تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 12
کد خبر: ۱۶۲۴۹
سرلشکر مصطفی ایزدی گفت: اگر در دوران دفاع مقدس به دلیل تحریم نمی‌توانستیم سلاح از خارج خریداری کنیم، امروز می‌توانیم به واسطه حاکمیت تفکر جهادی بر نیرو‌های مسلح، به دیگر کشور‌ها سلاح صادر کنیم.
به گزارش تلنگر: سردار سرلشکر «مصطفی ایزدی» فرمانده قرارگاه جنگ‌های نوین ستاد کل نیروهای مسلح در آیین ابلاغ برنامه‌های مشترک هفته دفاع مقدس سپاه تهران بزرگ و شهرداری تهران که صبح امروز در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد، با بیان اینکه باید ظرفیت‌های دفاع مقدس بازگو و مورد استفاده واقع شود، اظهار داشت: امروز باید با تقدیم خاطرات شهدا به جوانان‌مان، زندگی کردن همانند شهدا را به آن‌ها بیاموزیم؛ چون این موضوع باعث رشد و توسعه کشور می‌شود؛ زیرا هر جا با آموزه‌های دینی و شهدا حرکت کردیم، موفقیت به دست آوردیم.

شاید برایتان جذاب باشد:
وی ادامه داد: در دفاع مقدس همبستگی ملی خود را به نحو احسن به جهانیان نشان دادیم؛ زیرا از همه ادیان، اقوام، مذاهب و اقشار مختلف کشور در دفاع مقدس حضور مؤثر داشتند.

فرمانده قرارگاه جنگ‌های نوین ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: دفاع مقدس در شرایطی به‌پیروزی نهایی منتهی شد که در تحریم قرار داشتیم و ۳۶ کشور به‌صورت مستقیم و غیر مستقیم در برابر ما قرار داشتند.

سرلشکر ایزدی افزود: آن زمان به دلیل تحریم بودن کشورمان، قادر به تأمین سلاح‌های مورد نیاز از خارج نبودیم؛ به عبارت دیگر اگر آن زمان نمی‌توانستیم سلاح از خارج خریداری کنیم، امروز می‌توانیم به واسطه حاکمیت تفکر جهادی بر نیرو‌های مسلح، به دیگر کشور‌ها سلاح صادر کنیم؛ به عنوان مثال تفکر جهادی شهید «طهرانی‌مقدم» باعث شد که با مهندسی معکوس در تولید موشک از کمک‌های دیگران بی نیاز شویم.

وی بیان کرد: دشمن می‌داند که مردم ما به دفاع مقدس نگاه ملی دارند و به آن افتخار می‌کنند؛ لذا باید در چهلمین سال دفاع مقدس، فرهنگ و ارزش‌های آن را توأم با نگاه جهادی به نسل جدید، انتقال دهیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی