تاریخ انتشار: ۱۲:۱۵ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - 2020 May 20
کد خبر: ۱۵۰۸۴
روزنامه بیلد می‌گوید بایرن مونیخ قصد دارد پیراهن شماره 10 خود را به لروی سانه وینگر آلمانی منچسترسیتی پیشنهاد بدهد تا او را به پیوستن به این تیم ترغیب کند.

به گزارش تلنگر؛ روزنامه آلمانی بیلد مدعی است باشگاه بایرن مونیخ قصد دارد پیراهن مشهور شماره 10 خود را به لروی سانه، وینگر آلمانی منچسترسیتی پیشنهاد دهد تا به این ترتیب او را برای پیوستن به این تیم ترغیب کند.

بایرن از مدتها پیش از تحسین‌کنندگان لروی سانه بوده و در دوازده ماه گذشته شایعات زیادی درباره پیوستن او به باواریایی‌ها منتشر شده است. بایرن در گذشته پیشنهادهایی رسمی برای جذب سانه ارائه داده که از طرف سیتی رد شده و آبی‌های شهر منچستر قصد دارند او را به ماندگار شدن در اتحاد راضی کند.

 شاید برایتان جذاب باشد:

حالا اما بایرن مونیخ قصد دارد پیراهن شماره 10 خود را به عنوان بخشی از پیشنهادش به لروی سانه به او پیشنهاد دهد. ادعای بیلد در حالی مطرح شده که پیراهن شماره ده در حال حاضر در اختیار فیلیپ کوتینیو است. ستاره برزیلی از زمان پیوستن قرضی به بایرن از بارسلونا در این تیم عملکرد چندان بدی نداشته ولی بایرن تمایلی برای دائمی کردن قرارداد او ندارد.

پیراهن شماره ده بایرن مونیخ در گذشته توسط اسطوره‌های بزرگ این باشگاه مثل برایان لادروپ، لوتار ماتئوس و آرین روبن پوشیده شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی