تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 21
کد خبر: ۱۵۰۹۴
باید با مدیریت درست افرادی بر سر کار آیند که لایق پست شأن باشند و افرادی که لایق پستشان نیستند کنار بروند
دشمن در لباس دین به ارزشهای دینی ضربه وارد می‌کند، پس باید در ابتدا دشمن را شناخت زیرا دشمن هیچ گاه با جنگ نظامی وارد میدان نمی‌شود و به جای دشمنی کردن برای خود نیرو سازی می‌کند و باید حواسمان به نیرو سازی دشمنان باشد.

رسانه‌ها باید از همه ظرفیت‌های موجود در راستای تشریح و تبیین خدمات نظام اسلامی در جامعه استفاده کنند.

شاید برایتان جذاب باشد:

تقویت حلقه‌های همگرایی طیف‌های رسانه‌ای در اهداف مشترک توسعه گرا و اعتمادسازی عمومی از سوی رسانه‌ها باید جدی گرفته شود چرا که اعتماد سازی گام جدی در جلب اعتماد عمومی است.

از مهمترین وظایف رسانه‌ها پیگیری مطالبات مردم و اندیشه‌های رهبری است و در این راستا باید با توسعه علمی و تولید برنامه‌های همراه با پیوست پژوهشی با گسترش سبک زندگی ایرانی و اسلامی خوراک فکری مردم را مهیا کنند.

منظور از انقلاب رسانه‌ای تحول در سخت افزارها نیست بلکه انقلاب در محتوای رسانه‌ای و نرم افزارهاست که شامل افکار و ارزش‌های دینی و ایده و آرمانی می‌شود و به این منظور رسانه‌ها برای رسیدن به آینده مطلوب باید از حالت سستی خارج شوند.

مردم باید آگاه باشند تا مشکلاتی که دشمن برای ما ایجاد می‌کند را به نظام و رهبری نسبت ندهند البته باید با مدیریت درست افرادی بر سر کار آیند که لایق پست شأن باشند و افرادی که لایق پستشان نیستند کنار بروند تا فرصت برای یک فرد لایق فراهم شود.

میدان‌داری جوانان و ورود آن‌ها به عرصه مدیریت در روزهای آغازین انقلاب اسلامی و دوران هشت ساله دفاع مقدس دقیقاً همان نقطه عطفی بود که باعث شد انقلاب نوپای ملت ایران بتواند در مقابل انواع مشکلات و تهدیدات داخلی و خارجی مقاومت کند و امتحان‌های مختلف را با سربلندی پشت سر گذارد و امروز روز کار و حرکت دولت، مسئولان، ملت و بخصوص جوانان است و باید ظرفیت‌های بلااستفاده فراوان و گسترده کشور را شناسایی و بهره برداری کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی