تاریخ انتشار: ۱۰:۱۳ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 23
کد خبر: ۱۵۱۰۳
سید امیرافراز حاجی میرزا و علیرضا رضایی عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی رده سنی ۱۰ تا ۱۴ سال و نرجس شریفی نایب قهرمانی رده‌سنی ۴۱ تا ۵۰ سالِ نخستین دوره مسابقات غیرحضوری پومسه کشور را به خود اختصاص دادند.

به گزارش تلنگر، سلمان خواجه حسنی، دبیر هیئت تکواندو استان کرمان ، گفت: نخستین دوره مسابقات آزاد غیر حضوری پومسه کشوری با عنوان "جام بزرگ مهربانی" در دو گروه مردان و زنان با حضور ۸۰۰ شرکت کننده در یازده رده سنی و رقابت‌های روسا، دبیران و نایب رییسان هیئت‌های استانی در حال برگزاریست.

او افزود: این مسابقات در راستای اجرایی کردن طرح پویش "دست‌هایی خدایی" برگزار و تمامی درآمد حاصله از این رقابت‌ها صرف خانواده‌های تکواندوکار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا می‌شود.

 

خواجه حسنی تصریح کرد: مسابقات در سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و فینال پیگیری خواهد شد که در رده کمربندی قرمز به بالا رده‌های سنی کمتر از ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال، ۳۱ تا ۴۰ سال، ۴۱ تا ۵۰ سال، ۵۱ تا ۶۰ سال، ۶۱ تا ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال به اجرای فرم می‌پردازند و در رده کمربندی زرد تا آبی شرکت کنندگان در رده‌های سنی کمتر از ۱۰ سال و ۱۰ تا ۱۴ سال رقابت خواهند کرد.

 شاید برایتان حذاب باشد:

او بیان داشت: داوری مرحله مقدماتی این رویداد در گروه مردان در پنج رده‌سنی (کمتر از ۱۰ سال، ۱۰ تا ۱۴ سال، ۴۱ تا ۵۰ سال، ۶۱ تا ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال) و گروه زنان در رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال انجام شد که در نهایت سکونشینان مشخص و معرفی شدند.

دبیر هیئت تکواندو استان کرمان به درخشش تکواندوکاران استان کرمان در این مسابقات اشاره کرد و گفت: در پایان در بخش کمربند زرد تا آبی و در رده سنی ۱۰ تا ۱۴ سال، سید امیرافراز حاجی میرزا و علیرضا رضایی به ترتیب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی رقابت‌ها را از آن خود کردند.

 

او افزود: در رده‌سنی ۴۱ تا ۵۰ سال بانوان نیز نرجس شریفی بر سکوی دوم مسابقات ایستاد.

خواجه حسنی ضمن تبریک این درخشش، برای این ورزشکاران آرزوی موفقیت کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی