تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 01
کد خبر: ۱۵۸۵۸
رییس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه امروز در حوزه مسکن باید به سراغ تهیه طرح‌هایی برویم که اقشارکمتر برخوردار را تحت پوشش قرار دهد، گفت: از این رو کمیسیون طرحی با عنوان طرح «جهش و تامین مسکن» را تهیه کرده است.
به گزارش تلنگر؛ محمدرضا رضایی کوچی ، با اشاره به سرانجام اقدامات کمیسیون عمران مجلس پیرو ساماندهی حوزه مسکن در کشور گفت: ساماندهی حوزه مسکن یکی از اولویت‌های اصلی کمیسیون عمران مجلس از زمان آغاز به کار مجلس یازدهم بوده است.

وی بیان داشت: این کمیسیون تاکنون جلسات متعددی را با مسولین ذیربط اعم از وزرات راه وشهرسازی، بانک مسکن و نظام مهندسی داشته که نشان از حساسیت این موضوع در این کمیسیون دارد.

شاید برایتان جذاب باشد:

رضایی کوچی بیان داشت: امروزساماندهی حوزه مسکن به یک مطالبه ملی تبدیل شده و به فراخور این موضوع قاطبه مجلس یازدهم نیز حساسیت ویژه‌ای در این زمینه دارند که ما دیدیم در ابتدای بررسی این موضوعات، همکارانمان موضوع مالیات بر خانه‌های خالی را مطرح کردند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: بدون شک امروز در حوزه مسکن باید به سراغ تهیه طرح‌هایی برویم که اقشار کمتر برخوردار را تحت پوشش قرار دهد، از این رو کمیسیون طرحی با عنوان طرح «جهش و تامین مسکن» را تهیه کرده است.

این نماینده مجلس بیان داشت: این طرح قرار است روز یکشنبه هفته جاری در قالب دوفوریت در صحن مجلس مطرح شود که امیدواریم تمامی خواسته‌های نمایندگان مجلس پیرو مطالبات در حوزه مسکن را پاسخ دهد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی