تاریخ انتشار: ۱۲:۲۱ - ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 28
کد خبر: ۱۵۱۵۴
فرمانده انتظامی استان کرمان:
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: آمریکا دشمن شناخته شده ای است و تحریم های آن برای نیروی انتظامی و سپاه و در ابعاد سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور ایران اسلامی هیچ اثری ندارد.
به گزارش تلنگر؛ سردار عبدالرضا ناظری صبح امروز در دیدار فرمانده و جمعی از مسئولان سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: سپاه و ناجا با اجرای ماموریت های مشترک همواره در کنار هم بودند و در شرایط فعلی با اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه نیز در مسیر خدمت به مردم گام برداشته ایم و اگر این طرح اجرا نمی شد شاهد خیلی از مشکلات بودیم.

وی با اشاره به تحریم نیروی انتظامی از سوی آمریکا افزود: آمریکا دشمن شناخته شده ای است و تاکنون با تحریم های که در حوزه های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی انجام داده شکست خورده، و امروز با تحریم نیروی انتظامی هم شکست خواهد خورد و این تحریم های هیچ اثری نخواهد داشت.

ناظری خاطر نشان کرد: بحمد الله نیروی انتظامی جایگاه مردمی بسیار خوبی دارد و با روحیه ایثارگری انجام ماموریت می کند و در ماموریت های خاص با مشارکت سپاه در راه دفاع از ارزش های انقلاب و اسلام گام بر می دارد.

شاید برایتان جذاب باشد:

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه امروز اگر آمریکا ناجا را تحریم نمی کرد جای تعجب داشت و این نیرو در دل مردم جای دارد بنابراین این اقدام آمریکا باعث وحدت بیشتر بین نیروهای انقلاب و مردم شد گفت: قطعا امنیت امروز و این چنین تحریم ها اراده ما را قوی تر خواهد کرد و نشان از آن دارد که در خط مستقیم دین و قرآن جلو می رویم.

ناظری در پایان تصریح کرد: امروز ما بیشتر سپاه را درکنار خود احساس می کنیم و برای تامین نظم و امنیت و آرامش مردم بیش از پیش تلاش خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم خدمت گذار و سرباز خوبی برای حضرت آقا و صاحب الزمان(عج) باشیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی