تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 July 22
کد خبر: ۱۵۷۷۹
یک نماینده مجلس خطاب به هیئت‌رئیسه مجلس، گفت: دستور انتخاب رئیس و دادستان دیوان محاسبات را در اولویت دستور امروز قرار دهید، به نظرم از انتخابات، دیوان محاسبات بسیار مهم‌تر است.
به گزارش تلنگر؛ کمال علی‌پور نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه، یکم مرداد 99) پارلمان به ماده 21 آیین‌نامه داخلی کشور اشاره کرد و گفت: نزدیک به دو ماه از مجلس یازدهم می‌گذرد و موضوع مهم نظارت موثر که شعار این مجلس است، بحث تعیین تکلیف دیوان محاسبات است.

وی خطاب به هیئت‌رئیسه مجلس اظهارداشت: دستور انتخاب رئیس و دادستان دیوان محاسبات را در اولویت دستور امروز قرار دهید، به نظرم از انتخابات، دیوان محاسبات بسیار مهم‌تر است.

شاید برایتان جذاب باشد:

براساس این گزارش، سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را به عهده داشت، در پاسخ به تذکر نماینده قائمشهر،گفت: تعیین تکلیف دیوان محاسبات با تغییر دستور انجام شده است، این موضوع باید با نظر هیئت‌رئیسه انجام شود، البته نتیجه انتخابات دیوان محاسبات روز گذشته در کمیسیون به اتمام رسیده و به هیئت‌رئیسه اعلام شده است؛ همکاران تغییر دستور دادند که این موضوع در تعیین دستور امروز قرار گرفته است.

نایب رئیس مجلس خاطرنشان کرد: بر مبنای نوبت و  رویه مجلس، باید تا 14 روز دیگر به بحث انتخابات دیوان محاسبات رسیدگی می‌کردیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی