تاریخ انتشار: ۰۹:۳۶ - ۰۸ تير ۱۳۹۹ - 2020 June 28
کد خبر: ۱۵۴۹۰
حقوق بشر آمریکایی که امروز شاهد آن هستیم نمایشی از افول نظام استکباری و به رخ کشیدن حقیقت تلخ شعارهای فریبنده نظام غرب است.
به گزارش تلنگر؛ سران آمریکا با وحشی‌گری تمام اقدام به نسل‌کشی در این کشور می‌کنند در حالی که بسیاری از کشورها و جوامع جهانی و بین‌المللی چشم خود را بر این حقیقت بسته‌اند و مدام دیگران را متهم به نقض حقوق بشر می‌کنند.

بشر آزادیخواه که دنبال عدالت و امنیت است، دیگر زور و ظلم را نمی‌پذیرد و قطعا آینده روشنی در پیش روی انسان‌های آزادیخواه و عدالتخواه جهان است.

شهدای والامقام انقلاب و دوران دفاع مقدس سرمایه‌های ارزشمند و بی‌بدیلی هستند که مرور زندگی هر یک از آنها می‌تواند معیار و محکی برای سعادتمندی نسل آینده ما باشد.

شاید برایتان جذاب باشد:

اصولی که انقلاب اسلامی برای بشر امروز ترسیم کرده است مورد طبع و قبول همه آزادیخواهان است و به یقین جامعه جهانی نیز گرایشی حقیقی به آن خواهند داشت.

کشورمان با گذر از همه سختی‌ها و دشواری‌ها امروز در حساس‌ترین مقطع رودرروی نظام قلدرمآب آمریکا و استکبار جهانی قرار گرفته که پیروز این میدان ارزش‌ها و باورهای نظام جمهوری اسلامی ایران است که خواسته بشریت نیز می‌باشد.

تنها راه عزت و عظمت این کشور بازیابی و شناخت عمیق از مفاهیم ایثار و شهادت و تداوم راه عزتمندانه ایثارگران است.

جمهوری اسلامی ایران امروز الگوی عملی برای همه آزادیخواهان و انسان‌های ارزشمداری است که می‌خواهند بر پایه تمایلات معنوی و خواسته‌های عزتمندانه خود گام در مسیر توسعه و پیشرفت بگذارند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی