تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - ۳۰ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 20
کد خبر: ۱۵۷۴۳
این جریان ها واسطه فرستادند تا آمریکا میانجیگری کند و جنگ تمام شود حتی امام را دور زده بودند؛ با این حال ایشان جلوی مذاکره سازشکارانه ذلیلانه را گرفتند، اما لیبرال ها دست از تحرکات خود برنداشتند.
به گزارش تلنگر؛ علی علیزاده ، با اشاره به سالروز پذیرش قطعنامه 598  که تیر ماه سال 66 منعقد شد، گفت: امام عزیزمان از پذیرش قطعنامه 598 به عنوان جام زهر نام برده اند، نسل عوض شده است و افراد جدیدی آمده اند اما هنوز پاسخی این پرسش داده نشده که چرا از این قطعنامه به عنوان جام زهر یاد شده است.

وی ادامه داد: شهیدان دفاع مقدس از جمله شهید کاظمی، شهید خرازی، شهید باکری، شهید بابایی و شهدای عزیز دیگر، معقتدان ناب اسلام و پیروان حقیقی امام امت بودند و دنبال این بودند به اهداف امام جامع عمل بپوشانند، اما اواسط جنگ یعنی سال های 62 و 63 جریانی  فعالیت خود را شدت بخشید که شروع به کارشکنی کردند.

شاید برایتان جذاب باشد:

نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جریان مک فارلین نمونه چنین جریان هایی بود، مطرح کرد: این جریان ها  واسطه فرستادند تا آمریکا میانجیگری کند و جنگ تمام شود حتی امام را دور زده بودند؛ با این حال ایشان جلوی مذاکره سازشکارانه ذلیلانه را گرفتند، اما لیبرال ها دست از تحرکات خود برنداشتند. امام فرموده بودند جنگ در رأس امور است اما آنها همه کارها را انجام می دادند ولی آن طور که باید به جنگ کمک نمی کردند و آرام فضای جبهه را به گونه ای جلوه دادند تا مردم به این نتیجه رسیدند که جنگ فقط برای عده ای خاص است و کمتر در جبهه ها حضور پیدا کردند.

این نماینده مجلس اظهار داشت: جریان لیبرال گزارشی را به حضرت امام ارائه کرد که دیگر نمی توان جنگ را ادامه داد، امام می دیدند اگر در این جنگ ایران به نمایندگی ملت اسلام پیروز شود، جغرافیای سیاسی جهان بهم می خورد و ژئوپلیتیک عالم دست خوش تغییر خواهد شد، ایشان دیدند به دلیل عملکرد لیبرال ها یا باید جمهوری اسلامی را حفظ کنند یا اینکه تن به شکست در جنگ بدهند. در سال 66 امام دیدند در آستانه پیروزی مطلق هستیم، از این رو رهاکردن ملت در آستانه پیروزی خیانت به آرمان رسول الله محسوب می شود و تب جنگ در کشور جز با سقوط صدام  فرو نخواهد نشست، بر آن شدند که اصل نهضت اسلام که در جمهوری اسلامی بود را حفظ کنند و قطعنامه را پذیرفتند و این قطعنامه شد جام کشنده و زهر.

علیزاده در ادامه گفت: بعد از اینکه قطعنامه پذیرفته شد حملات شدید به جریان اسلامی لیبرال شروع شد، و امام در پیام به فرزندان شهدا، جهادی ها، کارگران، سپاه، بسیج از جریان بسیار خطرناکی به نام لیبرال ها  اسم بردند، امام تاکید داشتند تا زمانی که هستند اجازه نخواهند داد منافقین، مردم بی پناه را نابود کنند، نخواهند گذاشت ایادی شرق و غرب در این کشور به حکومت برسند.

این نماینده مجلس افزود: جریان لیبرال به زعم خود پیش رفت اما امام امت و مقام معظم رهبری با هدایت هایی که داشتند اجازه ندادند جریان اسلام ناب نابود و اسلام لیبرال پیروز شود.

وی بیان کرد: امروز هم جنگ و چالش اصلی در جمهوری اسلامی همین نبرد دو اسلام است، اسلامی ناب محمدی و اسلام آمریکایی یا اسلام لیبرال ها؛ تبلور این اسلام در نکاتی است که حضرت آقا می فرمایند، تبلور در رویارویی دوگانه هایی است مانند «اسلام مقاومت و اسلام سازش»، «اسلام خدا و اسلام کدخدا»، «اسلام ما می توانیم و اسلام ما نمی توانیم»، «اسلام محرومین و مستضعفین و اسلام مرفهین بی درد»، «اسلامی که می تواند جهان را اداره کند، اسلامی که نمی تواند و باید کدخدا را ببینیم«.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عنوان کرد: با رهبری های حضرت آقا جریان اسلام لیبرال در آستانه شکست کامل است، انتخابات مجلس یازدهم نشان داد جریان اسلام لیبرال به حاشیه رفته، اسلام لیبرال در سال های گذشته چند بار شانس خود را امتحان کرد تا نظام سقوط کند، این جریان همچنان هست و با قوت هم ادامه دارد اما جبهه اسلام ناب در آستانه پیروزی مطلق است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی