تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 July 28
کد خبر: ۱۵۸۳۵
عنایت‌الله رحیمیبیان کرد: این نهاد انقلابی با انگیزه خدمت رسانی و تحول در آموزش عالی کشور ایجاد شد و به مرور زمان خدمات بسیار خوبی در عرصه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی انجام داده است که تداوم دارد.
به گزارش تلنگر؛ استاندار فارس خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی طی سال‌های اخیر، حرکت رو به جلو و اثرگذاری در حوزه‌های مختلف خصوصا پژوهش‌های مهندسی و علوم انسانی داشته است.

استاندار فارس خاطرنشان کرد: اقدامات و خدمات جهاد دانشگاهی در حوزه علمی و فناوری به ویژه در سلول‌های بنیادی، هوا فضا، علوم پزشکی، داروسازی، واکسن‌ها و...تقدیم جامعه علمی کشور کرد که حرکت بسیار خوب و ارزنده‌ای بود.

شاید برایتان جذاب باشد:

او با بیان اینکه جهاددانشگاهی طی چهاردهه گذشته تعداد زیادی نیروهای قابل و شایسته تربیت و به جامعه علمی کشور به معرفی کرده است، افزود: جهاددانشگاهی از گذشته تاکنون همکاری و ارتباط بسیاری خوبی با مؤسساتی چون رازی و رویان داشته و اکنون جایگاه بسیار خوبی در کشور دارد.

استاندار فارس خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی فارس نیز اقدامات قابل توجهی در کارنامه خوب به ثبت رسانده، هر چند انتظار فعالیت بیشتری از آنها داریم اما در مقابل تلاش کرده‌ایم هرکجا نیاز به حمایت داشته‌اند، دریغ نکنیم.


برچسب ها: جهاد دانشگاه فارس
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی