تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 21
کد خبر: ۱۵۰۹۶
اما بسیاری از رانندگان به دلیل نرخ بهره بانکی، نداشتن ضامن و ... رغبت چندانی برای این امر ندارند.
به گزارش تلنگر, بخشی مهم  حوزه حمل‌ونقل در حوزه صنعت گردشگری و جابجایی روزمره مسافران درون شهری  است که روزآمدی، سرویس بهنگام و مناسب آن تأثیر بسزایی در بهره‌گیری بهینه از زمان مسافرت و ایجاد احساس رضایت دارد.

عدم دریافت خودرو به دلیل عدم پیگیری متقاضیان بوده است. یکی از موانع بر سر راه رانندگان برای استقبال از این طرح  نداشتن ضامن معتبر جهت معرفی به بانک جهت دریافت وام بود.

شاید برایتان جذاب باشد:

با توجه به افزایش قیمت تاکسی نسبت به ماشین‌های معمولی، اگر تا مدتی قیمت تاکسی تغییر نکند افرادی که تمایل به تعویض و نوسازی دارند می‌توانند با قیمت سال گذشته، تاکسی خود را نوسازی کنند اما با توجه به تورم و شرایط اقتصادی موجود، امکان افزایش قیمت‌ها همچنان وجود دارد.

در صورت مشاهده ناوگان فرسوده در سطح شهر، برخورد قانونی صورت خواهد گرفت و تاکسی‌های بالای ۱۲ سال جهت اسقاط خودرو معرفی و از تردد آن‌ها ممانعت به عمل خواهد آمد.

باوجود گذشت یک ماه اگرچه رفت‌وآمد شهر به روال تقریباً عادی خود برگشته و مردم کم‌کم سعی می‌کنند به زندگی خود با همزیستی با کرونا ادامه دهند اما وضعیت تاکسی‌ها چندان مطلوب نیست و مردم بیشتر به خودروهای شخصی روی آورده‌اند که به‌وضوح اثرات آن را می‌توان در خودروهای تک‌سرنشین سطح شهر و شلوغی و ترافیک معابر به‌خوبی دید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی