تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - ۰۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 June 25
کد خبر: ۱۵۴۵۱
قطعنامه ضدایرانی شورای حکام نشان داد که طرف مقابل قابل اعتماد نیست و دولتمردان ما باید مماشات را با آنها کنار بگذارند که البته بارها رهبر انقلاب در این باره انذار داده بودند که غربی‌ها قابل اعتماد نیستند اما گوش شنوایی وجود نداشت.
به گزارش تلنگر؛ شورای حکام و آژانس با این کار ماهیت اصلی خود را نشان دادند و ثابت کردند که به دنبال راستی‌آزمایی و تأمین نظراتشان از حیث کارشناسی در مورد فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی نیستند.

برنامه‌های آژانس منبعث از خوی استکباری‌اش است، ما چه با آنها توافقی امضا کنیم و چه نکنیم وچه تعامل کنیم و چه نکنیم، آنها تنها یک نتیجه می‌گیرند، آن هم محدود کردن قدرت ایران و تضعیف و توان هسته‌ای ماست. 

تمام گزارش‌ها از نهایت همکاری جمهوری اسلامی ایران با آژانس حکایت دارد، اما قطعنامه شورای حکام علیه ایران نشان داد که قابل اعتماد نیستند و راهبرد ما باید راهبرد مقاومت فعال باشد و امتیازی که می‌دهیم باید بابت امتیازی باشد که می‌گیریم. 

اگر آژانس با ما تعاملی داشت، ما هم با آنها تعامل خواهیم داشت و تعامل باید دوسویه باشد نه یکسویه. ما از تعاملات یکسویه ضررهای زیادی کرده‌ایم. 

دولتمردان ما باید بدانند که راهبرد ما شناخت دشمن و بی‌اعتمادی به آن باشند و بدانند که دیگر وقت مماشات نیست و باید این رویه را کنار بگذارند.

شاید برایتان جذاب باشد:

دولتمردان ما باید بدانند که به دشمنی که اهل فریب است نباید اعتماد کنند و باید از اتفاقات پیش آمده طی سالهای گذشته درس بگیرند، البته رهبر معظم انقلاب بارها در این رابطه انظار دادند، اما گوش شنوایی وجود نداشت، امیدوارم که این بدعهدی‌های غربی‌ها با آژانس باعث عبرت دولتمردان ما شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی