تاریخ انتشار: ۱۴:۳۰ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 09
کد خبر: ۱۵۹۰۳
تاکنون عناوین مختلفی برای کنسول‌های جدید بازی معرفی شده‌اند، اما بعضی از آن‌ها نسبت به دیگر گزینه‌ها عجیب‌تر هستند.

به گزارش تلنگر؛ اگر رویداد نمایش بازی‌های Xbox Series X ماه جاری را دنبال کرده باشید متوجه می‌شوید که Games Pass یک مورد بسیار جذاب و جالب است که برای ما تجربه‌های بسیار خوبی خواهد ساخت، اما یک مسئله دیگر نیز در این مورد برای ما روشن شد. یک کلکسیون از بازی‌های عجیب در انتظار بازیکنان کنسول پلی‌استیشن ۵ است که می‌تواند هر گیمری را هیجان‌زده کند. البته برای کسانی که طرفدار کنسول مایکروسافت هستند نیز به بازی‌های عجیبی در نظر گرفته شده، اما قابل مقایسه با کنسول سونی نیست.

ما نگاهی به تمام بازی‌های معرفی شده برای کنسول پلی استیشن ۵ داشتیم و فهرستی از عجیب‌ترین گزینه‌های ممکن برای گیمر‌ها تهیه کرده‌ایم که آن را در ادامه مشاهده می‌کنید:

شاید برایتان جذاب باشد:

ماموریتی عجیب در عنوان Bugsnax

عنوان Bugsnax به راحتی می‌تواند در ابتدای فهرست ما قرار بگیرد؛ عجیب بودن این عنوان از تریلر آن کاملا مشخص است. تریلر عنوان مذکور از تصویر یک توت فرنگی زنده که تنها کلمه «توت فرنگی» را می‌گوید آغاز می‌شود. داستان به همین شکل ادامه پیدا می‌کند تا جایی که یک شخصیت دیگر که در حال تعریف این ماجراست، توت فرنگی زنده را گرفته و آن را می‌خورد! موجودات حاضر در این بازی در واقع نیمی حشره و نیمی اسنک هستند و شما وظیفه دارید ۱۰۰ نوع مختلف آن‌ها را در جزیره پیدا کنید. در حالی که این کار را انجام می‌دهید باید دنبال یکی دیگر از شخصیت‌های بازی به نام الیزابت بگردید که به همراه تیمش گم شده است.

بازی Bugsnax

این عنوان توسط همان گروهی ساخته شده که پیشتر Octodad را ساخته بودند. این بازی داستان یک اختاپوس است که سعی دارند در دنیای انسان‌ها با خانواده زندگی کند. به نظر می‌رسد گروه سازنده این عناوین از به تصویر کشیدن ماجرا‌های عجیب لذت می‌برد.

تجربه کنترل یک گربه در عنوان Stray

یکی دیگر از بازی‌های عجیب موجود در فهرست ما Stary نام دارد. شما در این عنوان نقش یک گربه با کوله‌پشتی براق را بازی می‌کنید که در دنیای انسان‌ها که اکنون با ربات‌ها پر شده است حرکت می‌کند. مطمئنا پس از دیدن تریلر این عنوان سوال‌های زیادی در ذهن شما شکل خواهد گرفت. گروه سازنده این عنوان اعلام کرده‌اند که در آن ماجراجویی، حل مسئله و صحنه‌های اکشن وجود خواهد داشت، اما هنوز داستان اصلی Stary مثل یک راز باقی مانده است. فرای فرضیه‌های موجود درباره این بازی، طراحی آن با محیط‌های مملو از تابلو‌های نئونی عالی به نظر می‌رسد.

تصویری از عنوان Stray

نکته جالب وجود ربات‌هایی در این بازی است که مانند انسان‌ها به کار خود مشغول هستند و به شما که نقش یک گربه را دارید توجهی نمی‌کنند. این عنوان تا سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهد شد.

کنترل دو شخصیت کاملا متفاوت در Little Devil Inside

طراحی هنری عجیب و غریب این عنوان می‌تواند به تنهایی توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. پس از دیدن تریلر این عنوان متوجه می‌شوید که دو خط داستانی مختلف در Little Devil Inside قرار دارند؛ یکی از آن‌ها شما را به ماجراجویی‌های مختلف در مکان‌های خطرناک می‌برد و دیگری زندگی معمولی یک مرد نسبتا پیر است که تنها کار‌های عادی روزمره خود را انجام می‌دهد. فکر می‌کنم با گفتن همین مقدار از داستان متوجه شده‌اید که چرا این بازی در فهرست عجیب‌ترین عناوین PS5 قرار دارد. ما هنوز نمی‌دانیم که آیا این دو کاراکتر یکی هستند و تنها زمان آن‌ها متفاوت است یا اینکه به طور کلی ماجرای دو آدم کاملا مختلف به تصویر کشیده شده است. شاید جایی این فرد به یکدیگر برسند یا داستان آن‌ها یکی شود.

بازی عجیب Little Devil Inside

جزء اکشن-ماجراجویی بازی به شما نشان می‌دهد که از طیف گسترده‌ای از سلاح‌ها برای مبارزه با جانوران مختلف استفاده می‌کنید. شما همچنین از محیط‌هایی مانند جنگل، بیابان، دریاچه یخ زده، کوهستان و ... می‌گذرید.

تجربه عجیب مبارزه در Destruction AllStars

در نگاه اول بازی Destruction AllStars، به عنوان Rocket leauge شبیه است که در آن بازیکنان برای تخریب خودرو‌های دیگر با ماشین خود تلاش می‌کنند و با نابود کردن دیگران امتیاز بیشتری به دست می‌آورند. البته با کمی دقت متوجه می‌شویم که ماجرای عجیب‌تری زیر پوسته تکراری این بازی نهفته است.

مبارزه جدید در عنوان Destruction AllStars

اگر تریلر این بازی را تا آخر نگاه کنید متوجه می‌شوید که شخصیت‌ها اواسط مسابقه از ماشین‌های خود به بیرون پرت می‌شوند و شروع به مبارزه با دیگر بازیکنان می‌کنند. مطمئنا قرار است چیزی بیشتر از یک بازی مسابقه‌ای برای نابود کردن خودروی دیگر بازیکنان مشاهده کنیم.

دستکاری زمان در عنوان Deathloop

گیم پلی اصلی این بازی ممکن است برای طرفداران Dishonored یا Prey آشنا به نظر برسد، اما داستان آن احتمالا ماجرای عجیبی را در پیش می‌گیرد. این عنوان در یک حلقه زمانی دو قاتل را در برابر یکدیگر قرار می‌دهد که یکی سعی در شکستن حلقه و دیگری حفظ آن را دارد.

اگر این بازی را در حالت تک‌نفره انجام دهید، شما شخصیت Colt هستید که به خیانت متهم شده و اکنون در جزیره بلکریف به دام افتاده است. شما باید هشت شخصیت دیگر را کشته و از آن جا فرار کنید؛ هنوز مشخص نیست پس از انجام این کار چه اتفاقی می‌افتد، آیا از حلقه زمانی فرار می‌کنید یا همه اتفاقات دوباره تکرار می‌شود؟

پوستر بازی Deathloop

گیم‌پلی داستان اول شخص بوده و شما سلاح‌ها و قدرت‌های مختلفی برای جنگیدن دارید. همچنین اکثر کاراکتر‌ها قصد کشتن شما را دارند پس بهتر است از خودتان محافظت کنید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی