تاریخ انتشار: ۱۲:۳۰ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 August 26
کد خبر: ۱۶۰۹۴
شب پنجم، شب روضه خوانی حبیب ابن مظاهر است که مظهر وفاداری و ولایتمداری است و پیر غلامان اباعبدالله در این شب با رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت می‌کنند.

به گزارش تلنگر؛ واقعه عاشورا دانشگاه بزرگ معرفتی است که برای همه گروه سنی درسی دارد و اگر با بصیرت به این واقعه نگاه شود می‌تواند الگوهای خوبی چه فردی و چه اجتماعی باشد.

 شب روضه خوانی حبیب ابن مظاهر است که مظهر وفاداری و ولایتمداری است و پیر غلامان اباعبدالله در این شب با رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت می‌کنند.

پیرغلامان حبیب وارد در کنار رهبر هستند

یکی از پیرغلامان اباعبدالله الحسین(ع)  اظهار داشت: از کودکی برهه‌های مختلف و حوادث متفاوتی را شاهد بودم از زمان انقلاب اسلامی، غم‌ها، شادی‌فشارهای مختلفی اقتصادی هجمه‌های فرهنگی اما در تمامی این سال‌ها هیچگاه نبوده که ایام محرم و شهادت ابا عبدالحسین(ع) کمرنگ برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان هر سال به بهانه‌ای برای کم کردن شور حسینی هجمه وارد می‌کنند، افزود: مردم ایران نه تنها شور حسینی، بلکه شعور حسینی را سر لوحه کار خود قرار داند که در زمان جنگ و دیگر برهه های حساس کشور این شعور و بصیرت را از خود نشان دادند.

علی نعیمی با اشاره به شب پنجم محرم، بیان کرد: این شب روضه حبیب ابن مظاهر را می‌خوانند کسی که مظهر وفاداری و ولایتمداری است و ما نیز در این شب از امام حسین(ع) می‌خواهیم که مانند حبیب ابن مظاهر وفادار ولایت فقیه بمانیم.

وی عنوان کرد: این شب برای ما بعنوان کسانی که سال‌ها در مراسم‌های امام حسینی(ع) هستیم تجدید بیعتی با رهبرمان نیز است.


شاید برایتان جذاب باشد:


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی