تاریخ انتشار: ۱۴:۳۰ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 02
کد خبر: ۱۵۸۷۲
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور معتقد است از آنجایی‌که ارتباط با آمریکایی‌ها و پذیرش خواسته آنها، مطالبات نابجای بعدی را به دنبال دارد، جمهوری اسلامی هیچگاه وارد مذاکره با واشنگتن نخواهد شد.
به گزارش تلنگر؛ حسین خسروی اسفزار، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره ضرورت شکست جریان تحریف برای شکست تحریم، گفت: برخی افراد در داخل تصور می کنند مشکلات کشور با مذاکره و برجام برطرف شده و تحریم ها برچیده می شود اما رهبری همواره تأکید داشته اند که راه حل حذف تحریم، مذاکره نیست.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مذاکره با آمریکا امکان پذیر نیست، عنوان کرد: مذاکره با ایالات متحده به معنای تسلط کامل آنها بر کشورمان است.

وی افزود: نشستن پای میز مذاکره با آمریکایی ها یعنی عمل کردن به درخواست های متعدد و بعدی آنها؛ از این رو نباید حتی به یک خواسته آنها تن دهیم اما متأسفانه یک جریان خاص به تعبیر رهبری جریان تحریف، در داخل کشور هستند که اوضاع کشور را به گونه ای وارونه جلوه می دهند و راه حل را ارتباط با آمریکا معرفی می کنند.

شاید برایتان جذاب باشد:

حسین خسروی اسفزار
خسروی همچنین درباره نحوه تعامل با اروپایی ها اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب سال ها است درباره اروپایی ها می فرمایند به آنها نباید اعتماد شود چنانچه هنوز هم به 11 تعهد خود در قبال برجام عمل نکرده اند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در پایان با ابراز تعجب از اعتماد دولتمردان به اروپایی ها علیرغم تجارب گذشته، خاطرنشان کرد: حتی اگر اینستکس ادعایی اروپایی ها به سرانجام می رسید باز هم به نفع کشورمان نبود چرا که آنها قصد تعیین کالاهای مورد نیاز ما را داشتند و این خلاف منافع ملی ماست.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی