تاریخ انتشار: ۰۹:۳۰ - ۰۹ تير ۱۳۹۹ - 2020 June 29
کد خبر: ۱۵۵۰۸
تعداد نظرات: ۱۹۶ نظر
سید محمد موسوی خوئینی دبیرکل مجمع روحانیون مبارز در نامه‌ای مهم خطاب به رهبری تحلیل مختصر خود از وضعیت کنونی جامعه را ارائه کرد.
به گزارش تلنگر؛ آیت الله خوئینی‌ها در نامه خطاب به رهبر انقلاب از وضعیت معشیتی و سیاسی و فرهنگی مردم انتقاد کردند. 

شاید برایتان جذاب باشد:

 متن کامل این نامه در پی می‌آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مقام معظّم رهبری، آیت الله خامنه‌‌ای، دامت برکاته

با اهداء سلام

به‌اختصار، مطالبی را در محضر ملت شریف ایران به استحضار عالی می‌رسانم، به امید آنکه در آن درنگ شود و مایهٔ خیر ملت و کشور و جمهوری اسلامی باشد.

آنچه از مسموعات و مشاهدات و مطالعهٔ گزارش‌ها و تحلیل‌ها دریافت کرده‌ام آشکارا حاکی از آن است که آنچه در ذهن و زبان بسیاری از مردم و در زندگی آنان می‌‌گذرد زیبندهٔ نظامی نیست که با پرچم اسلام به دنیا معرفی می‌شود:

در ذهن این مردم باورهایی که پشتوانهٔ استحکام و نیز مقبولیت و مشروعیت نظام اسلامی بود به گونه‌ای روزافزون آسیب دیده و می‌بیند.

بر زبان بسیاری از مردم در کوی و برزن و در برخی محافل و مجالس، سخنانی می‌رود که از عمق بی‌اعتقادی و بی‌اعتمادی نسبت به مدیریت کلان و مدیران کشور حکایت می‌کند.

تورم روزافزون، همراه با کاهش درآمد اقشار گسترده، نه‌تنها زندگی امروز مردم را گرفتار دشواری‌های طاقت‌فرسا کرده که ناهنجاری در درون بسیاری از خانواده‌ها را گسترش داده و آنان را نگران آیندهٔ نامعلوم خود و فرزندانشان ساخته است.

علاوه بر این مردمِ گرفتار در تلاطم زندگی و مشکلات طاقت‌سوز معیشتی، بسیارند انسان‌های ناراضی از اوضاع فرهنگی و سیاسی که گرفتار بی‌عدالتی‌های غیرقابل‌انکار شده‌اند.

البته هنوز کم نیستند کسانی که اصلاحِ امور و تغییر وضع نامطلوب کنونی را از عالی‌ترین جایگاه مدیریت کشور انتظار می‌کشند. در چشم این خیل عظیم، اوضاع غیرقابل‌دوام‌ امروز صرفاً معلول تصمیمات مدیرانی که می‌آیند و می‌روند نیست (که البته این آمدن‌ها و رفتن‌ها هم خارج از چارچوب ارادهٔ عالی و حاکم بر کل مقدرات کشور نیست). از نگاه مردم، شیوهٔ مدیریت در بالاترین سطح، و قدرتِ نافذ آن، نقش‌آفرینِ اصلی در تمام یا اکثر مهامّ امور کشور است.

مردمی که چنین انتظاری دارند هرگز الزامات و محدودیت‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی (که البته چهل سال از آن گذشته است) و نیز کینه‌توزی دشمنان انقلاب، به‌ویژه آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی را نادیده نمی‌گیرند. همچنین آنان از پیامدهای دفاع مقدس غافل نیستند و به شهیدان و مجاهدان و نقش‌آفرینان آن حماسهٔ ملی و اسلامی، که فرزندان همین ملت بودند، سپاس و درود بی‌پایان تقدیم می‌کنند. اما همین مردم بر این باورند که مدیریت کشور، به‌ویژه عالی‌ترین سطح آن، باید با ملاحظهٔ همین مشکلات و چالش‌ها شیوه‌ای در مدیریت امور به کار می‌بست که امروز گرفتار این آشفتگی‌های فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی و … نمی‌شدیم.

اینجانب، با رعایت اختصار، مهم‌ترین مطلب از گفتنی‌های بسیار را که لازم می‌دانستم به عرض رساندم و بیش از این به ملت بزرگوار ایران و حضرت‌عالی تصدیع نمی‌دهم و تنها با یک کلام دیگر سخن را به پایان می‌برم:

اگر شیوه‌ای که تاکنون به کار رفته است نتیجهٔ محاسبات متعارف و براساس آراء و تحلیل‌های شناخته‌شده در حکم‌رانی است، پس هستند پرشمار صاحب‌نظرانی که حق دارند و باید مجاز باشند تا زبان و قلم به نقد بگشایند و درست و نادرست این روش را تذکر دهند و اصلاح آن را با تأکید درخواست کنند و نگران پیامدهای ناگوار بهره‌مندی از این حق طبیعی و الهی نباشند. اما اگر مبنای تصمیمات این چند دهه دانسته‌هایی از مبادی غیرمتعارف است که تنها در اختیار خواصی از بندگان خدای متعال است که بنده و امثال بنده هیچ حظّی از آن نداریم و، در نتیجه، آنچه بر کشور و مردم و جمهوری اسلامی می‌گذرد سرنوشتی محتوم و گریزناپذیر است، پس همگان تسلیم امر محتوم و مشیّت الهی خواهیم بود، ان‌شاءالله.

از تصدیعی که دادم پوزش می‌خواهم و دوام عمر و سلامتی آن حضرت را از خداوند خواستارم.

سید محمد موسوی خوئینی ۹۹/۴/۷

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۹۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سیدمسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
ایران
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
1
0
چرا نسبت به این نامه این همه گارد گرفته شد این که دروغ نبود کاش نسبت به این همه دروغی که گفته شده وهمچنان میگن گارد گرفته بشه من هم از اینکه هر جا در بین مردم قرار میگیرم ومی بینم که اکثرا دارن به این نظام توهین میکنند دلم می سوزه ولی همین ادمها دارن حقیقت زندگیشون رو میگن پس شما می گید مثل اون روز که محمد رضا شاه از زیر دستاش میپرسید شرایط چگونه هست واونا میگفتند همه چیز خوبه الان هم با این شرایط بد همه بگن همه چیز خوبه مثل خیلی ها که میگن البته اونا دروغ نمیگن تو خونه وخانواده خودشون همه چیز عالیه گور بابای مردم
من خودم می خواستم یه نامه برای رهبر معظم انقلاب بنویسم وهمین ها رو بگم امید وارم ایشون این مطلب را بخوانند از اینکه بین مردم قرار می گیرم و میبیبنم راحت به نظام اسلامی که این همه شهید داده توهین میکنند وکاملا هم حق دارند زجر می کشم حتی بار ها ارزو کردم که کاش هیچ وقت توی این دوران به دنیا نیامده بودم
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
سخنان آقای خوئینی خواه، مصداق بارز جاخالی دادن از نتایج منفی تصمیمات شخصی و گروهی و ارجاع دادن تمامی آنها به شخص دیگر و خارج از گروه خودشان است، ولی من گمان می کنم دوره این جور جاخالی دادن ها گذشته است.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
تذکر جالبی قابل تامل
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
جناب موسوی ....
مردمی که تو ازاینها حرف میزنی توی سالها مدیریت افکار لیبرالی شما بدترین شرایط را تحمل کردند فقط بخاطر نگاه ویژه ای که به انقلاب و رهبری دارند ....رهبر انقلاب بیشترین بار کم کاریهای اعوان ودانصار شما را در دوره های مختلف به دوش کشیده و هیچ گاه لب به گلایه نگوشده فقط بخاطر علم داری این نظام و خود مردم ..این شما و هم مسلکیهای خود مثل غریق استخر وریش قشنگ هستید که با ایجاد حلقه های دنیا پرستی مردم اطراف خود مردم را بدبین کردید و حالا مدعی شدید .
ما بیشترین سختی را داریم میکشیم دراین نظام و از اول هم بودیم حق نداری به عنوان بلندگوی ماباشی شیخ کذاب.
یک دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
خیلی جالبه، جای پاسخگو و مطالبه گر عوض شده!!! کسی که خود مسبب این اوضاع نکبت بار اقتصادی و معیشتی مردم شده، برجام نحس و نجس را بر مردم تحمیل کرده، دولتش در کمال ناباوری و حماقت بتن در قلب راکتور هسته‌ای میرزه تا خاطر اربابش مکدر نشه، کسی که دولتش عرضه نداره سیل را مدیریت کنه، هواپیما ۲۵ سال کار کرده وارد می کنه و بعدافتخار می‌کنه که هواپیما پیشرفته وارد کشور کرده و همون هواپیما به کوه برخورد میکنه، کسی که دولت متبوعش از یک طرف التماس می کنه که مردم یارانه نگیرند اما همسر رییس جمهورش در همان زمان به شرکت کننده گان مراسم روز مادر سه سکه طلا هدیه می کنه و هزاران بلای دیگر بر سر مردم میاره حالا طلبکار شده و میگرده تا مقصر تراشی کنه!!! جناب موسوی خوئینی ها این چند روز تو دهنی خوبی از مسئولان انقلابی، دانشگاهیان و مردم خوردی؛ فرصت نیست که مقایسه کنیم اما حاضر هستیم مناظره کنیم
علی حیدری
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
سلام
کسی که پشت پرده فتنه های 78 و 88 است و محرک براندازان نظام اسلامی بوده است و به قول خودش ولایت مطلقه فقیه را قبول ندارد و از این طرف حامی جریانی بوده که باعث و بانی وضعیت امروز کشور و مردمند، باید از خود انتقاد کند نه از کسی که بارها چه در جلسات خصوصی و چه در سخنرانی های عمومی به مسئولین هشدار داده که روش مدیریتشان غلط است و باید آن را اصلاح کنند.
دلیل این فرافکنی ها مشخص است؛ جریان اصلاحات دیگر در آینده درخشان ایران اسلامی جایگاهی ندارد و از همین رو اقدام به عملیات روانی پیشدستانه کرده است تا بلکه به خیال خود بتواند در انتخابات ریاست جمهوری گروهی از مردم را بفریبد و به سمت خود بکشاند. اما اینها خیالات آقایان است و اکنون ملت مسلمان ایران برای انتخاب دولت انقلابی و حزب اللهی روزشماری می کند.
مملی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
باز ی موش وگربه دیگر به پایان رسیده بیاید دست دوستی بطرف دنیا ببرید باصلح واشتی ودوستی باملتها ودولتها میشود اسلام وایران راسرافراز کرد ولی بادشمنی نه یک دولت باتمام دنیا کار به جای نخواهد رسید همانطور که چهل سال است دزدان وغارتگران فقط به فکرچپاول ونابودی اعتبار ملت ومملکت راپیشه کردن وجوانان ومتفکران رایاخانه نشبن کردن یااز مملکت فراری دادن مانده یک عده بی سو اد ونفهم روی دست ملت وکشور که کشور را به یک کشور ورشکسته تبدیل کردن خد ا لعنت کند همه دست انر کاران را
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
بنظر من دولت نامردان را باید محاکمه کرد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
بنظر من دولت نامردان را باید محاکمه کرد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
جناب موسوی
تو باید جواب بدی
کشور دست شما بوده
متکبرهای دروغگو و نفهم و انگلیسی
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
هر كس هر كار كرده به هرحال كسي كه مسوليت قبول كرده بايد پاسخگو باشه دوستي نوشته همه اين كار ها رو اصلاح طلبان كردند من هم قبول مي كنم ولي نكته اينجاست پس وظيفه مسول اصلي كه نهاد رهبري چيه؟ اگر اصلاح طلبان اين همه به مملكت خيانت كردند و رهبري جلوي ايشان رو نگرفته باز هم مقصر ايشون هستند
هنوز هم دير نشده اگر باز هم مي بينيد مشكل از اين يا اونه مشكل رو حل كنيد گذشته ها گذشته و فكري به فكر حال بكنيد
اگر مسوليت قبول كرديد بايد جوابش رو هم در پيشگاه الهي بديد اگر فكر مي كنيد نميشه كاري كرد خوب استعفا بديد و قبول مسووليت نكنيد و فردا پاسخگوش هم نباشيد.
به هر حال مساله اينست بون يا نبودن اگر مسوليت داريد بايد پاسخگو باشيد و اگر توسيستم خائن وجود دارد چرا محاكمه نمي كنيد.
اگر مشكل واقعاً برجام بود چرا اجازه داديد انجام بشه و يا همين الان ازش خارج نمي شيد.
من به شخصه فكر مي كنم اين ها همه بازيه براي اينكه ما مردم سركار باشيم و آقاياني مثل محسن رضايي اون بالاها حالشون رو ببرند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
متاسفانه.چهل ساله که ملت به حال خودشون رها کردن.جنگ قدرت است.بین جناها.هر کس به فکر منافع خودش است.کاری ندارن مردم چی میکشن.خودشون که تو رفاه و آسایش و امنیت هستند....لق مردم.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
احتمالا در این چهل سال احساس کرده سرش بی کلاه مونده و از قافله عقب مونده. اگر مثل بقیه گیرش اومده بود تمجید فراوان از زمین و زمان داشت. اینها هیچ کدوم به فکر مردم نیستن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
احتمالا در این چهل سال احساس کرده سرش بی کلاه مونده و از قافله عقب مونده. اگر مثل بقیه گیرش اومده بود تمجید فراوان از زمین و زمان داشت. اینها هیچ کدوم به فکر مردم نیستن
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
سلام و عرض ادب خدمت رهبر بزرگوار
هر چه در نامه مذکور آمده حقایقی از وضعیت جامعه است و شاید مشکلات بیش از این باشد من کاری ندارم که نگارنده نامه با چه نیتی این نامه را نگارش نموده انشاءالله که که با نیت خیر باشد
ای رهبر بزرگوار الان وقت آن رسیده است که راسا وارد امور شوید و مثل همیشه چشم و گوش مردم مستضعف به فرمان و دستورات شماست
مهرداد سپهری
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
بسم الله القاصم المنافقین - جناب خوئینی ها با این نامه همانند اعمال مشابه قبلی ثابت کرد که هیچ از اسلام ، انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی نفهمیده بلکه دانسته یا ندانسته دشمن اسلام شده است .
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
سخنان آقای موسوی خوئینی ها حرفهای بد و نامربوطی نیست منتها مخاطب این مطالب نمی بایست سید مظلوم و بزرگواری مثل حضرت آیت الله العظمی خامنه ای عزیز، رهبر معظم انقلاب، که دل پرخونی از این جماعت دارند، باشند، مخاطب این نوشته همان کسانی هستند که در رأس قوای مجریه و قضائیه و مقننه (در همۀ ادوار) جلوس فرموده و به رغم ادعاهای پرطمطراقی که دارند به منافع مادی و معنوی ملّت پشت پا زده و می زنند.
باراندوست
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
این آقاهم میخوادنقش یک سوپاپ اطمینان روبازی کنه
قاسم
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
من اصلاً آقای موسوی خوئینی ها و همفکران ایشان را قبول ندارم و همیشه انتقاد جدی نسبت به مواضع و تفکرات سیاسی وی و همداستانهای او داشته و دارم. اما باید به این مطلب اذعان نمایم که آقای موسوی خوئینی ها و یا هر شهروند دیگر که دلداده و علاقمند به اسلام و انقلاب و نظام اسلامی و مصالح کشورش می باشد، این حق را دارد که دغدغه ها و نگرانی های خود را در زمینه های گوناگون با رهبر و مقتدای عزیز مملکتش، در میان بگذارد. بنابر این درست و شایسته نیست که بعضی ها به خاطر چند سطر نامۀ ارائه شده از سوی شخص فوق الذکر به رهبر عظیم الشّأن انقلاب اسلامی که انسان بزرگوار و فهیم و گرانقدری هستند، جیغ بنفش نکشند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
مردم چند سال باید ناکارآمدی وبی کفایتی افرادی را ببینند که با زندگی وآینده آنان بازی می کنند تا خود روی تخت حکومت بی عدالتی وظلم باشندوسرنوشتی مبهم برای ملت رقم بزنند. تمام خیانتهایی که به ملت می شود البته با فریب ونیرنگ وخباثت هدفمند را ملت باید تحمل کنند وبه زندگی سیاه وبی فروغشان ادامه دهند تا یکعده کثیف ووطن فروش به مطامع لجنشان برسند. وخیانت و چپاول را با عناوین دروغین خدمت وعدالت ومبارزه ومردم سالاری بزک کنند. هشت سال اخیر سرآمد هم خیانتها به ملت بود وهست اما خیانتکاران فقط حمایت شدند وتایید وباز این ملت بود که باید تحمل کند وتحمل کند وتحمل . اگر تحمل است چرا شماها همسطح مردم نمی شوید وخود را تافته جدا بافته می داند .؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
هرچی هر کس بگوید هیچ فاییده ای ندارد
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
1
درود بر شرفش با این قدرت کلام و صداقتش
مهدی
United Kingdom
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
بعد از ۱۱ سال دولت طرفدار شما به جایی بهتر از این نمیرسیدیم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
موسوی غلط زیادی کرده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
به نظر بنده نویسنده نامه دنبال این بوده تا مسئولیت وضعیت آشفته فعلی مملکت را به گردن رهبری بیندازد ، اما مسئولیت به گردن کسی است که ادای بلد بودن زبان دیپلماسی را داشت و با تمسخر و فحاشی نسبت به منتقدان خود لاف کار بلدی می زد ، من مطئنم و دیگر شکی برایم نمانده که جریان اصلاحات و تمامی جریاناتی که با رهبری معظم زاویه پیدا کرده اند هر کاری که می کنند در جهت فشار بر اقشار متوسط و رو به پائین به منظور نا کارآمد نشان دادن نظام و تخریب جایگاه رهبری است و تا حالا ناکام و ناموفق بوده اند و بیش از پیش دست پلید خودشان رو شده و مفتضح شده اند .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
بنظرم اقای خوئینی ها زمانی که از اافراد و طیفی که توجهی به داشته های کشور درهمه ابعاد ندارن حمایت ها کردند و امید به کدخدا و بستن با کد خدا و ایادی اروپایی ان داشتند و تو زرد بودن ان هم باز برایشان معلوم شد حالا می خوان بد اوردن ها را بندازند گردن این سید اولاد پیغمب که دوست و دشمن به توانایی و بینش و شجاعتش اذعان دارن.

خلاصه اینکه داداش نتیجه انتخاب و تصمیم رو با هدایت نگارنده نامه ها 88 و 99 را تتظیم کنیم همینه
مگه سید عزیزمون چه چیزی غیر مبانی انقلاب رو میگه که کار ما رو غلط می کنه
بی عرضه گی مون رو گردن کسی نندازیم
والسلام
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
مرگ بر ضد ولایت فقیه
قاسم
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
من اصلاً آقای موسوی خوئینی ها و همفکران ایشان را قبول ندارم و همیشه انتقاد جدی نسبت به مواضع و تفکرات سیاسی وی و همداستانهای او داشته و دارم. اما باید به این مطلب اذعان نمایم که آقای موسوی خوئینی ها و یا هر شهروند دیگر که دلداده و علاقمند به اسلام و انقلاب و نظام اسلامی و مصالح کشورش می باشد، این حق را دارد که دغدغه ها و نگرانی های خود را در زمینه های گوناگون با رهبر و مقتدای عزیز مملکتش، در میان بگذارد. بنابر این درست و شایسته نیست که بعضی ها به خاطر چند سطر نامۀ ارائه شده از سوی شخص فوق الذکر به رهبر عظیم الشّأن انقلاب اسلامی که انسان بزرگوار و فهیم و گرانقدری هستند، جیغ بنفش بکشند.
وطنداش
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
1
0
آقای خوئینی ها خوب گفته و بایستی تند تر از آن می گفت.این اوضاع وخیم ،نگران کننده و حتی فلج کننده نتیجه بی کفایتی مدیران سطح بالای کشور است که وقیحانه حاضر به عذر خواهی از مردم هم نیستند.و زبان درازی هم می کنند.
سرباز ولایت
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
اینجاست که می گن جای شهید وجلاد عوض شده
مسبب وضع موجود خودشونن. تادیروز از این دولت کذاب حمایت میکردن حالا نوک پیکانشون سمت دیگه است. هدف اینکارشون هم گرا دادن به جای دیگه است تا افکار عمومی رو به سمت رأس نظام بکشونند درست زمانی که ترامپ احمق درخواست مذاکره داده واینها محتاج نگاه غربی ها. بی شعورهای احمق
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
حرف حق گفت عالی بود حاجی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
خ
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
دیگه نمیدونیم کی راست میگه کی دروغ میگه کی عامله کی معلوله کاش بنام دین انقلاب نمیکردیم دین پاکتر از این مزخرفات و سیاست بازی ها است نسل جدید و حتی نسل های گذشته دیگر نمیدانند چی را باور کنن متاسفم که هم دنیا را باختیم هم آخرت را
اسداله
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
آقای خوئینی ها حق را گفتند وحق هم همیشه تلخ بوده وکسانیکه مخالف این صحبت ها هستند دوستدار رهبری نیستند بلکه آقای خوئینی ها دوست واقعی هستندکه حقیقت را گفتند ازکسان دیگرنیز انتظارهست با کلام معصوم:اما آنها نان دین را میخورند وبه دنیای خودخدمت میکنند
ازمراجع تقلید انتظارهست اماآنهاچرا سکوت کرده اند...!؟
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
حق تعالی لعنت و عذاب شدید الهی را بر ان کسانی کند که باعث این همه گرانی دزدی اختلاس رانت احتکار در کشور شده و هیچ کس هم رسیدگی نمکند واقعا از این همه بی عدالتی به مولی خسته شدم
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
پس این وسط رهبر کشور هیچ کاره است فقط کارهای خوب مربوط به رهبری است هر فرمانده مسيول خوب وبد قسمت خود می باشد بارها رهبر انقلاب فرمودند ما همه مسۀول هستیم هیج کس معصوم نیست
عادل
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
حاجی اون موقعی که دفاع تمام قد از روحانی میکردی می‌بایست فکر اینجا هم بکنی و چه تلخه که می‌خواهین وضع کنونی را تقصیر رهبری بیندازید
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
سلام
به نظرم اين همه حساسيت خارج از منطق است بلاخره ما شب و روز حرف مردم را راجع به مسئولين از بالا و پايين مي شنويم ايشان فقط بازگو کردن. به نظرم به جاي بد و بيراه بهتر است تامل نماييم.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
قبلا اگه ۱ریال اجناس گران میشد علما فتوا نیدادن و مردم رو وادار میکردن که بریزن تو خیابانها الا چرا حکومت اینجور هست به راستی علما های ما کجا رفتن ایا اونها انقلاب کردن برای چی؟؟؟؟
نمایندگان ما دارن چکار میکنن .
مرشد کل
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
عمو ، یادت رفته کی یه کلیدی برای باز کردن قفل مملکت از جیبش درآورد و به ملت نشون داد و گفت 100 روزه مشکلات مملکته حل می کنه ، اگه حافظه ات ضعیف شده یه قدری کندر بخور برات خوبه ، چرا پز یک رقمی کردن تورم را می داد دید اما چند رقمی شدنش را می خواهید گردن دیگران بپندارند
عادل
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
چرا به دولت نامه نمی نویسید مگه تو این مملکت زندگی نمی کنید
عادل
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
چرا به دولت نامه نمی نویسید مگه تو این مملکت زندگی نمی کنید
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
وضعیت امروز نتیجه تند روی ها یی ست که زمان احمدی نژاد در سیاست خارجی اعمال شد رفسنجانی انزمان هشدار میداد اما به برچسپ زدن و تبلیغات گسترده علیش براه انداختند قطعنامه ها رو کاغذ پاره‌ای می خواندند و بر سیاست انقلابی گری دروغین پای میفشردند و امروز انقلاب را به لبه پرتگاه نزدیک کرده اند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
برای من هم سوال هست که چرا رهبر مملکت جلوی این همه هرج و مرج رو نمیگیره. پس وظیفه رهبر چی هست؟ این همه اتفاق رو فقط داره تماشا میکنه و هیچ عکس العملی نشون نمیده. کی میخان اسلام رو اجرا کنن. من که چیزی از اجرای اسلام نمیبینم.
محمد باقرزاده
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
بنظر بنده کسانیکه بیشتر عمر سیاسیشان درطرح وطراحی برندازی بوده نمیتوانند تحلیل درستی از وضع جامعه ارائه نمایند. چون نگاهشان مسموم وشیطانیه بهتره به همان نظریه پردازیهای درون گروهی خودتان برای فلج کردن نظام بپردازید مردم به ریز ودرشت شما هیچ اعتمادی ندارند خداوند شر ظالمین رو بخودشان بر گرداند.
محمد باقرزاده
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
بنظر بنده کسانیکه بیشتر عمر سیاسیشان درطرح وطراحی برندازی بوده نمیتوانند تحلیل درستی از وضع جامعه ارائه نمایند. چون نگاهشان مسموم وشیطانیه بهتره به همان نظریه پردازیهای درون گروهی خودتان برای فلج کردن نظام بپردازید مردم به ریز ودرشت شما هیچ اعتمادی ندارند خداوند شر ظالمین رو بخودشان بر گرداند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
بنظر بنده کسانیکه بیشتر عمر سیاسیشان درطرح وطراحی برندازی بوده نمیتوانند تحلیل درستی از وضع جامعه ارائه نمایند. چون نگاهشان مسموم وشیطانیه بهتره به همان نظریه پردازیهای درون گروهی خودتان برای فلج کردن نظام بپردازید مردم به ریز ودرشت شما هیچ اعتمادی ندارند خداوند شر ظالمین رو بخودشان بر گرداند.
محمدباقرزاده
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
0
0
بنظر بنده کسانیکه بیشتر عمر سیاسیشان درطرح وطراحی برندازی بوده نمیتوانند تحلیل درستی از وضع جامعه ارائه نمایند. چون نگاهشان مسموم وشیطانیه بهتره به همان نظریه پردازیهای درون گروهی خودتان برای فلج کردن نظام بپردازید مردم به ریز ودرشت شما هیچ اعتمادی ندارند خداوند شر ظالمین رو بخودشان بر گرداند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
این صحبت آقای خوئینیها را هم تحمل نمیکنید بابا یاخودتان رابه خواب زده اید یاواقعا بیهوش شده اید وضعیت خیلی بحرانی ترازاین حرفهاست جرا اجازه نمیدهید رهبر مملکت از وضعیت فاجعه بارمملکت آگاه شوند .جوانان بیکار مستاجرین سرگردان غارت بیت المال ازسوی قضات تورم فاجعه بار سطل آشغال روزی فقرا بخداوند سوگند دارید به این سیداولاد پیامبر بصورت واضح خیانت میکنید
حسن
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
جالبه.دقیقا مثل همون بایدهایی که روحانی در محضر رهبری میگفت و رهبر گفت که خود ایشون مخاطب این بایدها است! آقایون چندین دولت و مجلس رو اشغال کرده بودند و الان درخواست اصلاح از عالی ترین مقام مملکت رو دارند.غافل از آنکه بیشترین اختیارات در دست دولت و مجلسی است که مردم به واظطه اعتماد به شما و شعارهایتان انتخاب کرده اند.و پس از انتخابات غالبا فراموش شده و به مردم دهن کجی کرده اید.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
نیت ایشان رو نمیدونم ولی حرفاشون درست و بجا بود البته کو گوش شنوا
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
چو دزدی با چراغ آید گزیده تر برد کالا
سابقه این شیطان در بند نفس رو اگه کسی بره مطالعه کنه میفهمه که این صدا از کجا داره در میاد
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
شده جریان خوارج و حضرت علی علیه السلام اصلاح طلبان میگن درسته ما غلط کردیم و با برجام ملت را به خاک سیاه نشاندیم و باعث گرانی شدیم ما بی عقل بودیم شما چرا جلوی ما را نگرفتید ؟ اون موقع هم میگفتن به آمریکا اعتماد نکنید اونا سر همه کلاه گذاشتن سر شما هم میذارن گوش نکردن و ۸ سااااااال ملت را الاف دلار های برجامی کردن به امید سیب و گلابی برجام ۳۰ میلیارد دلار از بانک مرکزی قاچاق شد به سلیمانیه عراق کی انجام داد؟ بانک مرکزی همین دولت برجامی ۸۰ تن طلا قاچاق شد به سلیمانیه عراق جایی که بازار دلالی عربستان و آمریکا برای ایرانه ۸ سال میشد برای تولید جلوگیری از فساد قاچاق فرهنگ واقعا کار کرد ولی نکردید حالا توپ را میندازید توی زمین رهبری؟ خجالت نمیکشید؟
روسیاه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
این بابا هرچی گفته ، گفته ، مهم اینه که جایگاه رهبری مقدس نیست ، البته نباید بی احترامی هم کرد ، اما ، بابا جان ما مردم دارین زیر فشار له میشیم ، شما دنبال دعوای سیاسی هستید ، به طرف میگن بار ببر ، میگه من مرغم ، میگن پرواز کن ، میگه من شترم .
شما را به خدا رها کنید ، بزارید کسیانی که درد و دغدغه مردم را دارند ، سر کار بیایند .
ای بیچاره مردم ، ای بدبخت مردم .
ایران
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
ای کاش در این کشور هر کسی میخواست میتونست راحت انتقاد کنه نه اینکه تا یکم اومد از وضع بد مردم به رهبر بگه همه خائن بخوننش برای اینکه چاپلوسی کنن من نمیدونم جناح ایشون چیه یا هدفش از این نامه واقعا کمک به مردمه یا مسایل پشت پرده دیگه.. فقط میخوام بگم اگه شاه بیرون شد از این کشور یکی از دلایلش نداشتن تاب انتقاد ازش بود مردم خسته هستن از اینهمه اختلاس. رانت. دزدی اونهم به صورت کلان دیگه حتی به قاضی کشورشون نمیتونن اطمینان کنن دیگه فکرشو بکنید کشور تو چه منجلابیه.. وقتشه رهبری کاری کنه دست دزدی مسئولینو کوتاه کنه بنظر من هم فقط اونه که میتونه کمک مردم کنه هر چند قدرت مسئولای دزدمون هم کم نیست ولی به جای این که بزاریم هر کاری میخوان بکنن تا دهنشون بسته باشه و تهدیدی برای جایگاه بقیه نباشن باید کاری کرد به اندازه کافی تحریم کمر ملتو شکسته دیگه مردم توان خنجر خوردن از خودی رو ندارن..
امیر
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
دعوای زرگری هستش سگ زرد برادر شغاله
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
فریاد برسرآنهایی باید زد که خشت کج دولت سرمایه دا ری را بنا کردند اما صد حیف که الان گرفتار..... فریاد راسر آنهایی باید زد به نام خادمین مردم ظلمین به مردم هستند که با گول و فریب برسر کار امدند
فاطمه
Ukraine
۰۵:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
با سلام
واقعیت اینه که مردم خیلی شعورشون بالاتر از اونی هست که فک میکنند این اقایان
وضعیت موجود هم نتیجه برنامه ها وسیاستهای غلط این دولت بوده واین موضوع برهمه اشکاره رهبر عزیزمان خیلی ملاحظه کردند بخاطر مصلحت مملکت و مردم وبه موقعتدبیر کردند همیشه
همه میدونن که اینها نقشه شوم و زیرکانه دشمنان این نظامه که تا کنون نتونستن به زانو درش بیارن امیوارم ملت بدونن که دوست ودشمن این کشور چه کسانی هستند
ما کشور سربلندی هستیم اگر خوب نگاهکنیم به اطرافمون
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
جناب شیخ کمی تامل وتفکربرای جنابتان بدنیست
کاش این نامه رابه رییس جمهورمینوشتید ظاهرا سوادجنابتان کمی نم کشیده. مسئولیت این ناهنجاری وگرانی ومشکلات رهبری نیست بلکه شخص رییس جمهورونمایندگان مردم درمجلس هستند اختیارات رهبری درقانوس اساسی رامطالعه نمایید. ضمنا این دادوبیدادها ویقه پاره کردن هارا باید برسرخودجانبتان زد که مثل سیب زمینی بی رگ تازه فهمیدید مشکلاتی هم درجامعه مسلمین هست
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
جناب شیخ کمی تامل وتفکربرای جنابتان بدنیست
کاش این نامه رابه رییس جمهورمینوشتید ظاهرا سوادجنابتان کمی نم کشیده. مسئولیت این ناهنجاری وگرانی ومشکلات رهبری نیست بلکه شخص رییس جمهورونمایندگان مردم درمجلس هستند اختیارات رهبری درقانوس اساسی رامطالعه نمایید. ضمنا این دادوبیدادها ویقه پاره کردن هارا باید برسرخودجانبتان زد که مثل سیب زمینی بی رگ تازه فهمیدید مشکلاتی هم درجامعه مسلمین هست
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
جناب شیخ کمی تامل وتفکربرای جنابتان بدنیست
کاش این نامه رابه رییس جمهورمینوشتید ظاهرا سوادجنابتان کمی نم کشیده. مسئولیت این ناهنجاری وگرانی ومشکلات رهبری نیست بلکه شخص رییس جمهورونمایندگان مردم درمجلس هستند اختیارات رهبری درقانوس اساسی رامطالعه نمایید. ضمنا این دادوبیدادها ویقه پاره کردن هارا باید برسرخودجانبتان زد که مثل سیب زمینی بی رگ تازه فهمیدید مشکلاتی هم درجامعه مسلمین هست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
خائن بالفطره که می گویند به این مردک میگویند که تمام عمرش مشغول فتنه برای نظام بوده ویکی از کسانی هست که باید پاسخگوی مردم ونظام باشد اتتظار از مفسد جز فساد نمی رود اینها خود مسئول این شرایط در کشور هستند جوری رفتار میکنن که انگار اینها نیستند که مدیریت اداره کشور را در دستاتن بی کفایت خود وهمفکرانشان دارن. ودر پشت پرده. وپستوهای سیاسی خود نقش دشمن را بازی میکنند ومردم را احمق فرض کردند وتوهین به شعور مردم میکنند. باشد که لعتت ابدی این مردم وخداوند بر شما فتنه گران وفتنه انگیزان خاصه موسوی خویینها که االحقاز مفسد ین ووتوطئه گران علیه مردم ونظام هستید
ناشناس
Russian Federation
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
ادم یاد اون قضیه میافته که دزده دزدی میکنه بعدش برای این که گیر نیفته خودش راه میفته میره در بین مردم و داد میزنه ای مردم دزد رو بگیرید دزد رو بگیرید
امیررضا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
بسم الله الرحمن الرحیم با عرض سلام خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی اقا جان این افراد هنوز بعدسالها شما را نشناخته اند وقتی که تمامی سیاستمدران جهان وبه خصوص دشمنان این انقلاب ونظام خود لب به اعتراف بازمیکنند ومیگویند ما هنوز در درکل دنیا چنین رهبری ندیده ایم که بتواند بیش از یک ساعت ونیم صحبت کند وبدون اینکه دربیاناتش لکنتی وجود داشت باشد ومهمتر از همه اینکه بخواهددرمیان صحبت جرعه ای ابی بنوشد, اری به برکت خون این شهدا , همین مردم که همانطور که درهشت سال دفاع مقدس پشت ولایت بوده اند امروز هم با تمامی مشکلات اقتصادی وِغیره پشت شما ایستاده اند ومطمئن باشید که ما اهل کوفه نیستیم که بخواهیم شما را تنها بگذاریم. ودراخر باید بگویم این جمله از امام علی(ع ) که فرمودند حقیقت گویی حتی یک دوست هم برای من باقی نمانده, اری اقای موسوی اقا درچندین بار حقیقت این برجام وماهیت ان را شفاف برای دولت بیان نمودند اما کسی گوشش بدهکار این حرفا نبود, پس بهتر بود خطاب نامه خود را به این دولت به نگارش در می اوردید , نه به رهبر معظم انقلاب,تا شاهد چنین وضع سختی که در جامعه وجود دارد نبودیم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
واقعا مسخره است.وضعیت الان نتیجه تفکرات این آقا و دارودسته شه.
بعد نامه به رهبری میزنن.
رو که نیست ماشاالله سنگ پاست.
ان شاالله بزودی تمام خائنین به این مملکت رسوا شن.
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
زنده باد رهبر عزیز
جواد
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
من زیاد به مسائل سیاسی زیاد آشنا نیستم ولی اکثر این نظرات را که خواندم بیشتر جناحی بود تا انتقادی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
پدر سوخته
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
خدایا گرماخرددداشتیم
کجااین سرنوشت بدداشتیم
ازماست که برماست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
بسمه تعالی
این خواست واراده خداوند متعال است که خائنین بدست خود رسوا و بی آبرو شوند البته اگر داشته باشند. همین ها وسلف اینها بودند که جام زهر را به امام دادند.بیش از سی سال مدیریت کشور در ید جریانی بود که خوئینیها و سلف ایشان آن جریان را هدایت میکردند و هر چه اراده کردند انجام دادند (بنا به شهادت اسناد و گواه تاریخ) حالا بجای اینکه از ملت شریف و عزیز میهن اسلامی عذر خواهی کنند طلبکارنه حرف میزنند و لجن پراکنی میکنند و تمام کارهای کرده ونکرده را بدوش این آقای مظلوم میاندازند. اف بر شما
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
خوب نوشته وکاملا درست ولی خودش جز دار ودسته گروه خاتمی وحسن ریش نقره ای خالی بند هستش وتازه رئیس مجمع روحانیون مبارز هستش تو این چند سال هرچی بوده وهر فسادی بوده وگرونی زیر سر همین گروه وقماشه الانم که تو راس هستن پس مشکلات رو حل کنن وفاسدین وخانین به بیت المال مجازات اعدام کنن وقانون محکم بزارن کسی از ترسش هم که شده فساد. نمیکنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
با سلام و احترام: سید ای کاشک این نامه رو به رئیس جمهور محترم می نوشتید چرا وزیر محترمش افتتاح مسکن مهر را بی عقلی می داند و... چرا رییس بانک مرکزی 50 تن طلا را حراج میکندو... چرا دولت 14،000،000،000 میلیارد دلار که در سال 1398 طبق بند(ز) تبصره (7) قانون بودجه قرار بود به مردم کالای اساسی به طریق کوپن یا کارت الکترونیکی پرداخت کند سئوال میکردی چرا اجرا نشده؟ چرا برجام به اینجا ختم شده ؟ و چراهای زیادی که وجود دارد! اعتراض می کرد
مقدسی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
با سلام
مسئولینی که دارن کم کاری میکنن باید جوابگوی خون شهدا باشن باید بفهمند که صندلی که بهش تکیه زدند نتیجه از دست رفتن خون چندین جوان هستش باید پاسخگو باشند در دادگاه عدل الهی باید جوابگو باشن
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
بعضیا یه طوری دارن از رهبری حمایت میکنن که انگاری خداست!
یعنی چی! مگه این انقلاب به اصطلاح اسلامی از آسمون اومده که موصون از خطا باشه؟
هرچیزی یا هرکسی که نشه بهش انتقاد وارد کرد اصلاح نمیشه. خود رهبری هم در یکی از سخنرانی های قبل از انتخاب شدنشون همین مطلب رو میگه.
به هر حال امان از دست تعصب ها، امان از دست افراط ها...
زهره
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
ریدم به نظامتون بعدخودتون بعداول وآخرتون...سگ پدرا شهرداری ریخته کرکره ودروپنجره های ماروازجاکنده وبرده صدامون هم به جایی نمیرسه...ریدم به این مملکت ونظامی که فقط مسؤلینش به فکرخودشونن ودزدی های خودشون...نه مردم بدبخت وبیچاره...توف به این مملکت بی دورپیکر
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
وطنفروشی بعضی از اصلاح طلبان برای همه مردم عیان شده ازدیگ اصلاحات بوی تعفن میآید
حسین
-
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
چراهمه افتادین به جون هم؟خیالتون راحت نه آقای موسوی نه آقای خامنه ای به فکرمن وتونیستن.همش دعوای سیاسیه.همش سر قدرته.چهل ساله اوضاع کشورهمینه.هرسال بدترازسال قبل.اگه غیراینه به منم بگین.
حسین
-
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
1
چراهمه افتادین به جون هم؟خیالتون راحت نه آقای موسوی نه آقای خامنه ای به فکرمن وتونیستن.همش دعوای سیاسیه.همش سر قدرته.چهل ساله اوضاع کشورهمینه.هرسال بدترازسال قبل.اگه غیراینه به منم بگین.
حسین
-
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
چراهمه افتادین به جون هم؟خیالتون راحت نه آقای موسوی نه آقای خامنه ای به فکرمن وتونیستن.همش دعوای سیاسیه.همش سر قدرته.چهل ساله اوضاع کشورهمینه.هرسال بدترازسال قبل.اگه غیراینه به منم بگین.
حسین
-
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
چراهمه افتادین به جون هم؟خیالتون راحت نه آقای موسوی نه آقای خامنه ای به فکرمن وتونیستن.همش دعوای سیاسیه.همش سر قدرته.چهل ساله اوضاع کشورهمینه.هرسال بدترازسال قبل.اگه غیراینه به منم بگین.
نا اشنا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
یاد ان نامه ابن عباس به امیر المومنین افتادم که نوشته بود تو ضامن این خونریزها و بدبختی های مردم هستی.
و حال انکه اون خونریزها حاصل انتخاب بد مردم مدینه در سقیفه بود که با دستان خودشان افراد ناشایست را انتخاب کردند و بدنه جامعه را فساد برداشت و همان مردم در اخر کار ولی جامعه را سرزنش کردند
نتیجه اون انتخاب بد مردم مدینه بعد از پنجاه سال این شد که یزید سرکار امد و دستور داد تمام زنان مدینه بر لشکریانشان حلال است نقل شده است که در ان سال 1000 تا ولد الزنا در شهر مدینه که تقریبا 30000 نفر جمعیت داشت به دنیا امد
داوود
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
آقای خوئینی ها تقریباً در 30 سال گذشته هیچ سمتی نداشته . چطور می شه باور کرد یک فرد که از 30 قبل هیچ منصب حکومتی نداشته و حذف هم شده ، امروز مسئول 30 سال قبل باشه و لی اونهایی که 30 سال در رأس بودند مسئول نباشند .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
این یعنی فرار به جلو برای گریز از پاسخگویی، چرا که بیشتر مشکلات کنونی مردم با توجه به آنچه خود آورده اید اقتصادی است و اقتصاد کشور هم در دستان قوه مجریه است و روئسای دولت هم در این مدت بجز چند سال محدود تماما در اختیار جریان مجموعه شما بوده، ببینید روئسای دولتها و دولت مردم و وزرا در این مدت چه کسانی بودند و انها چه نسبتی با جریان فکری شما داشته و دارند بازرگان نخست وزیر موقت و هیئت دولت او، بنی صدر، میر حسین موسوی و مجموعه دولت مردان او نظیر بیژن زنگنه وزیر نفت، هشت سال تمام حاکمیت کارگزاران به ریاست رفسنجانی و هشت سال تمام حاکمیت اصلاح طلبان به ریاست خاتمی و الان هم که هفت ساله دولت دست شما به ریاست روحانی و با وزارت نفتی همان زنگنه که به نوعی در تمام این دوران در دولت بوده اند مجلس هم همینطور سالیان سال در اختیار مجموعه شما با ریاست رفسنجانی، کروبی، ناطق نوری، و لاریجانی و نواب مجلسی امثال روحانی و مطهری و پزشکیان بوده که همه به نوعی همفکر شما بودند و تا حد تصویب برجام در مدت 20 دقیقه پیش رفتند و با موگرینی هم سلفی گرفتند و شما در تمام این مدت و در تمام این وقایع دم بالا نیاوردید و حالا بعد از چهل سال به جای اینکه پاسخگوی غلط های مجموعه خودتان باشید و یا حداقل به روحانی نامه بزنید ، به مردم آدرس غلط می دهید و می خواهید همانند سال 78 که در روزنامه سلام تیتر زدید و عده ای رو به آشوب فرا خواندید، الان هم برای تحت الشعاع قرار دادن مبارزات قوه قضائیه با مفاسد مدیران دولتهای گذشته و نمایندگان فاسد گذشته مجلس و مدیران فاسد قوه قضائیه که خود شما نیز در دوره ای از روسای این قوه بودید، دست به چنین نامه ای می زنید تا جریان شما برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 به جای اینکه در جایگاه پاسخگویی باشند در جایگاه مطالبه گری ظاهر شوند همانگونه که با همین ترفند بعد از رفسنجانی خاتمی را بر مردم حاکم کردند و بعد از وی نیز با طرح شعار عبور از خاتمی خواستند دوباره مردم را به عقب برگردانند و مجددا رفسنجانی رو رئیس کنند که البته مردم دستشون رو خوندند و به رقیب او روی آوردند الان هم با این طرفندها می خواهند از روحانی عبور کنند و مسئولیت ضعف عملکرد او را به رهبری معظم منتسب کنند که چرا با او مدارا می کنند و قبل از اینکه بیشتر از این کشور را فلج کند او را برکنار نمی کنند. این نامه شما هم چیزی جز کلید زدن مجدد چنین پروسه ای نیست، اما غافل از اینکه دیگر حنای شما نزد مردم مدتهاست که رنگ باخته و نمونه آن انتخابات اخیر مجلس است که انتظار داشتید با گرانی هایی که ایجاد کردید و حوادث آبان ماه در اعتراض به گرانی بنزین قشر متوسط و پایین جامعه که تا کنون پای انقلاب بوده و هستند ریزش کنند و پای صندوق رای نیایند و این بار هم شما مجلس را در اختیار بگیرید غافل از اینکه برجسته ترین عنصر و چهره شناخته شده شما و سر لیست اصلاح طلبان که سالیان سال در مجلس و دولتهای قبلی و فعلی بوده است یعنی مجید انصاری نفر سی ام تهران هم نمی شود.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
کسانی که ازنوشتن این نامه براشفته شدهاند ودرپاسخ انواع تهمت ها به نویسنده میزنند همان شروکا دزدان اختلاسگران ریاکاران وچاپلوسان هستنند که منافع آنها ایجاب میکند که در کشور هیچگونه اصلاح وبازنگری در سیاستها و روشها صورت نگیرد.مانند روزنامه کیهان مدیر مسول آن سالیان درازی است که مفت میخورد وجز چاپلوسی هنر دیگری ندارد .برای این گونه افراد بازنشتگی وجود ندارد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
ببینید همه کسانی که به موسوی پاسخ داده اند سر تو توبره بیت المال دارند واغازاده هاشون اونورابی هستند انتقاد ازحاکم اسلامی حق تک تک افراد سلمان هست چرااینقدرسرخ شده عصبیت میکنید هنوز سرتون نوکیسه میلیاردی بیت المال هست بخورید. فرار کنید کسی بازخواست نخواهدکرد ملت بدبخت هستن که تاوانش میدن نه آقایون که دارن منفجر میشن نترسید کسی شما راازبیتالمال جدانخواهدکرد
حامی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
1
حقیقت اینه که به قول فرمایش حضرت علی اگر حرفی رو شنیدین نپرسید گوینده کی بوده بلکه بپرسید حرف حاوی چه مطلبی است. الان بحث سر اینه که اگر این انتقادات صحیحه که حقاً صحیحه چرا پاسخی بهش داده نمیشه حالا میخواد حرف رو یک دوست زده باشه یا دشمن.
علی اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
باسلام
این نامه تنها بخشی از آلام جامعه رو به تحریر در اورده که قطعا با توجه به تندرویها و پرخاشگریهای امثال شرمیتنداری، به خیلی از مباحثی که ضرورت اصلاح آن وجود دارد، پرداخته نشده است.
بنده نیز بعنوان یک شهروند در پیشگاه خداوند سبحان گواهی میدهم که بالای 90% مردم از این وضع خسته و گلایه مند هستند.

دوستانی در کامنتهاشون گفتند که همه ی دولتها بغیر از احمدینژاد، اصلاحطلب بوده اند"
به هیچ وجه اینگونه نیست، کابینه های هاشمی،روحانی رو ببینید، بالای 70% اصولگرا هستن، یعنی مشی اعتدال و البته کفه ی ترازو بسمت اصولیها سنگینتر است.
اما سخن سر این هم نیست بلکه بحث اینست که بیش از سه دهه از عمر نظام ،قانون فصل الخطاب نبوده و نیست،لذا قاطبه ی مدیران و مسئولین به سواستفاده کردن رو اورند....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
متن نامه درسته اما مخاطبش روحانی هس نه مقام معظم رهبری
چشمای کورش رو تازه باز کرده بعدش مخاطبش هم اشتباهی گرفته
چیزی جز فتنه توی سرشون نیست ادای دلسوزها رو در میاره
ابدا دلسوز ملت نیس موسوی خوئینی
منصور
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
ایت الله خامنه ای، رهبر شریف و کریم اسلام بارها و بارها دولت مردان و مسئولین مختلف رده بالا تا روسای دیگر در مراتب پایین تر را نصیحت و ارشاد فرمودند که هم مواظب مسئولیت های خود در مقابل خدای نبارک و تعالی و هم ملت ایران باشند و هم اینکه با تمام همت و اراده و امکانات در خدمت مردم باشند. بارها ایشان به مسئولینی که کارها و خدمات خوبی در مملکت داشته اند گفته اند کارهای خوبی انجام شده اما کافی نیست و باید بیشتر تلاش کنید.

تمام مشکلاتی که امروز مردم ما با ان مواجهند از سوی امریکا و بطور کل بلوک غرب است و من تعجب می کنم چطور چنین امر واضح و مهمی را اقای خویینی ها به ان توجه نکرده اند و لبه برنده اعتراضات را متوجه مسئولینی از کشور کرده اند که در حال خدمت هستند و در مقابل دیو کاخ سفید ایستاده اند و با اجرای سیاست های مختلف و تلاش فراوان سعی در کم کردن فشار جنگ اقتصادی غرب علیه ایران اسلامی و این ملت می کنند. کمبودها و گرانی ها و فشارهایی که بر این اساس بر مردم ایران وارد شده همه از جانب امریکا و بخشی هم از جانب تعداد کمی از مسئول ناصالح و غافل از خداست که در حقیقت همان هم مخالف جمهوری اسلامی و موافق با امریکا هستند.
چطور ایشان نمی دانند که ایران هم اکنون در میدان بزرگترین نوع جنگ با مستکبران غرب است که از همه سو چه از نظر اقتصادی با تحریم های ظالمانه و چه تبلیغات سیاه برای تضعیف نظام اسلامی و متفرق کردن مردم ایران می باشد؟
ایت الله خامنه ای از صالح ترین و متفکرترین علماء اسلام و رهبری دلسوز و رقیق الفلب نسبت به مردم ایران و بالاخص طبقات ضعیف جامعه است و ایشان بیش از هر کس دیگری در اندوه وضعیت مردم شریفی است که اینگونه مورد تهاجم اقتصادی غرب قرار گرفته و بهمین دلیل تحت مضیقه و مبتلا به کمبودها و حتی بعض از ضعفا نیازمند مخارج روزانه هستند؟
شما ببینید یکی چند نفتکش ایران که مقداری نفت برای فروش به ونزوئلا فرستادند امریکا چه کرد و چطور ناوهای جنگی خود را در سر راه ان نفت کش ها قرار داد تا مانع انها شود که البته چون یک کار بی قانون بود نتوانست اقدامی بکند.
صادرات ما را مختل کرده اند واردات ما را مختل کرده اند و با حربه زور و فشار یا تطمیع و وعده کمک های مالی کشورهای بسیاری را مجبور کرده اند با ایران مبادلات تجاری و بازرگانی نداشته باشند، من این محاصره اقتصادی را با همان محاصره شدید اقتصادی پیامبر (ص) و یاران با وفایشان در شعب ابی طالب مقایسه می کنم که البته ان مضایقی که علیه پیامبر اسلام (ص) واقع شد بسیار شدید تر از این محاصره اقتصادی امریکا و اروپاست که ما با ان مواجه هستیم.
دولت و مسئولین دارند با تمام وجود سعی خود را می کنند اما چه دولت و چه رهبر شریف و عالم اسلام ایت الله خامنه ای می دانند در وضع فعلی علیرغم همه سیاست ها تلاش ها چاره ای بیش از این نیست. اما اینکه می گویم نه بدان راکد و منفعل ماندن است بلکه موضوع جنگ بزرگ اقتصادی غرب علیه ایران است که وضعیت را محدود و محصور کرده است و فعلا بایست در محدوده همین مضائق راه های کم کردن فشار بر مردم با سعی و همت و تلاش محقق گردد.
البته بخشی از مشکلات هم ناشی از افراد سودجوی داخلی است که هم در بازارهای فروش یافت می شوند و هم در ادرات که نمونه های فاش شده اشان در صحنه دادگاه و محاکمات دیده می شوند و این ها در زمره صالحین و خدمتگزاران این ملت نیستند.
لذا نامه ای که اقای خویینی ها نوشته اند هم مصدرش ریشه مشکلات را اشتباه گرفته و هم مقصد نامه اشتباه بوده.
ایشان باید نامه ای به کاخ سفید و هیئت حاکمه های اروپا می نوشت و انها را خطاب می کرد که چرا با این ملت و این کشور و این نظام چنین می کنند؟ چرا انها خودشان انرژی اتمی دارند و حتیب از انها در راه ساخت سلاح های اتمی استفاده می کنند و بعد ایران را برای استفاده از انرژی اتمی در کارخانه های برق و بخش پزشکی مورد عتاب قرار داده و می خواهند یک ملت و کشور را از حقوق و رفاه خود محروم کنند. چرا انها اینطور سعی در فلج کردن اقتصاد ایران را دارند و با مردم ایران بویژه اقشار کم در امد و بی بضاعت چنین ظلم و ستمی روا می دارند و سعی دارند هر طریق رفاه و رخایی را بر انها ببندند که بسته اند...
ثروتمندان رفاه طلب کشور هم امروز مسئول هستند، مسئول وضعیت افراد بی بضاعتی که امروز بواسطه تحریم های شدید اقتصادی دنیای غرب در رنج و عتاب هستند. حالا ماشین های چند میلیارد تومانی و خانه های چند صد میلیاردی پیشکش و حلال انها اما از طریق سازمان های خیریه رسمی و معتبر چه کمکی به ضعیف ترین طبقات جامعه می کنند. البته هستند گروه متمولی که کمک می کنند اما در اقلیت اند و منظور قاطبه ثروتمندانی است که جز به رفاه و عیش خود نه به دین نه به نظام و نه به خدا و قیامت یا اصلا و یا چندان توجهی ندارند در انحال که امیر المومنین علی (ع) می فرماید : "خداوند حق ضعفا و فقرا را در اموال اغنیاء قرار داده است." البته دولت هم کمک می کند اما شاید کفایت چندانی نداشته باشد ولی باید توجه داشت که غیر از طبقات بی بضاعت امروز اقشار دیگری از مردم هم تحت سختی ها و مشقات اقتصادی هستند که بطور اعظم امریکا و اروپا ایجاد کرده اند.
معین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
من نمیدونم.
واقعا. وضعیت زندگی مردم و امثال من و تو. چطوریه ؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
موسوی خوئینی ها عروسک گردان پشت پرده اسهال طلبان است.بگو تو اگر صداقت داشتی چرا به رهبری نامه زدی ؛حکما سوراخ دعا رو گم کردی.موسوی خوئینی هاپدر خوانده افساد طلبان مرد خاکستری جریان نئولیبرال است .او دید مردم اصلاح طلبها رو مرده میبینند ودارد به فراموشی میرود با این نامه تنفس مصنوعی به این جناح داد وچون مردم عامل تمام این بدبختی ها رو افساد طلبان میبینند ود رانتخابات مجلس این ثابت شد فلذا خواست این جناح را تطهیر وغسل تعمید دهد.عامل این مشکلات را شما اقای خوئینی ها حمایت کردید وبر اریکه قدرت نشاندید چرا این بی مدیریتی ها وندانم کاریها را از رهبری میخواهید؛مجلسهای ششم تادهم ؛رئیس جمهور ؛دولتهای هاشمی خاتمی حسن روحانی مقصر ومتهم ردیف اولند چرا از انها نخواستید.نامه شما بوی مسمومی دارد .وفتنه انگیر است.
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
دمش گرم.
خیلی خوب گفته.
اینایی هم که اعتراض میکنن به حرفای موسوی؛حتما میترسن که جیره روزانشون از بالا قطع بشه.
همیشه دارن میگن که آزادی بیان و انتقاد و....
پس بایددهمچین نظراتی گفتا بشه.چه بسا بیشتر
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
برو گم شو پفیوز لجن آخوند آمریکایی هفت سال کشور دست شماهاس بی همه چیزا حالا رهبری مقصر شد تف به ذات کثیفتون
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
آقای موسوی خوئینی ها .

رو که نیست سنگ پای قزوین .
عبداله
Germany
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
این مملکت نباید نامش جمهوری اسلامی باشه
ببینید مردم هرکسی رو که انتخاب نمیکنند و نمی خواهند فردا می بینید رئیس یکی از قوا انتخاب میشن خیلی جالبه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
lanat be pedare pedar sage sar ta patoon ke bad bakhtemoon kardid
علی ارجمندی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
این که یک سری مشکلات رو که در متن جامعه همه مردم شاهد هستند رو متذکر شد ،فایده ای به دنبال ندارد. شما اگر نکاه منصفانه ای داشتید ریشه این مشکلات رو باید بررسی می‌کردید و اون وقت اگر واقعا حقیقت خواه و حقگو بودید میدیدید ومیگفتید که این آتشها از زیر سر چه کسانی بلند می‌شود و این قدر این سید مظلوم رو سپر اشتباهات خودتون نمی کردید
علی ارجمندی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
این که یک سری مشکلات رو که در متن جامعه همه مردم شاهد هستند رو متذکر شد ،فایده ای به دنبال ندارد. شما اگر نکاه منصفانه ای داشتید ریشه این مشکلات رو باید بررسی می‌کردید و اون وقت اگر واقعا حقیقت خواه و حقگو بودید میدیدید ومیگفتید که این آتشها از زیر سر چه کسانی بلند می‌شود و این قدر این سید مظلوم رو سپر اشتباهات خودتون نمی کردید
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
وای از ان روزی که قران در کف خیابان پر پر شود و عموم برای این کار کف بزنن
چطورعوامل و مسببان اصلی که قطعا ان گروه پاره کننده(انها بخاطر ظلمی که بهشون شده جواب میدهند هر چند نادرست) نیستند میخواهید جوابگوی پروردگار باشین!!!
ناشناس
Germany
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
جناب موسوی شده از بی پولی مدرسه نری؟شده بچت دوروزحتی نون خشک نخوره؟شده با سیلی صورتت‌و سرخ کنی؟شده از بی لباسی بیرون نری؟شده عروست شش سال توعقدبمونه از بی جهازی؟برای شما نشده.برای من شده ولی مخاطب نامت رهبرنیست رئیس جمهور.تمام این بدبختیارومیکشیم و قبول میکنیم چون یکم امنیت داریم به لطف رهبر.اشوب نکن برادرمن وسط اشوب شما بازم قشرمن آسیب می بینه نه شما
ناشناس
Germany
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
جناب موسوی شده از بی پولی مدرسه نری؟شده بچت دوروزحتی نون خشک نخوره؟شده با سیلی صورتت‌و سرخ کنی؟شده از بی لباسی بیرون نری؟شده عروست شش سال توعقدبمونه از بی جهازی؟برای شما نشده.برای من شده ولی مخاطب نامت رهبرنیست رئیس جمهور.تمام این بدبختیارومیکشیم و قبول میکنیم چون یکم امنیت داریم به لطف رهبر.اشوب نکن برادرمن وسط اشوب شما بازم قشرمن آسیب می بینه نه شما
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
سلام
محکوم کردن و نکردن اقای خوئینی ها فرقی به حال مملکت نمی کند.
ساختار سیاسی کشور باید اصلاح شود.
رهبری بی تقصیر نیست سایرین هم بی تقصیر نیستند. لیکن برای نجات کشور باید به هم کمک کرد.
تقریبا همهمه سلایق سیاسی بصورت چرخشی دوایر حکومتی در دست داشته اند.
اگر اوضاع درست نشود. همه مسوولین نظام از رهبری گرفته تا پایین ترین مسوول این کشور مقصراند.
رضا بیدل
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
این همه حمله از تابستون های مختلف به این نامه جای سوال دارد.
یکی از عوامل وضعیت امروز کشور این بوده که در طول سی و اندی رهبری آقای خامنه ای، تا کسی دست به قلم می شود و ایشان را مورد خطاب قرار می دهند مورد حمله قرار می گیرد.آقای خامنه ای تنها مقامی در در دنیا که حاکم یک کشور هست اما هیچ گونه مسئولیتی در قبال حاکم بودنش ندارد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
با سلام
کسی منکر مشکلات اقتصادی و فرهنگی و ... در کشور نیست. مشکل اینجا که همین حضرات اصلاح طلب سالها با مدیریت غلط این مملکت رو به خاک سیاه کشاندند و به جای چشمداشت به ثروت ها و جوانهای داخل کشور فقط چشمداشت به خارجی ها داشتن. حالا به جای پاسخگوی به مردم طلبکار مردم و رهبری هستن. هیچ وقت هم نصیحت های رهبری را گوش نکردن و هر کار خودشان دلشان خواست انجام دادن . خداوند از سر تقصیرات این گروه که همیشه طلبکارنه با همه برخورد کردند و می کنند نگذره. به امید روزی که دولت مردمی و جهادی بر سر کار آید که دلسوزانه برای مردم کار کنند. خداوند سایه مقام معظم رهبری را مستدام گرداند و تا ظهور آقا نگه دارد. اگر ایشان نبودند که خیلی وقت بود این حضرات اصلاح طلب مملکت را دو دستی تقدیم دشمن کرده بودن.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
با سلام
کسی منکر مشکلات اقتصادی و فرهنگی و ... در کشور نیست. مشکل اینجا که همین حضرات اصلاح طلب سالها با مدیریت غلط این مملکت رو به خاک سیاه کشاندند و به جای چشمداشت به ثروت ها و جوانهای داخل کشور فقط چشمداشت به خارجی ها داشتن. حالا به جای پاسخگوی به مردم طلبکار مردم و رهبری هستن. هیچ وقت هم نصیحت های رهبری را گوش نکردن و هر کار خودشان دلشان خواست انجام دادن . خداوند از سر تقصیرات این گروه که همیشه طلبکارنه با همه برخورد کردند و می کنند نگذره. به امید روزی که دولت مردمی و جهادی بر سر کار آید که دلسوزانه برای مردم کار کنند. خداوند سایه مقام معظم رهبری را مستدام گرداند و تا ظهور آقا نگه دارد. اگر ایشان نبودند که خیلی وقت بود این حضرات اصلاح طلب مملکت را دو دستی تقدیم دشمن کرده بودن.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
با سلام
کسی منکر مشکلات اقتصادی و فرهنگی و ... در کشور نیست. مشکل اینجا که همین حضرات اصلاح طلب سالها با مدیریت غلط این مملکت رو به خاک سیاه کشاندند و به جای چشمداشت به ثروت ها و جوانهای داخل کشور فقط چشمداشت به خارجی ها داشتن. حالا به جای پاسخگوی به مردم طلبکار مردم و رهبری هستن. هیچ وقت هم نصیحت های رهبری را گوش نکردن و هر کار خودشان دلشان خواست انجام دادن . خداوند از سر تقصیرات این گروه که همیشه طلبکارنه با همه برخورد کردند و می کنند نگذره. به امید روزی که دولت مردمی و جهادی بر سر کار آید که دلسوزانه برای مردم کار کنند. خداوند سایه مقام معظم رهبری را مستدام گرداند و تا ظهور آقا نگه دارد. اگر ایشان نبودند که خیلی وقت بود این حضرات اصلاح طلب مملکت را دو دستی تقدیم دشمن کرده بودن.
انصار
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
عمرو عاص .
کلید این خونه دست تو و امثال توبود که انقلاب را به یغما بردید فرار رو به جلوی شما موش وگربه بازی است .اگر یک بسیجی در این مملکت بماند اجازه نخواهد داد بار دیگر نجاسات خود را به انقلاب ورهبری نصبت دهید .
مگر دولت موسوی، رفسنجانی ،خاتمی ، روحانی محصول که بوده است ؟
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
به به ای شیخ جاهل نادان کذاب شماها بوده وهستید با گروهناکارامد و بیسوادو اکثرا مفسد اقتصاد و دولت بی ارزه بی تدبیر و ناامید اصلاحات غرب گرا این مشکلات را به سر مردم فهیم باسواد انقلابی ولایی اوردید الان شانه خالی میکنید باید همه مفسدین تان دادگاهی وبه سزای اعمال ننگینتان رسدگی شود
فیض الله
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
درود بر شرفت موسوی
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
آقای موسوی کاش به جای اینکه به رهبر عزیزمان نامه بنویسید، نامه اعمال خود را
مینوشتید و جلوی خود می گذاشتید .به نظر می‌رسد شما تا به حال نه به سخنان حکیمانه و مدبرانه وتذکرات به جا که ایشان می‌فرمایند گوش نداده اید. تنها شخصی که بیشتر ازهمه به فکر مردم و کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است مقام معظم رهبری هستند.
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
واقعا خیلی خیلی خجالت آواره که اینها خودشون کم کاری ، سوء مدیریت
رانت بازیشان مثل وزیر آخوندی یا رئیس قبل بانک مرکزی و... میندازن گردن رهبری دیگه کارنامه شما واسه مردم رو شده با اینا نمی تونین مردم رو قول بزنیم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
0
0
ساده بگویم . گنه کرد در بلخ آهنگری ، به شوشتر زدند گردن مسگری . جناب خوئینی ها اولا شما برای انقلاب چه کرده اید . ثانیا چرا سر اصل مطلب نمیروید . چرا نمیگوئید بی تدبیری رئیس جمهور و دوستان و طرفداران غربزده اش از جمله جنابعالی عامل مصیبت های اقتصادی هستید. اصلا حیف است جواب تو را دادن و همان بهتر که مانن امام خامنه ای عزیز من هم در جواب شما سکوت کنم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
سلام و عرض ادب خدمت جناب موسوی خوئینی ها درود بر شما که واقعیت را خدمت رهبری اعلام نمودید آهای آقایونی که به تیر قباتون برخورده مگر غیر از اینه مگر نه گرانی و تورم که حاصلش فقر و فساد است بیخ گلوی مردم را فشرده است چرا زود از کوره درمیروید مگر چه گفته مگر انتقاد به وضع موجود مشکلی داره که شما دارید اوضاع را عادی جلوه میدید شماها حاضرید مثل مردم زندکی کنید ؟ مطمئنا نه پ هیچی نگید البته شما و بچه هاتون نونتون از کاسبی تحریم جور میشه اگه امریکا کافره چین هم کمونیسته که ۲۵ هزار نیروی نظامی آورده اید برا سرکوب مردم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
اقای خویینی شما مثلا چه واقعیت هایی را میخواستید بیان کنیدکه جناب رهبر نمیدانستند،اقای محترم اگرایشان این مسائل را بیشتر ندانند ،کمتر هم نمیدانند.وچقدر غم انگیز است که به جای راه حل برای خودتان کسب شهرت کنید که بله من دلسوزم.اقای محترم مردم به دلسوزی امثال شما احتیاج ندارندوانها را کوته فکر فرض نفرمایید..کاش وسیله ای اختراع میشدتا باطن انسان را نشان میداد.کاش
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
من تعجب میکنم که چرا کسی یک حرف میزنه این همه جبهه گیری میشه مگه رهبر استخفورلا خداست که اقایه خاتمی و امسال اون سینه چاک میدن انگار یه تک تیرانداز رهبرا نشونه رفته بابا به خدا این اقا راست میگه چه اینوری با مردم یا اونوری جلویه مردم بابا به خدا به تنگ امدیم ما یکی از سروتمندترین کشورهایه دونیا هستیم بعد اینطور گشنه به خدا این اقا راست گفته من واسه اینده بچم میترسم و تو این فکرم از ایران فرار کنم چون ۸۵٪ دونیا میخواد که ما نباشیم و سر به تن ما ایرانی ها نباشه مگه ما همون ایرانی نبودیم که ۵۰ سال پیش تمدن داشتیم ولی الان شدیم حامی تروریسم اصلا به ما چه سوریه جنگه یا فلسطین چه خبره و باید به داد دشمن تا ۱۰ سال پیشمون عراق بریم همین عراقی که جوانهایه مارا یکی یکی نه ۵۰ تا۵۰ تا به هم میبستو زنده به گور میکرد یعنی ما یادمون رفت نامردا به بچه من چه ربطی داره اسرائیل داره چیکار میکنه مگه ما مرز مشترکی با اسرائیل داریم که از گلویه مردمم بزنم بدم حماس که جنایت بکنه. ما مردم ایران راضی نیستیم به خدا که پول بیتلمال خرج اینجور فتنه افکنی در کشورهایه دیگه بشه
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
من تعجب میکنم که چرا کسی یک حرف میزنه این همه جبهه گیری میشه مگه رهبر استخفورلا خداست که اقایه خاتمی و امسال اون سینه چاک میدن انگار یه تک تیرانداز رهبرا نشونه رفته بابا به خدا این اقا راست میگه چه اینوری با مردم یا اونوری جلویه مردم بابا به خدا به تنگ امدیم ما یکی از سروتمندترین کشورهایه دونیا هستیم بعد اینطور گشنه به خدا این اقا راست گفته من واسه اینده بچم میترسم و تو این فکرم از ایران فرار کنم چون ۸۵٪ دونیا میخواد که ما نباشیم و سر به تن ما ایرانی ها نباشه مگه ما همون ایرانی نبودیم که ۵۰ سال پیش تمدن داشتیم ولی الان شدیم حامی تروریسم اصلا به ما چه سوریه جنگه یا فلسطین چه خبره و باید به داد دشمن تا ۱۰ سال پیشمون عراق بریم همین عراقی که جوانهایه مارا یکی یکی نه ۵۰ تا۵۰ تا به هم میبستو زنده به گور میکرد یعنی ما یادمون رفت نامردا به بچه من چه ربطی داره اسرائیل داره چیکار میکنه مگه ما مرز مشترکی با اسرائیل داریم که از گلویه مردمم بزنم بدم حماس که جنایت بکنه. ما مردم ایران راضی نیستیم به خدا که پول بیتلمال خرج اینجور فتنه افکنی در کشورهایه دیگه بشه
یه ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
ول کنید ایگ چرندیاترو.کی نامه نوشت وبه کی نوشت.مهم نیست .کی به داد این مردم میرسه مهمه.خسته شدیم از بس خجالت زنوبچمون رو کشیدیم.سید اولاد پیغمبر شما قطع به یقین میدونید کی مملکتو به گند کشیده .کی حق مردم رو داره میخوره.کی این مملکت رو به اینجا کشونده والله که همه پشتت ایستادیم فقط کافیه اسمشون رو ببری .خود مردم میدونن چجوری باهاشون تسویه حساب کنن.این کمترین کاریه که میشه واسه این مردم انجام داد.
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
این نامه شااید بخشی و یا شاید همه حقیقت را بگوید اما نویسنده ، مخاطب را اشتباه گرفته است!
این نامه ب جای اینکه به مقام معظم رهبری داده شود باید با شخص آقای روحانی داده می شد !!!!
او باید پاسخگو باشد!! چرا ک شما در این نامه از مدیریت و اقتصاد و ... دم می زدید ، و سر و سامان دادن ب اینها وظیفه ی رئیس جمهور است ن رهبر مملکت !
رهبر تنها نقش رهبری دارد ن کار اجرایی!!
چطور ر خود جرات داده اید ک این نامه را ب رهبر عزیز ما بفرستید درحالیکه خود از نقش ایشان در مملکت اگاهی ندارید!!
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
این نامه شااید بخشی و یا شاید همه حقیقت را بگوید اما نویسنده ، مخاطب را اشتباه گرفته است!
این نامه ب جای اینکه به مقام معظم رهبری داده شود باید با شخص آقای روحانی داده می شد !!!!
او باید پاسخگو باشد!! چرا ک شما در این نامه از مدیریت و اقتصاد و ... دم می زدید ، و سر و سامان دادن ب اینها وظیفه ی رئیس جمهور است ن رهبر مملکت !
رهبر تنها نقش رهبری دارد ن کار اجرایی!!
چطور ر خود جرات داده اید ک این نامه را ب رهبر عزیز ما بفرستید درحالیکه خود از نقش ایشان در مملکت اگاهی ندارید!!
امیررضا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
بسم‌الله الرحمن الرحیم, باعرض سلام خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی, رهبر عزیز اینها همان افرادی هستند که هنوز بعد سالها شما را نشناخته اند, وقتی که تمامی سیاستمدران جهان وبه خصوص دشمنان این انقلاب ونظام خود لب به اعتراف بازمیکنند ومیگویند ما هنوز در درکل دنیا چنین رهبری ندیده ایم که بتواند بیش از یک ساعت ونیم صحبت کند وبدون اینکه دربیاناتش لکنتی وجود داشت باشد ومهمتر از همه اینکه بخواهددرمیان صحبت جرعه آبی بنوشد, اری اقای موسوی این مردم همانطور که درهشت سال دفاع مقدس نشان دادن که پشت این نظام و ولایت ایستاده اند هم اکنون نیز به برکت خون این شهدا و شهید عزیزمان سردار حاج قاسم تا اخرین نفس پشت ولایت ایستاده‌ایم, مگر غیر از این بود که رهبر معظم انقلاب اسلامی چندین بار به طور مستقیم بیان فرمودند که من به پایان این برجام خوشبین نیستم ولی باز دوستان شما گوش به حرف اقا ندادند وبه بن بست رسیده اند, ودرپایان باید بگویم این فرمایش از حضرت علی(ع)که فرمودند حقیقت گویی حتی یک دوست هم برای من باقی نمانده است. اری اقای موسوی حالا کار به جایی رسیده است که حقیقت برای شما تلخ هست که قبل از این همه مشکلات اقتصادی که قرار بود به وجود بیاید شما مخاطب این نامه را دولت قرار میدادید نه رهبری, اقای موسوی ما اهل کوفه نیستیم که علی زمان خود را تنها بگذاریم خیالتون راحت. . . . . . .
علی محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
اینهایی که زود گارد گرفتن و حتی خودشون رو از ولی فقیه جلوتر دیدن حتما ریگی به کفش دارن وگرنه چرا تا بحال کمکی به ولی فقیه نکردن برا درست کردن اوضاع مملکت و گرفتاریهای مردم بی نوا و نجیب ایران
اینها مصداق آیه شریفه لاتقدمو بین یدی الله و رسوله هستن و قطعا منافقن که با این گاردشون ضربه به ولی فقیه میزنن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
سلام.اقی موسوی باید همین نامه را خطاب به روحانی و یاران او مینوشت همه چیز در این نامه درست است الا خطاب نامه که باید به حسن روحانی میشد نه رهبر دلسوز انقلاب که همیشه خود را سپر بلا قرار داده .خداوند ازعمر من حقیر کم کنه و به عمر رهبر اضافه کنه انشاله.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
سلام.اقی موسوی باید همین نامه را خطاب به روحانی و یاران او مینوشت همه چیز در این نامه درست است الا خطاب نامه که باید به حسن روحانی میشد نه رهبر دلسوز انقلاب که همیشه خود را سپر بلا قرار داده .خداوند ازعمر من حقیر کم کنه و به عمر رهبر اضافه کنه انشاله.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
سلام.اقی موسوی باید همین نامه را خطاب به روحانی و یاران او مینوشت همه چیز در این نامه درست است الا خطاب نامه که باید به حسن روحانی میشد نه رهبر دلسوز انقلاب که همیشه خود را سپر بلا قرار داده .خداوند ازعمر من حقیر کم کنه و به عمر رهبر اضافه کنه انشاله.
حقگو
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
به‌نظرمن‌درددل‌اکثریت‌قاطع‌مردم‌است‌بعدازچهل‌سال‌مملکت‌پیشرفته‌منظم‌مابارشداقتصادی‌بالای۲۶‌درصدرارساندیم‌به‌مملکت‌هرج‌مرج‌ورشداقتصادی‌منفی‌کااکثردنیا‌مارابه‌چشم‌کشورعقب‌مانده.......میدانندوکسی‌حاضرنیست‌حتی‌نگاه‌مثبت‌به‌ماداشته‌باشد.
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
سلام.
کاش در این نامه حاج آقا خوینی ها لااقل ۱ درصد خودش را مقصر وضع کنونی می دانست و از مردم عذرخواهی میکرد شاید به این طریق حیله اش کارایی داشت.‌ کیست که نداند وضع موجود اقتصادی کنونی حاصل بی خردی نوچه های این حضرت والاست . این ها هر وقت از مردم سیلی می خورند و می خواهند فرار رو بجلو کنند نعل وارونه می زنند و دیگران را مقصر می دانند . انقلاب در این ۴۱ سال ثمرات زیادی داشته من جمله از جهت نظامی و علمی و دانشگاهی که همگان قبول دارند که متاسفانه جناب شیخ بزرگ خوینی ها فقط آیه یاس خوانده.
اینها به این طریق مجددا دنبال ریاست جمهوری ۱۴۰۰ هستن. گول نخورید ملت.
عجب هم چرخ سانتریفیوژها جرخید هم چرخ اقتصاد.
ومکرو و مکر الله والله خیر والماکرین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
ما که عمر و جوونی مون با بدبختی و فقر و بیکاری و افسردگی گذشت چه فرقی میکنه کدوم جناح گند زده و مقصره ،من فقط در تعجبم که این مسئولین ما از هر حزب و جناحی فردای قیامت چه جوابی برای مهمترین بعد حق الناس یعنی نابودی امید و آرزوی جوونها دارن ،اگه مسلمون باشید باید هرشب قبل خواب اعمال روزت رو رصد کنی و مرور کنی حقی ضایع نکرده باشی
یونس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
خوب مسئول سیاستهای کلی نظام رهبر هستند و درست نامه رو نوشته و انتقاد سازنده کرده که جامعه داره متلاشی میشه...دقیقا این اوضاع و احوال به روحانی هم ربط داره ولی به نظر من سیاستهای کلی نظام اصل کار هست که شکست خورده است...تا به سرنوشت شوروی دچار نشدیم باید فکر اساسی کرد...من دلسوزانه میگویم تا ایران تجزیه نشده و هرج و مرج ایران را فرانگرفته باید رهبر کار اساسی انجام دهد...با سپاس
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
دست پیش رو گرفتن پس نیفتن. این همه رهبر مملکت گلوشو پاره کرد از سال ۹۲ و قبل از اون که اقا به امریکا و اروپا اعتماد نکنید و دل نبندید. تولید و اشتغال رو خودتون راه بندازین. نگاهتون به دست خارجی نباشه که یه لقمه بزاره دهنتون. اما این اقای خویینی ها و دارو دستش روزگار مردم و مملکت رو سیاه کردن. الان هم همه چیز رو به گردن رهبری میخوان بندازن. کور خوندن. مردم عقل و شعور دارن. میدونن بدخواه و دلسوز کیه.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
اقای موسوی حرف دل مردم رازده وهیچ چیز اشتباهی را نگفته بنده هم از دل مردم هستم ونظرم با حرفهای اقای موسوی یکی است به عنوان مثال بنده چهار سال است که حقوقم کفاف خرید گوشت رانداده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
خدایا هرآنکس که حق میگویدودرراه رضای تو حرکت میکندوفقط ازذات لایزال تومیترسدکمک بفرمابه نظرمن همه اقشار جامعه از مدیرعامل اداره هاگرفته تاهمه مردم که زندگی میکننداگرخلاف شرع انجام ندهنددزدی نشه اختلاس نشه همه به اندازه خودمیتوانندنقش داشته باشند و کسانی که دستورشان لازم الاجرا ست وکسی توان تخلف از دستورشان نداره به اندازه ای که میتوانند البته بعضی از مسولین نمیتواننددرهمه کارهادخالت کننداونم هست تامیتوانندسعی دراسلامی کردن جامعه داشته باشندمثلاسودبانک که امام خمینی کبیروآیت الله بهجت حرام دانستندبرای مقلدین ایشان یه فکری کنندکه ربانباشه طبق نظر ایشان
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
خدایا هرآنکس که حق میگویدودرراه رضای تو حرکت میکندوفقط ازذات لایزال تومیترسدکمک بفرمابه نظرمن همه اقشار جامعه از مدیرعامل اداره هاگرفته تاهمه مردم که زندگی میکننداگرخلاف شرع انجام ندهنددزدی نشه اختلاس نشه همه به اندازه خودمیتوانندنقش داشته باشند و کسانی که دستورشان لازم الاجرا ست وکسی توان تخلف از دستورشان نداره به اندازه ای که میتوانند البته بعضی از مسولین نمیتواننددرهمه کارهادخالت کننداونم هست تامیتوانندسعی دراسلامی کردن جامعه داشته باشندمثلاسودبانک که امام خمینی کبیروآیت الله بهجت حرام دانستندبرای مقلدین ایشان یه فکری کنندکه ربانباشه طبق نظر ایشان
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
خدایا هرآنکس که حق میگویدودرراه رضای تو حرکت میکندوفقط ازذات لایزال تومیترسدکمک بفرمابه نظرمن همه اقشار جامعه از مدیرعامل اداره هاگرفته تاهمه مردم که زندگی میکننداگرخلاف شرع انجام ندهنددزدی نشه اختلاس نشه همه به اندازه خودمیتوانندنقش داشته باشند و کسانی که دستورشان لازم الاجرا ست وکسی توان تخلف از دستورشان نداره به اندازه ای که میتوانند البته بعضی از مسولین نمیتواننددرهمه کارهادخالت کننداونم هست تامیتوانندسعی دراسلامی کردن جامعه داشته باشندمثلاسودبانک که امام خمینی کبیروآیت الله بهجت حرام دانستندبرای مقلدین ایشان یه فکری کنندکه ربانباشه طبق نظر ایشان
سیدمحمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
اون موقع که از این رئیس جمهور کنونی حمایت می‌کردید آقای خوئینی یادتون رفته که حالا بعد از خواب هفت ساله تصمیم گرفتید بیدار شوید؟
مسئله بنزین چه بود ؟ یادتان رفته که با مدیریت ضعیف رئیس جمهور منتخب تان مملکت به چه آشوبی رسید؟ چقدر اموال عمومی تخریب شد؟ چقدرها کشته شدند؟ بخاطر یک بی تدبیری...
مسئله مسکن مهر در این دولت به کجا رسید؟
سرنوشت برجام چه شد؟ مگر رهبر از همان اول توصیه نکردند که فریب این دشمنان قسم خورده را نخورید؟ کو گوش شنوا؟
راستی حال دلار و سکه چطور است؟؟ دلار ۳٫۷۰۰ را تحویل گرفتید و ۲۰٫۰۰۰ هزار تحویل میدهید؟ سکه ۹ میلیونی را به خواب شب هم ندیده بودیم چه رسد در واقعیت!
پس آقای رئیسی ( رئیس قوه قضائیه) اگر انتخاب شوند بین مردم دیوار میکشند؟؟؟ عجب!! چه مردم ساده ای داریم...
راستی اشتغال جوانان چه شد؟
وضعیت مسکن خوب است؟ خانه متری چند؟؟؟
ولش کن بیخیال به جایش روابطمان که خوب است!! کل دنیا تحریممان کرده!!!

در عجبم از انسانهایی که می‌توانند اینگونه زندگی کنند و اینگونه به دیگران بتازند!!!!
و در آخر:. خود کرده را تدبیر نیست!!!!

لطفاً لطفاً لطفاً در انتخاب هایتان دقت نمایید......
روح اله
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
راست میگه.منتهی خودش هم باید جواب بده
یعنی همه کسایی که تو چهل سال مسوول بودن جواب بده.
از مقام رهبری گرفته تا بقیه.
خود خوینی هم جواب بده .در ضمن به تظرم یه نفر نمی تونه وضع و تغییر بده باید ساختار عوض شه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
0
0
استعفای شیطان از شیطنت

طلبکاری شیطان جای پاسخگو بودن!

کثافتی که دشمنان رهبری عزیز و این ملت محترم می گویند را شیطان قرقره می کنی!

شیطان دست مریزاد می گوید
پیمان آذران
United States
۰۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
0
0
خدا رو شکر سلام داد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
0
0
خودتو کنار نکش.. سکان دست همتون..
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
0
0
اگر فتنه ای نبلشد حتما جرقه فته هست
آشنای ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
0
0
سلام من عکس نظر خیلی از دوستانی که از جناح های مخالف و موافق مطالبی را عنوان کرده اند میخواهم پیشنهادی بدهم :
عده ای ازمردم و جمعی از مسوولین بر این باورند که کنار آمدن با شیطان بزرگ یعنی آمریکا راه حل مشکلات مملکت است و هیچ راه حل دیکری نیست خوب این هم یک حرف وادعایی است اما اگر قرار باشد با همان سبک و سیاق قبل باب مذاکره باز شود و همان بد عهدی ها و تخلفات و کارشکنی های بین المللی ادامه یابد هیچ عقل سلیمی نمی پذیرد بنابراین بنده باز کردن باب مذاکره با آمریکا را به این شرح اعلام می کنم
امام فرمود اگر آمریکا آدم بشود میتوان با او مذاکره کرد حال فرض کنیم آمریکا آدم شده و قصد دارد صادقانه مذاکرده کند وماهم حاضریم با این شرایط :
1- تعهدات زمین مانده اروپا و آمریک ازبرجام که 11 مورد است ودرمذاکرات قبل به توافق رسیده اند لا اقل نصف آن ها بمرحله اجرا درآید تاحسن نیت آن ها برای مردم ایران ثابت شود
2- تیم مذاکره کننده جدید تیم سابق نباشد چون آن ها ثابت کردندکه عرضه این کارندارند و وکلاه گشادی سرشان رفت پس تیم جدید باید منتخب مجلس 3 نفر و منتخب قوه قضائیه 3 نفر و یکنفر هم از وزارت خارجه غیر از وزیر و معاونین باشد
3- محل برگزاری جلسات مذاکره اروپا و آمریکا نباشد و هزینه مجددی بر ما تحمیل نشود بلکه جلسات گفتگو در کشور ایران برگزار شود .
4- نه امریکا و نه اروپا قابل اعتماد نیستند وچند بار آن را ثابت کردند وبفرض که موارد جدیدی تصویب شود باز آن را زیر پا می گذارند پس یک یا چند کشور بی طرف و قدرتمند اجرایی شدن تعهدات جدید را ضمانت کنند
حال از جناب موسوی خوئینی ها می خواهم که واسطه خیر شده و با ارتباط نسبتاً خوبی که با آمریکا واروپا دارند از طریق واسطه ها و رابط های مخفی این موارد را با آن ها درمیان بگذارند شاید این پیشنهاد مورد موافقت مقام معظم رهبری هم قرار گرفت . بله تیری است در تاریکی سنگ مفت گنجشک مفت
محمد حسنی
United Arab Emirates
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
0
0
سلام گرگ بی طمع نیست یعنی مطمئنا امثال ایشون تو نظام زیاد هستند که در این چهل سال ذره ای به فکر مردم بودند وضعیت اینگونه نمی شد از نامه ایشون به رهبری هم این برمی آد که تیر آخر اصلاح طلبان رو شلیک کرد بلکه یه مسئولیتی به دست بگیرند.
مجید سرتیپی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
0
0
رهبر انقلاب هیچ وقت تنها نزارید…. این چاپلوسان جیره خور امریکایی با نوشتن اینجور نامه ها میخوان مردم از رهبرشون دلسرد کنن،،،که به کوری چشم دشمنان ایران باز ما پیروزیم
رسول
United States
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
0
0
تو غلط کردی به رهبر نامه زدی نامه بزن به شیخ کذاب روحانیه ملعون کابینه ی دزد و غارتگر و بی سوادش که پدر ملتون در آورون ، ۷ سال کشورو به گند کشیدید از جیب ملت در آوردید و کل سرمایه کشورو خرج برجامتون کردین .. . ابن ۷ سال چه غلطی کردین که طلبکارین ....شما که آب خوردنتونم به برجام ربط داشت ....خاک تو سرتون کلاه گذاشتن سرتون...میگم اندازه ۴۰ سال و بلکه هم بیشتر فقط دزد تو کابینه ی روحانی بود ..
گمنام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
0
0
از کی تا حالا این الدنگ آیت الله شده؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
0
0
اقای خویینی ها مطالب شماکاملا صحیح اما سخن ازاین موضوع توسط شما به عنوان یکی از تاثیرگذاران این نظام کمی عجیب است شما به عنوان دبیرکل مجمع روحانیون مبارز که بیشترین رییس جمهور ومسءول رو بعد انقلاب به نظام معرفی کرده باید خود وهم حزبی هایتان در مقام مسءول باشید وصف امثال شما از مردم جداست
ناشناس
United States
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا میرود دیوار کج . حال پیداکنید معمار و کارگرانش را.اگر سال ۵۸ به جای گروگانگیری سفارت نشینای امریکا رو به جای گروگانگیری به عنوان عنصر نامطلوب بر طبق اصول بین الملل اخراج میکردن الان یه سیاست خارجی ارام تر و وضعیت بهتری داشتیم .معمار ک معلومه اما یکی از کارگرا همین خویینی ها بود
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
اقای خوئینی. شما روحانی را برای ملت بزک کردید و برایش رای جمع کردید. حالا که افتضاح مدیریت او را دیده اید مثل خوارج نهروان که حکمیت را به علی (ع) تحمیل کردند تقصیر را متوجه علی می کنید؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
ببينيد باران دوست چي گفته
فراز
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
درود برموسوی خویینی‌ها‌که‌حرف‌دل‌‌مردم‌روزده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
آره حاجی این وضعیت موجود بخاطر اون خاتمی هستش که با نکبتش باعث شد کسی مثل احمدینژاد سرکار بیاد و بعدشم تقصیر اون روحانی بود که مردم اسمشو میشنون نزدیکه استفراغ کنند. و مسبب همه اینها شخص تویی موسوی خوئینی ها که مملکت رو از روز اول پشت صحنه داشتی مدیریت میکردی که به نکبت دچار بشه.
ولی چیزی که امر محتوم هست رو بذار من بهت بگم ... آقای خامنه ای از بیعرضگی و بی لیاقتی امثال تو و روحانی و خاتمی، داره یه کشور ضدضربه میسازه ... کشوری که وقتی مرض شماها از سرش باز بشه به پیشرفت و جهش ناگهانی قراره برسه ... دور نیست اونروز ... و خدا شما و خاتمی و موسوی و روحانیو لعنت کنه علی برکت الله
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
خوبه یکی بگه بی سواد برو قانون اساسی وبخون ببین رهبر تو چه چیزایی باید دخالت کنن.رئیس جمهور.... هم چه وظایف وکارایی داره.بعد بیا دست نشوندتونا بزرگ کن و رهبر مارو مقصر.
حالا رسیدی یه نامه هم به شیخ حسن بزن ببین بابرجام به کجا رسیده.
رهبر که هرچی گفتن نکن اینکارا جواب بده نیست کسی گوش نداد وگفتن باید با آمریکایی ها که همه ی جهانشون ودنیاشون شده ایندفعه قول داده،مثل توبه گرگ مرگه است.
چرا واقعا چشماشونو رو حقیقت بستن چون فهمیدن سخت نیست خودتو بزنی به نفهمی سخته.
چطور دوره احمدی نژاد از این برنامها نبود چون تا حدو حدودی حرف آقا رو گوش دادو عمل کرد.فقط چشم گفتن فایده نداره باید عمل کرد.
خیانت بزرگتر از این هم هست که مسئول رئیس جمهور مملکت مسولیت پدیر نباشه واصلا بلد نباشه اداره کنه یه کشور که هیچ.....
ای داد بیدا از آدم نادون که نه میدونه نه میپرسه
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
خوبه یکی بگه بی سواد برو قانون اساسی وبخون ببین رهبر تو چه چیزایی باید دخالت کنن.رئیس جمهور.... هم چه وظایف وکارایی داره.بعد بیا دست نشوندتونا بزرگ کن و رهبر مارو مقصر.
حالا رسیدی یه نامه هم به شیخ حسن بزن ببین بابرجام به کجا رسیده.
رهبر که هرچی گفتن نکن اینکارا جواب بده نیست کسی گوش نداد وگفتن باید با آمریکایی ها که همه ی جهانشون ودنیاشون شده ایندفعه قول داده،مثل توبه گرگ مرگه است.
چرا واقعا چشماشونو رو حقیقت بستن چون فهمیدن سخت نیست خودتو بزنی به نفهمی سخته.
چطور دوره احمدی نژاد از این برنامها نبود چون تا حدو حدودی حرف آقا رو گوش دادو عمل کرد.فقط چشم گفتن فایده نداره باید عمل کرد.
خیانت بزرگتر از این هم هست که مسئول رئیس جمهور مملکت مسولیت پدیر نباشه واصلا بلد نباشه اداره کنه یه کشور که هیچ.....
ای داد بیدا از آدم نادون که نه میدونه نه میپرسه
انقلابیم
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
در جواب آقای خوئینی فقط یک جمله کافیست

به قول آقای مدرس ((((بروید آدم انتخاب کنید))))
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
آخه یکی نیست به این خوئینی ها بگه بدردنخور همه اینهایی که گفتی مسئولش خودت و هم حزبی ها ت هستین بجایه اینکه از خودتون مطالبه کنین از رهبری مطالبه میکنین،اگه رهبری تواین مدت به داد مردم نمی‌رسید شما الان مملکت رو هم به آمریکایی ها میفروختین،،،،
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
آخه یکی نیست به این خوئینی ها بگه بدردنخور همه اینهایی که گفتی مسئولش خودت و هم حزبی ها ت هستین بجایه اینکه از خودتون مطالبه کنین از رهبری مطالبه میکنین،اگه رهبری تواین مدت به داد مردم نمی‌رسید شما الان مملکت رو هم به آمریکایی ها میفروختین،،،،
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
این وضع کشور ناشی از تفکرات لیبرالی خود این آدم و هم مسلک هاش هستن مارا بدبخت کردین با این دولت اصلاحات تون
شما از همین خونواده هستیب اگر شما ادعای خانواده داری باید حرف درون خانواده را ببری رو پشت بوم خونت جار بزنی؟؟؟؟هی آخوند لیبرالی فکر کردی از این حرفت چقدر دل خانواده شهدا و جانبازان را شکستی و آخوند بی فکر چقدر با این نامه سرگشادت به جبهه استکبار و صهیونیزم کمک کردی؟؟؟ فکر کن بعد حرف بزن
آخوند آمریکایی و عن گلی سی ...که میگن شمایید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
همیشه حرف حق تلخ بوده درود بر شرفت موسوی
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
جناب آقای خوئینی لطف بفرمایید اول یک نامه به دست پرورده خودتون آقای کلید ساز بزنید اگه به حرفتون گوش کرد بعد به جاهای دیگه .....
سعید
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
یک کلام بگم بهتون
این آدم اگه دلسوز ما مردم بود و عناد نداشت نامه رو محرمانه به رهبری می نوشت.
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
درود به شهامت آقای موسوی خوئینی‌ها که حرف دل مردم فراموش شده در قیل و قال های سیاسی و پاچه خواری افراطی را به سمع آیت‌الله خامنه‌ای رساند قطعا" رهبری بزرگوار از این موارد آگاه هستند اما این دلیل نمی شود تا یک روحانی وارسته امثال آقای موسوی خوئینی‌ها نظرات اصلاحی و پیشنهادی خود را ارائه نکنند.انشاالله منشائ تصمیمات اصلاحی برای کاهش آلام مردم قرار گیرد.
فرمان
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
جناب آقای خوئینی ها کشور تاوان تفکرات و اقدامات نسنجیده شما وهمفکرانت را در این چهل سال می دهد که خود سرانه سفارت آمریکا را اشغال کردید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
احمق تر از ایشان در مسائل سیاسی اون افرادی هستند ک از ایشان برای این حرف ها تشکر میکنند. جوهر این نامه خون ب جوش آمده مردمی است ک روحانی با حمایت امثال شما رئیس جمهورشان شد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
احمق تر از ایشان در مسائل سیاسی اون افرادی هستند ک از ایشان برای این حرف ها تشکر میکنند. جوهر این نامه خون ب جوش آمده مردمی است ک روحانی با حمایت امثال شما رئیس جمهورشان شد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
احمق تر از ایشان در مسائل سیاسی اون افرادی هستند ک از ایشان برای این حرف ها تشکر میکنند. جوهر این نامه خون ب جوش آمده مردمی است ک روحانی با حمایت امثال شما رئیس جمهورشان شد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
دست خون آلود را در پیش چشم خلق پنهان میکنند.
هیچ حیوانی به حیوانی نمیدارد روا.
آنچه این نامردمان با جان انسان میکنند.
دهقان فداکار تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
0
0
اگر آدمهای منافقی مثل موسوی خوینی ها، خاتمی ها ، میرحسین موسوی ها، کروبی بی سواد و ... نبودند (که متاسفانه در کم هم نیستند) که هرچی رهبر انقلاب می گه عکسشو عمل کنند
آقا می گه مذاکره با آمریکا ممنوع اینا بدویند دنبال مذاکره
آقا می گی زبان فارسی فرداش روحانی می گه زبان انگلیسی
آقا می من به آمریکا خوشبین نیستم روحانی می دنیای سیاست دنیای خوش بینی و بدبینی نیست دنیای عقلانیت است
هرچی آقا می گه دقیقا برعکسشو...
الان هم که گند زدند همه را می خواند بندازند گردن آقا
کور خوندند
اینها همان مسیری را دارند می روند که مسعود رجوی و ... رفتند
یک ذره از این اردشیر زاهدی که آخر عمرش هست و آمده واقعیت ها را می گه درس بگیرید
ولی آقای خوئینی ها، کروبی، محمد خاتمی و سایر نوچه ها به اسلام برگردید فردا روزی مثل هاشمی تو استخر فرح غرق می شی و باید تو اون دنیا پاسخگوی 80 میلیون ایرانی باشی تا حلالت کنند و الا کلات پس معرکه است
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
0
0
پس چرا مردم میگن آقای احمدی نژاد رییس جمهور خوبی بود به مردم رسیدگی می کرد مخصوصا قشر ضعیف چرا اونموقع کسی نمیگفت رهبقری رسیدگی میکند اما الان که یک یک دولت بیکفایت سر کار هست این همه گرانی و سختی ودزدی شده مردم به سختی افتادن حالال آقایون میگن رهبری رسیدگی نمیکنن ؟ درعجبم از یک بام ودوهوا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
0
0
با سلام
نامه موسوی خوئینی ها به رهبر معظم انقلاب نمونه کاملی از جسارت و بی ادبی یک آخوند انگلیسی بی بصیرت به رهبر انقلاب و مردم است. مردم این فرد و دیگر همکاران و یاران روباه صفتشان را خوب می شناسند و صدمات مادی و معنوی که تفکراتشان به نظام و انقلاب و کشور وارد کرده هیچ وقت از حافظه تاریخی ملت پاک نخواهد شد.
آقای موسوی خوئینی ها کاملا روشن است که قصد دارید فتنه جدیدی را با دیگر عوامل به صورت برنامه ریزی شده رقم بزنید ولی بدانید که دست خدا بالاترین دست هاست. روزی را می بینم که در قیامت و در ساحت مقدس خدای عزوجل باید به خدا، پیامبر، ائمه، خون شهدا و این ملت پاسخگو باشید.
کاتب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
0
0
با سلامتوی این نامه، هر جا که مخاطبش رهبر انقلاب بود رو بردارید و به جاش جناب آقای روحانی و اطلاح‌طلب ها رو بڌارید؛ درست میشه
کاتب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
0
0
با سلامتوی این نامه، هر جا که مخاطبش رهبر انقلاب بود رو بردارید و به جاش جناب آقای روحانی و اطلاح‌طلب ها رو بڌارید؛ درست میشه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
0
0
مسائلی که دست رهبری بوده اند از جمله نیروهای نظامی را ببینید که چه طور چشم جهانیان را به خود خیره کرده است...
نظام به علت مردم سالاری دینی نمی خواهد در همه امور به طور مستقیم سلطه داشته باشد و حق انتخاب را به مردم داده است
صابر عتیقی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
0
0
مسائلی که دست رهبری بوده اند از جمله نیروهای نظامی را ببینید که چه طور چشم جهانیان را به خود خیره کرده است...
نظام به علت مردم سالاری دینی نمی خواهد در همه امور به طور مستقیم سلطه داشته باشد و حق انتخاب را به مردم داده است
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
0
0
من هم موافقم مخاطب نامه جناب آقای دکتر حسن فریدون ( روحانی) است و احیانا تایپیست آقای خوئینی ها هنگام کپی پیست کردن نامه دچار این اشنباه شدند
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
0
0
واقعا این سیاه نمایی ها حق مسیولین این نظام نیست همه ملت با جان و دل معترفند تمامی دست اندرکاران نظام شبانه روز و با جد و جهد مثال زدنی همراه و همدل با ملت شریف ایران و مطابق با سیره مولی الموحدین به فکر آسایش و رفاه ملت هستند مصادیقی از این خادمان شریف همچون حضرت خاوری قاضی منصوری حضرت طبری خود گواه بر این حقیقت است . یقین داشته باشید پس از ظهور منجی اولین اقدام حضرات صف بستن مقابل وارث پیغمبر است . البته آقای شریعتمداری ظاهرا شما دستخط از آن منجی بشریت دارید مضمون بر تصدیق تدین و دسن داریتان خیلی دوست دارم آن روز زیارتتان کنم
نا شناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
0
0
با سلام. من فقط با یک جمله جواب این نامه را میدم
حضرت امام خمینی ره فرمودند که در تاریخ بین ریس جمهورهای دنیا شخصیتی مثل حضرت آقا پیدا کنید پیدا نمی کنید شخصیتی که تمام راه و روشش به معنای واقعی کلمه دلسوز اسلام و انقلاب هستش و یقین بدانید مسیر این کشور هموارتر و موفقیتش بیشتر و به زودی سکان دار این حکومت حضرت صاحب الزمان عج خواهد بود و حرف با حاج آقا خوئینی در مکتب حضرت آقا خامنه ای حاج قاسم سلیمانی و شهدای حرم رشد کردند در مکتب شما چه کسانی رشد کردند به جای فرار رو به جلو پاسخگو باشید تمام غم شما شده تخریب رهبری به خدا این ترفندا جواب نمی ده چون رهبر عزیزم تو قلب مردم نفوذ کرده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
0
0
با سلام
بنده به عنوان یک ایرانی و متعهد ومعتقد قصد قضاوت هیچ فردی را در هیچ جایگاهی ندارم و تنها از خروجی حاکمیت که ملت و جامعه متاثر از آن است نتیجه گیری می کنم .
برادر من کجای دنیا با حاکمیت اسلام و این همه خیرات و برکات اسلام که حی و حاضر د رکلیه امور بعنوان حاکمیت حضور دارند دزدی و فساد می شود
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
0
0
باسلام واقعا جاي تاسف است كه عده اي مواجب بگير ونادان چشم برهمه واقعيت ها بسته وكور كورانه از عده اي خاص كه ناكارامدي انان در طول جهل سال ثابت شده حمايت مي كنند ، اقايان محترم حالا چطوري از اوضاع كنوني كشور دفاع مي كنيد .تو اين جهل سال چه گلي برسر مردم زديد جزء اينكه فساد وفحشا و انواع نابساماني ها رو افزايش داده ، فقط خدا بايد برمردم رحم كند از دست هيچكس كاري ساخته نيست ، خواهشا تا دير نشده تجديد نظر نمائيد .
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
0
0
دوست شیطان تاچندی پیش هرسه قوه زیرنظرشماوامثال شمابودهیچ انتقادی نداشتی حالاکه به یاری خداوند کم کم ریشه همه شماشیطان صفت هامیخواهدازگل بالابیادانگشت انتقادرابه سوی سیدمظلوم گرفته ای.مگر رهبرازگندکاری های شماوامثال شما بی خبر است.فعلا همه شماخارتوی گلوی رهبرهستید.الیس الله به صبح القریب.وای برمنافقین کوردل.
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
0
0
دوست شیطان تاچندی پیش هرسه قوه زیرنظرشماوامثال شمابودهیچ انتقادی نداشتی حالاکه به یاری خداوند کم کم ریشه همه شماشیطان صفت هامیخواهدازگل بالابیادانگشت انتقادرابه سوی سیدمظلوم گرفته ای.مگر رهبرازگندکاری های شماوامثال شما بی خبر است.فعلا همه شماخارتوی گلوی رهبرهستید.الیس الله به صبح القریب.وای برمنافقین کوردل.
روح اله
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
0
0
این افراد آنقدر گستاخ شدند که ریشه تمام ناکارآمدی های خودشان که با شعار اصلاح طلبی آمده بودند و عرضه انجام و اصلاح امور را نداشتند به گردن رهبری انداختند در اصطلاح فرار رو به جلو را پیش گرفتند مگر امورات اجرایی از وظایف رهبری است یا قوه مجریه. آقای خویینی ها این بلایی که سر مملکت آمده از هم پیاله های شما هاشمی. خاتمی .روحانی و موسوی است شماها که با شعارهایی که دادید میخواستید نون بر سر سفره های مردم بیاورید آب خوردن مردم را به برجام گره زده اید چه شده است که الان در همه امورات شکست خورده اید دیگران مقصر هستند.
روح اله
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
0
0
این افراد آنقدر گستاخ شدند که ریشه تمام ناکارآمدی های خودشان که با شعار اصلاح طلبی آمده بودند و عرضه انجام و اصلاح امور را نداشتند به گردن رهبری انداختند در اصطلاح فرار رو به جلو را پیش گرفتند مگر امورات اجرایی از وظایف رهبری است یا قوه مجریه. آقای خویینی ها این بلایی که سر مملکت آمده از هم پیاله های شما هاشمی. خاتمی .روحانی و موسوی است شماها که با شعارهایی که دادید میخواستید نون بر سر سفره های مردم بیاورید آب خوردن مردم را به برجام گره زده اید چه شده است که الان در همه امورات شکست خورده اید دیگران مقصر هستند.
طاها
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
0
0
خیلی جالبه خیییییییییلی
اقای خوئینی ها شاید میخواستن به رئیس جمهور نامه بنویسن ولی حواسش نبوده.اقای خوئینی ها جای متهم و شاکی ظاهرا عوض شده ولی مردم ما احمق نیستن و میدونن سه دوره از چهار دوره ریاست جمهوری تو این چهل سال دست هم فکران و مورد حمایتان جنابعالی بوده.الانم که نفس شما کشورو برده تا لبه پرتگاه با اون برجام احمقانه.
نمیدونم خدارو قبول داری یا نه ولی یکم وجدان داشته باش.
فرید
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
0
0
با سلام
فارغ از متن نامه و نگارنده نامه
این وضعیت حق ملت شریف و زجر کشیده ایرانی نیست.به خودمون بیائیم،نامه عین حقیقته،گرچه از زبان دوست یا دشمن گفته شده باشه
چرا اینقدر نسبت به حال مردم ضعیف و پاک ایرانی بی اعتنا شدید و بدنبال تخریب نگارنده نامه میگردید؟!
رهبری واقعا اگه بفکر مردم هستند باید یکاری بکنه، وگرنه با نشستن و سکوت کاری پیش نمیره.گناه ما چیه که دنبال نون حلال صبح تا شب کار میکنیم و هیچ چی نداریم.هر روز گرونی.هر روز مشکلات،هر روز خبر بد.هر چقدر کار میکنیم که یه سر پناه یا ماشین ارزون یا طلا برای بچه مون بگیریم هیچ چی گیرمون نیومده.رهبری مسوول مملکته باید رسیدگی کنه.ما با رییس جمهور و غیره کاری نداریم.رهبر مسوول کشوره
حجت شکرزاده
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
0
0
۸ سال موسوی ۸ سال رفسنجانی ۸ سال خاتمی و الان هم ۸ سال روحانی ....۳۲ سال ایران در قبضه قدرت شما و دوستان شما بود حالا که کار را خراب کرده اید سوالش را از شخص دیگری میکنید ؟!
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
0
0
ماهرچه می کشیم ازمدیریتی است که الان سرکاره و گوش بفرمان شما آقای موسوی خوئینی
گند تفکرات انحرافی خودتون رو به امام انقلاب نسبت ندهید
شما ها توبه کنید مملکت اصلاح می شود
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
0
0
رو نیست که سنگ پای قزوینه. به جای پاسخگویی کثافت کاریهای خودشو حزبش که مملکتو به اینجا رسونه، حالا داره واسه ما نامه نگاری میکنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
0
0
دست پیش میگیرید که پس نیوفتید!
البته این "وضع غیرقابل دوام" هست...هم برای ما و هم برای شما!
برای ما که از شر تفکر لیبرالی راحت شیم و برای شما متاسفانه پایانی تلخ!
"اَلیسَ صبح بقریب"؟
مراد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
0
0
کشور در وضع خطرناکی هست و همه مسوول هستیم ! از طرفی تجربه نشون داده در این 42 سال روند جالبی نداشته جمهوری اسلامی ! جمهوری اسلامی نیاز به اصلاحات جدی داره !
حکمت
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
0
0
بسم الله النور سوالی دارم بله مقصر دولتها هستند فرق نمی کند کدام تفکر وجناح چون محصور در جناحها نیستم وقطعا ی حرمتی به مقام رهبری را هم بر نمی تابم اما از سیاغ پاسخ دادنها ی افراد وگروهها میفهمم عده ای از روی عناد های حزبی نظر وپاسخ میدهند وعده ای هم با تعصبات گروهی ولی انچه امیر سیاست علی ابن ابی طالب علیه السلام که دارای مقام عصمت الهی را داراست به ما اموخته این است که حاکم حقی گردن مردم دارد وان این است که مردم او را نصیحت کنند اگر جایی احتمال دادند که حاکم اسلامی سهوا متوجه اوضاع نیست به او بگویند این جمله را عین الله میفر ماید که هیچ چیز از دید او پنهان نیست و درباب اواین حق محلی از اعراب ندارد اما گویا بع ضی ها مقام ولیت تامه را با ولایت فقیه اشتباه گرفته اند چون نه فردی مثل موسوی خوئینی که قطعا در این اوضاع شریک است چون لیدر یک جناح است وجزئ خواص بلکه هر فرد ی دیگر از احاد اجتماع بخواهد سو ال کند نه اعتراض چه معا ملهای با او می شود گو یا در مقابل خدا ایستاده سریع از ناحیه ی عدهای تکفیر ومورد هجمه قرار می گیرد خلاصه متوجه نشدیم این حقی را که مولا علی مفرماید میشود ادا کرد یانه البته رهبری با اختیاری که دارد میتواند اوضاع را سامان دهد اما چرا وچه مصلحتی است قطعا ایشان بهتر از همه می داند اما در اخر مگویم رهبر عزیزم که مایه یفخ رایرانی به داد ملت خصوصا طبقه ضعیف اجتماع برس تافردا ی قیامت راهی نمانده ان الساعه لقریب
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
0
0
مسأله زیاد پیچیده نیست.مردم از زبان آقایون شنیدن یا خوندن که علی(ع)چگونه حکومت کرد ،چگونه زندگی کرد و چگونه از دیدن رنج فقرا بر می آشفت.درعین حال تکبر و تجمل و اشرافی گری مدعیان ولایت رو هم میبینن.اینجاست که تو ذهنشون پارادوکس ایجاد میشه.عمیقا هم دلشون از این امر شکسته.منتها من تو خیر خواهی امثال موسوی ها شک دارم همان طور که تندروی‌های امثال شریعتمداری هم بی طمع نیست و چاپلوسی هستش.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
0
0
آقایون تند رو وجدانن همه ی حرفاش بحق بود یا نه؟ ما هم میدونیم که امثال خویینی ها که با یکبار پریدن از دیوار سفارت چهل ساله مثل گنه چسبیدن به بیت المال بهتره که خفه بشن اما
مردم معمولی هم آیا به این راحتی میتونست نامه بنویسه؟
خودش هم دنیا پرست و منافق باشه حرفاش کاملا حرف هشتاد میلیون ایرانیه.
ماهراحمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
0
0
ایشون همش گفت تقصیر قدرتی هست که در راس کشوره اما اصلا نگفت چقدر و چند بار علیه قدرت در راس عمل کرد و چرا به دانسته‌های از مبادی غیرمتعارف (خدا و قرآن و ائمه )حرف زد مقصردانست و از نقش خود و دولتهایی که با چنگ و دندان سر کارآورد و با داشته های مملکت سر اعتماد به آمریکا قمار کرد حرف نزد
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
0
0
عجب فرار رو به جلوی عجیبی
۸ سال مملکت دست شما بوده آن را به فنا داده اید حالا طلبکار چه کسی هستید؟
چرا در این ۸سال یکبار به روحانی نامه نزدید و از وضعیت کشور ابراز نگرانی کنید.
مردم می فهمند.
خودتانید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
0
0
حضرت آقای خویینی ها سلام علیکم شما می دانید وظایف رهبری درقانون اساساسی آمده که خوب است عنایتکنید قانون اساسی را بخوانید خوب می دانید کنترل بازار وسامان بخشی اقتصاد وکنترل پول وطلا وبازار دردست دولت است نه رهبری وجلب است دولت هایی که اقتصاد را به این فلاکت رساندند دولت هایی بوده وهستن که حضرت عالی مشاور وپشتیبانی فرموده اید لطف بفر مایید همین نامه راپه رییس محترم بنویسید که یک شبه بنزین راسه برابر قیمت گذاری می کند بنظر شمااین درهم ریختگی بازار دردست کیست واقعا جای بسی تاسف که شما ادرس را اشتباهی می دهید سرباز کوچک انقلاب عباس امیرمحمدی
عباس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
0
0
حضرت آقای خویینی ها سلام علیکم شما می دانید وظایف رهبری درقانون اساساسی آمده که خوب است عنایتکنید قانون اساسی را بخوانید خوب می دانید کنترل بازار وسامان بخشی اقتصاد وکنترل پول وطلا وبازار دردست دولت است نه رهبری وجلب است دولت هایی که اقتصاد را به این فلاکت رساندند دولت هایی بوده وهستن که حضرت عالی مشاور وپشتیبانی فرموده اید لطف بفر مایید همین نامه راپه رییس محترم بنویسید که یک شبه بنزین راسه برابر قیمت گذاری می کند بنظر شمااین درهم ریختگی بازار دردست کیست واقعا جای بسی تاسف که شما ادرس را اشتباهی می دهید سرباز کوچک انقلاب عباس امیرمحمدی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی