تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 July 22
کد خبر: ۱۵۷۷۷
اردوی تیم ملی کشتی آزاد ژاپن که قرار بود از فردا (پنجشنبه) آغاز شود به دلیل شیوع مجدد ویروس کرونا تا ۱۰ شهریور به تعویق افتاد.
به گزارش تلنگر؛ بنا بر اعلام سایت فدراسیون کشتی ژاپن، اردوی تمرینی تیم کشتی آزاد ژاپن که قرار بود از فردا آغاز شود، تا ۱۰ شهریورماه، به تعویق افتاد.

این تصمیم با توجه به افزایش مجدد شیوع ویروس کرونا در کشور ژاپن و با اولویت اصلی حفظ ایمنی و سلامت ورزشکاران، برای تمامی اردوهای تیم‌های کشتی ژاپن گرفته شده است.

کشور ژاپن قرار است تابستان سال آینده میزبان بازی‌های المپیک در شهر توکیو باشد که برگزاری آن به دلیل شیوع ویروس کرونا از سال ۲۰۲۰ به سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاده است.

شاید برایتان جذاب باشد:

هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی در جلسه‌ای که اواخر خرداد ماه امسال داشت با صدور مصوبات ویژه با در نظر گرفتن شیوع ویروس کرونا، تعطیلی این رشته در سراسر جهان را تمدید کرد.

بدین ترتیب در حالی که پیش از این اعلام شده بود تمامی فعالیت‌های رسمی کشتی در جهان تا روز ۱۰ تیرماه به حالت تعلیق درآمده، هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی با انتشار برنامه‌های سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ از تمدید این تعطیلی تا روز ۱۰ شهریور ماه خبر داد.

البته مصوبات اخیر اتحادیه جهانی کشتی در خصوص آغاز مسابقات در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ نیز هنوز نهایی نیست و فعلا همه چیز به نشست بعدی هیات رئیسه اتحادیه جهانی در دهه دوم مرداد ماه موکول شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی