تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - 2020 May 20
کد خبر: ۱۵۰۸۲
در حالی که تنها دو روز تا پایان پرداخت مطالبات شیخ دیاباته، مهاجم مالیایی تیم فوتبال استقلال باقی مانده، هنوز پول این بازیکن پرداخت نشده است.
به گزارش تلنگر؛ شیخ دیاباته، مهاجم مالیایی تیم فوتبال استقلال چندی پیش از طریق وکیلش به باشگاه استقلال پیغام داد که در صورت پرداخت نشدن حقوق چند ماه عقب‌افتاده خود، قراردادش را یک طرفه فسخ خواهد کرد.

احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال چند بار در مصاحبه و پیام‌هایش به هواداران اعلام کرد که دیاباته را در استقلال حفظ خواهد کرد. باشگاه نیز واریزی‌هایش به دیاباته را در حالی آغاز کرد که به دلیل محدودیت‌های بانکی می‌توانست مرحله به مرحله پول به حساب این بازیکن واریز کند. به همین دلیل، از مهاجم آفریقایی خود خواست که یک هفته دیگر فرصت دهد تا بتوانند مبالغ را کامل کنند که با موافقت این بازیکن روبه‌رو شد.

پیگیری خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد که باشگاه استقلال تاکنون 130 هزار دلار واریز کرده است و برای مابقی آن نتوانسته منابع مالی تهیه کند. این مسئله در جلسه هیئت مدیره باشگاه نیز مطرح شد و حتی بحث‌های جدی میان اعضا صورت گرفت، اما نتیجه‌ای نداشت. ظاهراً سعادتمند نتوانسته است در آستانه پایان مهلت یک هفته‌ای مابقی پول دیاباته را فراهم کند و با توجه به قول‌هایی که برای حفظ این بازیکن داده بود، تحت فشار قرار گرفته است. اگر چه مسئولان استقلال در تلاش هستند تحت هر شرایط منابع مالی تامین کرده و پول دیاباته را پرداخت کنند. 

شاید برایتان جذاب باشد:

دیاباته به مسئولان استقلال تأکید کرده است که تا روز جمعه باید مطالباتش کامل پرداخت شود و در غیر این‌صورت قراردادش را فسخ خواهد کرد. اگر این اتفاق بیفتد، بار دیگر سریال فسخ قرارداد بازیکنان و مربیان خارجی در استقلال ادامه پیدا خواهد کرد که قطعاً با واکنش تند هواداران استقلال روبه‌رو می‌شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی