای جان ایستاده است.

شاید برایتان جذاب باشد:

وی ادامه داد: با کمک مردم غیور باید برای ایجاد جامعه ای سالم و کامل تلاش کنیم و به هیچ وجه به یاوه گویی های دشمنان توجه نکنیم.

مظاهری با بیان اینکه زحماتی که ما برای حفظ و ارتقاء امنیت در جامعه کشیده ایم در مقابل تلاش و از جان گذشتگی شهداء و خانواده معظم آن ها قابل مقایسه نیست، تاکید کرد: همه ما در قبال خون شهداء مسئولیم و وظیفه داریم راه آن ها را با جان و دل ادامه دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی اظهارکرد: همدلی و همزبانی مردم و نیروهای مسلح موفقیت در ماموریت ها را در پی دارد و باید با تلاش فراوان و همکاری و تعامل سازنده، راه امام و رهبری و همچنین راه پر افتخار شهدای گرانقدر را ادامه دهیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی