تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 July 27
کد خبر: ۱۵۸۲۶
فریادی اشاره‌ای هم به دفاعیات اکبر طبری معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضائیه در دادگاه داشت و گفت: فرزندان عادی هم هر ویژگی بدی داشته باشند، امانت‌دار‌های خوبی هستند.
به گزارش تلنگر؛ علی فریادی، آخرین اجرای قسمت چهارم از دور دوم «عصر جدید» را در حوزه استندآپ روی صحنه برد. این شرکت کننده به خاطر خانواده‌اش سراغ رشته پزشکی رفته است؛ اما علاقه خاصی به اجرای استندآپ دارد.

فریادی  توانست با اختلاف، بانمک‌ترین چاپلوسی قرن به روایت آدم‌های «عادی» را به نمایش بگذارد؛ او در طول اجرای خود بارها و به انواع مختلف از داوران تعریف و به قول خودش چاپلوسی‌شان کرد.

شاید برایتان جذاب باشد:

فریادی در بخشی از اجرای خود گریزی هم به صحبت‌های  حامد بهداد در یک گفت‌وگوی اینترنتی زد و گفت: مادرهای عادی یک رفتار خاص دارند؛ آنها فکر می‌کنند ما آهن‌خوار هستیم! چون بعد از هر وعده غذایی می‌گویند، چایی نخور آهن غذا را از بین می‌برد. اصلاً من می‌خواهم لحظه را زندگی کنم، حتی به غلط (خنده). اصلاً پشیمانی یعنی چه؟! چه کسی تعیین می‌کند چه چیز درست است و چه چیز غلط؟!

فریادی اشاره‌ای هم به دفاعیات اکبر طبری معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضائیه در دادگاه داشت و گفت: فرزندان عادی هم هر ویژگی بدی داشته باشند، امانت‌دار‌های خوبی هستند. هر چیزی تو اتاق آن‌ها پیدا کنید، برای دوستشان است و آن‌ها فقط نگهش می‌دارند (خنده) خود من رفیق‌هایی دارم که هرچه بدهند من نگه می‌دارم؛ هشت میلیارد که هیچ، ۸۰۰ میلیارد تومان هم بدهند، من نگه می‌دارم. حتی لواسان را به من بدهند، من برایشان نگه می‌دارم.
اجرای جذاب، خنده‌دار و البته پر از کنایه‌های سیاسی علی فریادی، جای تردید برای داوران نگذاشت و هر چهار نفر آنها چراغ سفید را برای این کمدین جوان روشن کردند.

در پایان قسمت چهارم  مرحله دوم داوران، اجرای مجید معظمی (خواننده نوجوان) و علی فریادی (استندآپ کمدین)  را بیشتر پسندیدند. حالا نوبت مخاطبان است که با آرای خود شرکت کننده مورد علاقه شان را برای مرحله نیمه نهایی انتخاب کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی