تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - ۱۱ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 01
کد خبر: ۱۵۵۴۸
شهید رجبعلی محمدی در وصیت‌نامه خود آورده است: استغفار و دعا را از یاد نبرید که بهترین درمان براى دردهاست و همیشه به یاد خدا باشید و در راه او قدم بردارید.
به گزارش تلنگر؛ «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

شاید برایتان جذاب باشد:


تبرک لحظاتمان با شهید رجبعلی محمدی:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا ایتها النفس المطمئنه ارجعى الى ربک راضیه مرضیه فادخلى فى عبادى و دخلى جنتى.

اى خدا آن قدر به جبهه مى‌روم، مى‌جنگم تا شهید شوم.

اى جوانان نکند در رختخواب ذلت بمیرید که حسین (ع) در میدان نبرد شهید شد، اى جوانا مبادا در غفلت بمیرید که على (ع) در محراب عبادت شهید شد و مبادا در حال بى تفاوتى بمیرید که على اکبر حسین (ع) به شهادت رسید.

اى مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگیرى کنید که فردا در محضر خدا نمى‌توانید جواب زینب (س) را بدهید که تحمل ۷۲ شهید را کرد شما هم مانند مادر وهب جوانانتان را به جبهه بفرستید.

ای برادران استغفار و دعا را از یاد نبرید که بهترین درمان براى دردهاست؛ همیشه به یاد خدا باشید و در راه او قدم بردارید و هرگز دشمنان بین شما تفرقه نیندازند و شما را از هم جدا نکنند که اگر چنین کردید روز شادی ابرقدرت‌هاست.

حضورتان را در جبهه‌هاى حق علیه باطل ثابت نگهدارید. در رفتار امام بیشتر دقیق کنید و سعى کنید عظمت او را دریابید و خویش را تسلیم او کرده و صداقت و اخلاص خود را همیشه حفظ کنید.

اگر فیض شهادت نصیبم شد آنانکه پیرو سرخ امام امت نیستند و به ولایت فقیه او اعتقاد ندارند بر من نگریند اما باشد که خون شهدا آنان را نیز متحول سازد و به رحمت الهى نزدیکشان کند.

سلام مرا به رهبر عزیز برسانید و بگویید تا آخرین قطره خونم سنگر اسلام را ترک نکرده و با خداوند خویش پیمان مى‌بندم که پیرو ولی فقیه باشیم و سنگر دفاع از اسلام را خالى نکنیم تا هنگامى که همه احکام اسلام زیر پرچم امام عصر (عج) به اجرا در آید.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی