تاریخ انتشار: ۱۳:۳۰ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 July 28
کد خبر: ۱۵۸۳۸
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری، از راه اندازی نخستین سامانه کاریابی الکترونیکی در این استان خبر داد.
به گزارش تلنگر؛ سید حفیظ الله فاضلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: نخستین سامانه کاریابی الکترونیکی استان راه اندازی شد.

او افزود: مجوز این طرح با هدف ایجاد وحدت رویه راه اندازی سامانه‌های الکترونیکی، جلوگیری از فعالیت غیرقانونی سامانه‌های کاریابی غیرمجاز در فضای مجازی، یکپارچه سازی و شفاف سازی فرصت‌های شغلی کسب شده و سهولت در گزینش شغل منطبق بر مهارت و توانمندی‌های جویندگان کار صادر شده است.

شاید برایتان جذاب باشد:

فاضلی اضافه کرد: این سامانه ورود به دنیای رزومه‌ها و فرصت‌های شغلی است که می‌تواند ارتباط میان کارفرما و کارجو را حرفه‌ای و شفاف کرده و در واقع تجربه‌ای کاملاً نو و مفید در ایجاد اشتغال موفق خواهد بود.

او ادامه داد: هدایت شغلی، مشاوره خوب و صحیح، کاریابی مجازی از طریق سایت‌ها و اپلیکیشن، ارتباط مناسب و به روز فارغ التحصیلان کارآفرین با سرمایه داران و بنگاه‌های اقتصادی و شناخت واقعی نیاز‌های آموزشی بازار کار از دیگر موارد فعالیت این مرکز است.

فاضلی گفت: در این سامانه به منظور آسایش کاربران فرصت‌های شغلی بر اساس نیاز‌های منطقه جغرافیایی قابل دسترسی است مثلاً اگر فردی در محله خاصی سکونت دارد می‌تواند فرصت‌های شغلی که در محله مورد نظرش است را دریافت کند.

او افزود: با راه اندازی این سامانه تمام الکترونیک کارجویان و کارفرمایان می‌توانند بدون محدودیت زمان و مکان نسبت به ثبت نام و انتخاب نیروی کاربا کمترین زمان اقدام نمایند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی